Spaľovače tukov pri chudnutí

Príspevok v téme: Spaľovače tukov pri chudnutí
ivonka133

Používate popri chudnutí aj nejaké spaľovače?Alebo úplne ich neberiete do úvahy. Mne sa už podarilo peke schudnúť za posledné 2 mesiace.Strva robí svoje, ale rozmýšľam, či si nepomôcť najakými tabletkami. Toľko ich je na internete... Kamarátky mi radia, že sa mi nič nemôže stať,a el ja neviem...Máte skúsenosť s najakámi spaľovačmi tuku? Zaujíma ma, napríklad Kankusta Duo. Čítala som o ňom na stránke, vyzerá celkom fajn.

Gima

Tisíc kilojoulov nie je málo, ale ani veľa. Ľahko ich prijmete, no ťažšie sa ich zbavíte. Na obed toľko energie nestačí, na desiatu či olovrant je to však prehnané. Problém je v tom, že často máme sklon podhodnocovať energetickú výdatnosť jedál, ktoré milujeme, aj objem fyzickej námahy, ktorú treba vynaložiť na ich spálenie. A vôbec pri tom nezáleží na veku.
20 spôsobov, ako zjesť 1 000 kJ

50 g čipsov
65 g pukancov
2 šišky plnené džemom
1 hamburger alebo cheeseburger
1 stredne veľké hranolčeky bez dresingu
2 chlebíčky s vajíčkovým šalátom
1 malý hermelín a 10 olív
1 párok v rožku
2 plátky slnečnicového chleba a 50 g šunky
1 vrecúško syrových racioliek
2 cereálne tyčinky
80 g tuniakového šalátu s plátkom chleba
100 g sušených marhúľ
pol porcie bolonských špagiet
50 g čokolády
100 g zaváranej kukurice
40 g arašidov alebo orieškov kešu
5 kuracích nugiet
1 čokoládový rez
200 g šunkovej pizze

20 spôsobov, ako spáliť 1 000 kJ

18 minút bicyklovať
20 minút lyžovať na bežkách
22 minút svižne kráčať do kopca
23 minút lyžovať na svahu
24 minút skákať cez švihadlo
25 minút kráčať hore schodmi
30 minút hrať bedminton alebo tenis
31 minút cvičiť s činkami
32 minút cvičiť aerobik alebo plávať
42 minút stredne rýchlo kráčať
45 minút chodiť s kočíkom
47 minút umývať dlážku
1 hodinu ustielať postele
1 a pol hodiny upratovať
1 a trištvrte hodiny umývať riad
2 hodiny žehliť
2 hodiny cvičiť strečing
2 a štvrť hodiny nakupovať
2 a pol hodiny cvičiť jogu
2 a trištvrte hodiny variť

Adam X

vyskúšal som KDF(ka*kusta dou fo*te), je to účinný spôsob na chudnutie peňaženky. Začína to na 37 eurách v ponuke na stránke, po odkliknutí hneď nabehne ponuka na myslím 66 eur za super výhodné balenie. Nasleduje telefonát o predstave koľko by ste chceli schudnúť 5 alebo 10 kilečiek o nejakých možných rizikách v súvislosti so zdravotným stavom a ponuka ešte nejakých doplňujúcich prostriedkov na odstránenie jojo efektu. Nakoniec sa cena vyšplhala na 103 eur. Hneď s príchodom balíka plného piluliek a nápomocnou mastičkou je tam ponuka na zvýhodnený nákup ďalších produktov platný len cca 5 dní. Ešte človek ani nezačne produkt užívať a už aj vtláčajú super výhodnú cenovú ponuku časovo limitovanú. Tú som hneď v tej chvíli roztrhal. Celý čas užívania produktu sa váha menila v rozmedzí plus mínus 1 až 2 kg. A tak to aj skončilo. Po dvoch mesiacoch užívania som mal o 1,5 kg menej. Nasledovali maily na ďalšie výhodné ponuky produktov a ponuka pokračovať v užívaní, lebo prídem o investované peniaze a výsledky. To už som sa zaujímal o to ako uplatniť reklamáciu, keďže ich prezentácia na internete je, buď schudnete, alebo budú vrátené peniaze. Plaťte za výsledky a nie za sľuby. Prišla len strohá odpoveď, že prázdne krabičky je potrebné zaslať na adresu v Poľsku aj s nejakým doplňujúcim pokecom. Vrcholom ponuky je telefonát od človeka z tejto spoločnosti na chudnutie ktorý je prekvapený, že nechcem pokračovať v chudnúcom programe, vraj 92% ľudí pokračuje, ja som v tej druhej skupine. Vysvetľuje mi, že asi mám extrémne pomalý metabolizmus, že vlastne som bol len v prvej fáze programu a to v detoxikácii a že fáza chudnutia ešte len bude nasledovať po zakúpení ďalších balení produktu a že určite som sa aspom cítil vitálnejší keď už som neschudol. Povedal som mu že nie, tak sa vyjadril, že asi som sklamaný z produktu. Sám od seba o možnosti vrátenia peňazí pre neúspešné chudnutie ani nepípol. Vraj aj jemu chudnutie trvalo osem mesiacov kým sa dostavil efekt a to ešte s prvou verziou produktu. Čiže žiadne bezplatné chudnutie, žiadne vrátenie peňazí, žiadna garantovaná účinnosť a chudnutie na ich riziko. Je to prvý krát čo som vyskúšal niečo podobné, myslím si, že ani žiaden tabletový zázrak na chudnutie neexistuje, účinnosť chudnutia je rovnaká asi ako pri metóde namáčania palca pravej ruky do šálky studenej vody 3 x denne.

Čiže kto potrebuje schudnúť na peňaženke, len smelo .....

Schudnutý užívateľ

mickacicka3

vôbec nieje pravda že nepomáhajú mne pomohol len spalovač lebo som sa ocitla v bode kedy mi nešlo vôbec schudnúť a mohla som sa aj na hlavu postaviť skrátka sa mi napriek zdravej strave a cvičeniu zastavila váha. JA som uzívala thermo speed extreme (oranzova krabicka) strasne dolezite je brat prvu tabletu NALACNO v ziadnom pripade nie s jedlom a to plati pre vsetky spalovace ! a druhu pred cvicenim s odstupom 3-4 hodin zo zaciatku radsej tie 4.Obsahuje garciniu ,forskolin,tyrosin ,horky pomaranc a mnoho ineho. Mne osobne to teda strasne pomohlo pas mam taky stihly aky som asi este ani nemala...takze niektore funguju len treba dokladne vyberat nenaletie na fake stranky kde slubuju chudnutie bez namahy 14 kil za mesiac ale suplementy ktore sa predavaju v posilkach a obchodoch so sport. vyzivou tie su super. A ani vas to financne nezruinuje....

Ipsilon

Jedna pani prišla do obchodu a hovorí predavačke: prosím si krmivo pre psov! Predavačka na to: no, ale to mi musíte dokázať, že máte psa, ja Vám len tak krmivo pre psov nepredám! Tak pani vyšla vonku, doviedla svojho psa a predavačka jej napokon predala to krmivo. Na druhý deň prišla do obchodu znovu tá istá pani a hovorí predavačke: dnes by som potrebovala krmivo pre mačky. Predavačka jej znovu na to hovorí: ale ja Vám neverím, že máte mačku! Tak pani vyšla vonku a doviedla svoju mačku ako dôkaz. Predavačka jej potom to krmivo pre mačky zase predala. Na tretí deň prišla tá istá pani s takou čudnou krabicou a hovorí predavačke: len vopchajte dnu ruku. Pani sa jej opýtala, že čo cíti? Predavačka na to: no je to nejaké teplé a také mazľavé. Pani jej na to hovorí: áno, to preto, lebo dnes by som potrebovala toaletný papier.

Ipsilon

Raz ma prichytil brat v izbe, keď som mal pri bruchu priloženú sviečku, tak sa ma pýta: čo to robíš? A ja na to: nič, len spaľujem tuky.

Mili 90000

No , tak aj ja niečo k prípravku KANKUSTA DUO mám - možno sú niektoré stránky klamlivé, ale čo sa týka tabletiek kankusta duo (ak sú teda naozaj pravé) , musím priznať, že teda pomáhajú pri chudnutí, užívam ich , som zatiaľ , len v začiatkoch kúry a schudla som 4 kg, nemá kedy cvičiť tak som to takto riešila, priznám sa , že tiež som na začiatku neverila , ale je to tak a je to pravda, naozaj a s nich chudne. neviem čo je to za zázračnú rastlinu, ale poviem Vám, že je to útok na mozog, tam sa to začína a váš vlastný múdry mozog vám riadi životo správu, asi tak nejak je to u mňa.

Alienor Mari

Pozor na Kankusta duo, od pár báb som čítala čo to brali že jedna z nich za mesiac síse schudla tri kilá, ale je to aj tak málo od toho čo sa sľubuje ale to nie je to hlavné. Keď ich prestanete brať tak vaše telo bude musieť znovu pracovať samo a opäť začnete priberať, pretože mesiac to za vaše telo robili tabletky a zrazu zmena takže citujem
" Mám pocit že priberám aj z čistej vody ". Ďakujem.

lipoooo

Vôbec nieje pravda že nefungujú ja som užívala lipo 6 black a krásne som si popri cvičení vyrysovala postavu...

Danus 111666

Ja som užívala pred rokom Thermacuts.Sľubovali veľké výsledky (10-15 kg za mesiac). Neschudla som ani gram,aj keď som sa snažila popri tom menej jesť a viac hýbať.Potom som sa spoľahla len na menšie porcie, menej sladkosti a je to lepšie. Pravdou bolo,že mi vrátili aspoň peniaze späť po reklamácii.