Spaľovače tukov pri chudnutí

Príspevok v téme: Spaľovače tukov pri chudnutí
ivonka133

Používate popri chudnutí aj nejaké spaľovače?Alebo úplne ich neberiete do úvahy. Mne sa už podarilo peke schudnúť za posledné 2 mesiace.Strva robí svoje, ale rozmýšľam, či si nepomôcť najakými tabletkami. Toľko ich je na internete... Kamarátky mi radia, že sa mi nič nemôže stať,a el ja neviem...Máte skúsenosť s najakámi spaľovačmi tuku? Zaujíma ma, napríklad Kankusta Duo. Čítala som o ňom na stránke, vyzerá celkom fajn.

Shayleen

Pidta ty si zle prelozil a ja som ti to spravne uviedla. Mas pravdu nehadaj sa so mnou ja viem lepsie ;) mam predsa osobnu skúsenosť a tie tbl som si pozrela na viacerych strankach ( cz, pl, at...)

pišta00

Dobre nejdem sa s tebou už hádať raz pošleš nejaký Fat absorber s pofidérnym obsahom glukosamínu a skorocelu potom vidíš, že to je hovadina tak zrazu druhé čo s tým prvým nemá nič spoločné, na tej stránke ktorú si poslala s tým produktom, ktorý tvrdíš že si brala (Fat absorber) je v obsahu niečo úplne iné ako tu teraz popisuješ ale šak dobre no nech sa páči.

Bavíme sa tu o spaľovačoch tuku nie o vláknine, ak o tom nevieš psyllium je vláknina a vláknina slúži na niečo úplne iné ako má slúžiť spaľovač tuku a so spaľovačom nemá vôbec nič spoločné! Neviem prečo to sem teraz pletieš. Vláknina slúži na čistenie hrubého čreva nie na cielené spaľovanie telesného tuku...

Shayleen

Vďaka vláknine ( skorocel indicky) , ktorú obsahujú podporujú aj činnosť čreva. Vďaka nej sa zlepšuje priechodnosť čriev a podporuje pravidelné vyprázdňovanie, a tak sa zabraňuje zápche. Podporuje chudnutie cestou zníženej chuti do jedla a lepšou absorpciou, zabraňuje rakovine hrubého čreva, znižuje cholesterol a pomáha pri liečbe chorôb syndrómu dráždivého čreva a zápalu čreva – divertikulitída.
Účinky

čistí tráviace ústrojenstvo a reguluje stolicu
dáva do pohybu „lenivé črevá“
pomáha pri redukcii hmotnosti
znižuje riziko rakoviny hrubého čreva
znižuje hladinu cholesterolu a cukru
V tráviacom trakte až 14-krát zväčšuje svoj objem a pohlcuje nadbytočnú tekutinu za vzniku gélu. Gél na seba viaže jedovaté látky pochádzajúce z metabolizmu a očisťuje tráviaci trakt a tiež priaznivo ovplyvňuje stolicu (významná pomoc pri prevencii proti rakovine). Neobsahuje fytáty, lepok ani zložky mliečneho či obilného pôvodu. prečisťuje hrubé črevo od nahromadených toxických zhlukov a usadenín a zabraňuje vytváraniu nových zhlukov vďaka použitiu rozpustnej a nerozpustnej bylinnej diétnej vlákniny.

pišta00

Dokonca pardon, obsahuje to "semínka jitrocele a glukozoamin" mimochodom Glukozoamin ani neexistuje buď je to preklep a mal to byť glukosamín alebo vymysleli novú látku na chudnutie, o ktorej nikto nikdy nepočul... Zaujímavý produkt.

pišta00

tie tablety, ktoré tvrdíš že si brala obsahujú

glukosamín, je látka, ktorá slúži ako výživa na kĺby dokonca ho užívam a s chudnutím, zmäkčovaním stolice, čistením čriev a viazaním tuku nemá absolútne nič spoločného...

a ďalšia látka v tabletách je skorocel je dobrý tak proti kašľu a ako každá jedna bylina kvôli enzýmom na trávenie

Glukosamín ani skorocel neviažu tuk je to hlúposť, skús vypiť skorocelový sirup, či po ňom schudneš...
takže asi toľko k obsahu tých fat absorber zázračných placebo tabliet. Máš svoju "pravdu" ja zas svoju.

Link ku glukosamínu, ktorý je v tých tabletách nech aspoň vieš čo užívaš... www.celostnimedicina.cz

pišta00

tak si schudla tým, že si zmenila stravu a začala cvičiť v začiatkoch to je u každého veľmi rýchly progres či chudneš alebo naberáš postupne sa to spomaluje určite to nebolo spaľovačom, lekárske štúdie nepreukázali u žiadneho voľnopredajného spaľovača, ktorý je na trhu jeho účinky na chudnutie a "pálenie" tuku, jedine že by si brala efedrín

spaľovač tuku = marketingový placebo shit...