Otazka na zeny...

Príspevok v téme: Otazka na zeny...
0vecka

...ako by ste zareagovali ak by otec vasho dietata kratko po narodeni pozadoval test otcovstva s tvrdenim ze pocul o tom ako sa obcas vymeni dieta v porodnici a pride sa na to az o par rokov ak vobec. Test by zorganizoval sam a dieta by kvoli nemu nemuselo nikam chodit (vyter z ust doma). A ako by ste zareagovali ak by tento test urobil za vasim chrbtom???

0vecka

Biela Kobra a to akoze pred 100 rokmi to islo vzdy na prvy krat?? imho s tym fakt dnesna doba ma spolocne len to ze sa posuva vek kedy sa ide na to...

co je na tom nemoralne ked ta priatelka podvedie a ty o tom 10 rokov nevies..? akoze toto vycitat niekomu moze fakt len totalne neempaticka osoba...

Biela Kobra

Ja si vážim možnosť mať a vychovať dieťa, lebo dnes je to na prvý raz a bez kadejakej lekárskej asistencie priam zázrak. Do filozofickej debaty o morálnych vlastnostiach tvojich známych a o slovenskom právnom systéme sa ale zatiahnuť nenechám.

0vecka

Filip TT asi ano... ak by som aj mal tak kedze obcas vidi moje vypisi z uctov tak minimalne vie ze ziadne peniaze tam neodchadzaju... cize ak by som aj mal tak je to moja vec... pretoze ona tym nijako nestrada...

a an druhu stranu to je technicky velmi tazke zistit. Test otcovstva trva asi dve minuty a stoji 150EUR imho by kazdy kto ma ciste svedomie nemal mat nic proti...a tiez je tu na podporu druhy argument ze sa tym vyluci vymena v porodnici...

0vecka

hmm inak podla tohto je to okolo 3% co je imho dost vela ... v jednej triede na strednej je cez 30 deti takze jedno z nich nieje biologicky dieta svojho otca ale otec o tom nevie...

blogs.discovermagazine.com

0vecka

Biela Kobra ok sak ja som nereagoval na to ako by si reagovalala ale na to ze si povedala ze moj kolega to mal nechat tak...

Biela Kobra

Opakujem, že si dostal odpoveď na to, čo si sa pýtal. Ako by sme zareagovali. Ja by som zareagovala takto. Samozrejme, keby som si hypoteticky zobrala chlapa, ktorý by urobil takúto vec.

0vecka

Biela Kobra absolutne nesuhlasim... je ine ked sa vyspi s niekym inym tam by som z toho ja osobne nerobil dramu ale vychovavat cudzie dieta je uz ina kava...navyse ho 5 rokov klamat... Nechapem ako si niekto moze mysliet ze je dieta ako dieta... popripade ze adopcia je to iste ako mat vlastne.

Biela Kobra

No, dal si otázku "krátko po pôrode" a "keby otec vášho dieťaťa", tak si odpoveď dostal. Od normálnej vernej ženy. Čo je, myslím, ešte stále štandard. Zober si, že by sa priateľ alebo hocijaký iný chlap s takouto vecou obrátil na manželku/partnerku, ktorá sa už pol roka nevyspala, lebo sa točí okolo plienok, kašičiek, čajíčkov, soplíkov, horúčok atď. súvisiacich s JEHO dieťaťom, ako by sa cítila? Však to je na vraždu alebo samovraždu... IMHO, každé zdravé dieťa je dnes dar. Ak im to klapalo, nemal do toho vôbec špŕtať, a ak im to neklapalo, nebola to dobrá žena a on je tiež chumaj, tak by to ani vlastné dieťa nezachránilo.

0vecka

jojo ale nemyslel som tym hodinu po porode ale tak polroka...

kolega mal tento problem narodilo sa mu dieta a ked malo skoro 5 rokov zistil ze nieje jeho... urobil circus nechal sa rozviest a aj ked mal DNA testy a jeho zena vedela kto je otec tak musi dodnes platit alimenty... tiez bola moja prva reakcia ze snad u mna sa take nieco stat nemoze ale na to mi povedal ze jemu to tiez ani nenapadlo, jeho manzelka s nikym neflirtovala tvarila sa zamilovane moc von sama nechodila atd atd...dokonca ze nechape ako to mohla fyzicky stihnut kedze boli vecsinou spolu.... fakt to doteraz nevie pochopit ako sa to mohlo stat rozvod bol asi pred 10timi rokmi a doteraz sa z toho nejako nespametal. Zije sam a ma len obcasne ONS inak ziadne vztahy.

ale aspon som si zistill ze otcovstvo sa da napadnut najneskor do 2 rokov a ked som trosku pogooglil zistil som ze az take zriedkave to neni...