Spaľovače tukov pri chudnutí

Príspevok v téme: Spaľovače tukov pri chudnutí
ivonka133

Používate popri chudnutí aj nejaké spaľovače?Alebo úplne ich neberiete do úvahy. Mne sa už podarilo peke schudnúť za posledné 2 mesiace.Strva robí svoje, ale rozmýšľam, či si nepomôcť najakými tabletkami. Toľko ich je na internete... Kamarátky mi radia, že sa mi nič nemôže stať,a el ja neviem...Máte skúsenosť s najakámi spaľovačmi tuku? Zaujíma ma, napríklad Kankusta Duo. Čítala som o ňom na stránke, vyzerá celkom fajn.

Shayleen

Pista pocas chudnutia som bola pod lekarskym dozorom mojej obvodnej samozrejme zmenila som aj stravu a cvicila a vsetko bolo v poriadku aj testy aj organizmus

laurita_27

ja som osobne schudla 16kg iba zmenou stravy a drepovanim, ale trvalo to 3/4 roka :) citala som uz o cajoch na chudnutie, tabletkach na chudnutie a pod. ale podla mna je to len marketingovy tah na prilepsenie predajov. Podla mojho nazoru do tejto kategorie patria aj spominane spalovace tukov.

Comu ja osobne verim je detoxikacia. Teraz som skusila tuto kuru o ktorej sa pomerne dost pise, vola sa to Prodetox (recenziu najdes napriklad aj tu na tomto webe www.nasezdravie.sk) a po 2 tyzdnoch uzivania som schudla 1,5kg (slubuju 3kg ale aj toto potesilo). Ja som to nepila ani kvoli chudnutiu ale skor za to, ze mam problem s travenim a celkom som spokojna, stav sa mi zlepsil a objednam si to aj na jesen..

pišta00

Shayleen tak ti gratulujem si medicínsky zázrak! A určite to je zdravé, v poriadku a pre telo prirodzené za 3 mesiace schudnúť 30 kg...

Gima

Navzdory zaužívaným predsudkom , existujú potraviny plné tukov, ktoré paradoxne pomáhajú nášmu organizmu so zvýšeným cholesterolom bojovať a dokážu účinne a dlhodobo znížiť jeho hladinu. Sú to jedlá plné tých správnych tukov, v podobe nenasýtených mastných kyselín, ako sú ryby, orechy, arašidy, semienka, avokádo, panenské oleje lisované za studena, kokos, ale aj vajcia, ktoré boli až doteraz v nemilosti, pretože sa predpokladalo, že práve oni sú príčinou vysokej hladiny cholesterolu, konkrétne žĺtka. Tento predpoklad sa však nepotvrdil a najnovšie sa lekári prikláňajú k ich pozitívnemu vplyvu na telo, najmä vďaka lecitínu, ktorý obsahujú. Okrem potravín bohatých na zdravé tuky podporujú jeho správnu hladinu aj jedlá bohaté na vlákninu, ako sú obilniny, strukoviny a samozrejme ovocie, či zelenina. Tou správnou voľbou sú potraviny z bieleho mäsa, no netreba zabúdať ani na chudé červené mäso, či už bravčové, hovädzie, ale aj divinu.

pišta00

s ovocím opatrne nejedz ho veľa lebo jednak pôjdeš pomaly do tuku a nafúkne ti brucho... denne 3 jabĺčka úplne stačia nejaký banán sem tam ale nie veľa lebo obsahuje veľa draslíka, na ovocie až tak nehľaď skôr jedz zeleninu s každým väčším jedlom hlavne kde máš mäso (brokolicu, mrkvu, šalát, uhorky... kvôli enzýmom) a denne veľa čaju (mäta, šalvia na žalúdok, pestrec na pečeň, sem tam pre zmenu repík, harmanček a zelený čaj)

Gima

Tuky sú pre telo v určitom množstve pre telo potrebne. Cholesterol - tuk sa delí na dobrý a zlý. Dobry chol. ma skratku HDL - pre telo veľmi prospešný, zlý cholesterol má skratku LDL. Takže pokial máš tieto miery v poriadku, nemáš dovod chudnúť.
Stačí, ked do svojho jedálnička pridáš viac zeleniny a ovocia a vody, čaju a mixované ovocie.

pišta00

a ešte dodám, netreba veriť všetkému čo ti pri takýchto produktoch na stránkach napíšu... Napíšu ti k tomu produktu hocičo len aby to predali čo najviac ľudom (raz som si zo zvedavosti spaľovač kúpil, cvičím mimochodom 4 rok... bral som ho mesiac a nebol žiaden rozdiel v progrese pred tým keď som ho bral ani potom tak som napísal pravdivo kritickú recenziu a samozrejme že mi ju zmazali a nechali si tam len tie kde ho vychválili do nebies) a takisto ak propaguje nejaká fitnesska spaľovač never tomu, že ho skutočne aj užíva, spravia a odporučia ľudom hocičo len preto aby dostali peniaze z reklamy svojho sponzora, ktorý ich sponzoruje doplnkami výživy jediné doplnky ktoré sa oplatí brať ak cvičíš sú proteín zo srvátky 80%, glutamín, BCAA aminokyseliny a to úplne stačí a netreba chcieť všetko hneď čo najrýchlejšie

pišta00

je tu milión topicov na túto tému ale nevadí zas a znova opakujem žiaden voľno predajný spaľovač tukov, ktorý sa dá kúpiť v obchode s doplnkami výživy nefunguje resp. nie sú u žiadneho spaľovača medicínsky preukázané jeho účinky je to len marketingový klam na tučných ľudí a je to len placebo efekt...