Spaľovače tukov pri chudnutí

Príspevok v téme: Spaľovače tukov pri chudnutí
ivonka133

Používate popri chudnutí aj nejaké spaľovače?Alebo úplne ich neberiete do úvahy. Mne sa už podarilo peke schudnúť za posledné 2 mesiace.Strva robí svoje, ale rozmýšľam, či si nepomôcť najakými tabletkami. Toľko ich je na internete... Kamarátky mi radia, že sa mi nič nemôže stať,a el ja neviem...Máte skúsenosť s najakámi spaľovačmi tuku? Zaujíma ma, napríklad Kankusta Duo. Čítala som o ňom na stránke, vyzerá celkom fajn.

munz

ale samozrejme, že Kankusta duo nezaberá, Čo sa týka "orlistatu" tam som je liek Xenical, je viazaný na predpis!!!
Popis z netu: Účinnou látkou ktorú Xenical obsahuje je orlistat. Orlistat je inhibítor črevnej lipázy. Okrem samotného viazania tukov je dôležité spomenúť že Xenical je indikovaný na liečbu obezity v spojení s nízko kalorickou diétou. Čo to znamená. Znamená to toľko že ak počas užívania lieku Xenical nedodržiavate diétu so znížením obsahom tuku, nastanú u vás bolesti brucha a hnačky. Aj preto sa Xenical často používa ako „výukový liek“. Xenical vás teda učí redukovať tuky v strave inak si veľmi rýchlo pobehnete a možno ani nestihnete zájsť na toaletu.

ninocka

Ahoj aj ja roky sa pokušam schudnúť , bez efektu raz hore raz dole, jojo efekt , no teraz som natrafila na taku pomocnu tabletku ta mi fakt pomaha je to ,,orlistat,, je to tabletka ktorá pomáha z tela vylučovať tuky. Nie je to žiadný zázrak nie je to žiadná tabletka čo ti sluby že bez zmeny schudneš, nič nepomaha ak si sama trochu nezačneš stravovat po menších dávkách a trochu nezaškodí ani, večer si výjsť na prechádzku. Nie som žiadný treningový fanatik, ale tu vychadzku na hodinku doprajem.zatial som schudla iba 10 kíl, ale jem všetko tak ako pred tím akurat v menších dávkach a s treningmi netrápim telo do vyčerpania, prechádza denne hodinka, dosť. Ludia s vyššiou hmotnosťou si iba s behaním a nezmiselným drastickým cvičením iba ublížia, trening može príst až ked telo bude pripravené na to, aby mohlo bez ťažkostí a bolesti spraviť tažšie cvičenia.

munz

ďalší odrb od klamára, ktorý chudne každý mesiac 11 kg, len je to každý mesiac iný prípravok- začínal so zelenou kávou, potom thermacuts a teraz triapidix, no už fakt musí mať max 20kg :-)

munz

ježiši, tak teraz to už nebude thermacuts , z ktorého si schudla ako LISA 11kg za mesiac, ale ďalšia kravina, z ktorej si schudla 11 kg za mesiac? tak to budeš mať už len 20kg, ked každý mesiac schudneš z niečoho 11kg.
Hádam, sa nenájde už blbec, ktorý Ti naletí na podobné kraviny....

Gima

Ovocie a zelenina ako pomocníci pri chudnutí

Marhule - zvyšujú vitalitu. Oranžové ovocie, ktorému sa pripisuje dlhovekosť, okrem iného obsahujú železo, ktoré transportuje kyslík do buniek a tým spaľuje tuky.

Jahody - šťavnaté ovocie, ktoré okrem iného obsahuje viac vitamínu C a minerálnu látku mangán, ktorá nabudí spaľovanie tukov.

Broskyne - podporujú látkovú výmenu a majú odvodňovacie účinky.

Citrón - účinný bojovník proti tukom.

Grep - zabraňuje ukladaniu tukov.

Brokolica - posilňuje imunitu.

Zázvor- prečisťuje organizmus.

Šošovica - stabilizuje hladinu cukru v krvi.

Chilli – podporuje trávenie a spaľovanie tukov.
Tekutiny, ktoré nám rozhýbu metabolizmus

Čaj – najmä zelený čaj obsahuje látky - polyfenoly (pôsobia ako antioxidanty), ktoré na seba lepšie viažu tuky. Okrem toho, že pomáhajú spaľovať tuky sú aj vynikajúcim močopudným prostriedkom.

Voda – je dôležitou zložkou v ľudskom organizme, podporuje metabolizmus. Je nosičom živín, vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov. Transportuje ich ku všetkým orgánom.
tekutiny
Zdroj foto: Shutterstock.com
Stravovanie ako celok

Napriek tomu, že sa budeme zdravo stravovať, nemôžeme od „tukožravých potravín“ očakávať zázrak. Nepravidelný či jednostranný prístup nám nepomôže. Tieto potraviny sa musia stať súčasťou nášho zmeneného – racionálneho stravovania.

Nezabudnite: „Budúcnosť najviac obdaruje toho, kto dáva všetko súčasnosti,“ povedal Albert Camus. Rozhodne to platí aj o racionálnom stravovaní. Súčasné stravovanie sa podpíše na našom zdraví v budúcnosti.

Gima

Spaľujte kalórie a tuk aj pomocou jedla - štyri možnosti, ako na to!

Pravda.sk, gj | 03.02.2017 13:00

Viete, že aj pomocou správneho jedla môžete ovplyvniť metabolizmus alebo spaľovanie kalórií či ukladanie tuku?

Hrozno

Obsahuje resveratrol, ktorý obmedzuje snahu nášho tela ukladať tuky zo stravy. Pravidelná dávka hrozna, lepšie červeného, teda zlepší trávenie a tiež metabolizáciu našich jedál.
Horčica

Hoci sa o nej zvykne hovoriť ako o prísade, ktorá nie je najlepšia pre diétu, vedci tvrdia, že dokáže zrýchliť metabolizmus o 25 percent. Môžu za to jej termogenické vlastnosti.
Kuracia pečeň

V tele zvýši až o 60 percent prítomnosť kyseliny pantoténovej, ktorá v tele vyvoláva procesy premeny tuku z jedla na energiu.
Zemiak

Vďaka obsahu medi zrýchľuje a zlepšuje spaľovanie tuku v tele a zároveň patrí medzi nízkokalorické potraviny, ktoré zlepšujú trávenie aj pre obsah vlákniny.