Spaľovače tukov pri chudnutí

Príspevok v téme: Spaľovače tukov pri chudnutí
ivonka133

Používate popri chudnutí aj nejaké spaľovače?Alebo úplne ich neberiete do úvahy. Mne sa už podarilo peke schudnúť za posledné 2 mesiace.Strva robí svoje, ale rozmýšľam, či si nepomôcť najakými tabletkami. Toľko ich je na internete... Kamarátky mi radia, že sa mi nič nemôže stať,a el ja neviem...Máte skúsenosť s najakámi spaľovačmi tuku? Zaujíma ma, napríklad Kankusta Duo. Čítala som o ňom na stránke, vyzerá celkom fajn.

Gima

Zdravotné vplyvy

Mango sa odporúča najmä tým, čo majú problém s trávením, lebo obsahujú špeciálne enzýmy, ktoré napomáhajú lepšiemu tráveniu. Urýchľuje metabolizmus. Mangu sa pripisuje schopnosť eliminovať vysoké hladiny LDL cholesterolu. Pravidelná konzumácia manga preventívne pôsobí proti vzniku kardiovaskulárnych chorôb. Významné sú aj jeho detoxikačné schopnosti, výrazné protizápalové účinky a upokojuje nervový systém. V neposlednom rade priaznivo pôsobí na vlasy a nechty a odporúča sa aj na starnúcu pleť. Mango sa tiež odporúča ako prostriedok znižovania hmotnosti.

Usmev

Tak niektoré spaľovače pomáhajú nie tak, že ked budeš sedieť na riti a hltať, že schudneš ale musíš do toho niečo spraviť niektoré ti pomáhajú dodať energiu tak vydržíš dlhšie cvičiť čím viac spaľuješ a chudneš niektoré zas majú látky, ktoré pri fyzickej záťaži lepšie ničiť tuky. Ja som užíval Thermo x pritom som pil veľa vody citrónovej, očistné čaje a neprežieral som a išlo to celkom v pohode.

vysvetlenie

Ivonka 133- ten dovod ze mas kazdy den iny pach z ust bude, ze raz si jedla cibulu, tak ta citit od cibule a raz od cesnaku, lebo si jedla cesnak...potom ked budes jest fazulu tak budes prdiet a to bude /z toho ze si jedla fazulu a problem vyrieseny! Now problem

Gima

Poradíme vám, čo vám pomôže udržať náhly hlad na uzde. Máme pre vás 6 tipov:
1. Každý deň raňajkujte

Rozbehnete si metabolizmus a budete mať lepšiu náladu. Určite neraňajkujte iba kávu a nezapáľte si cigaretu.
2. Jedávajte pravidelne

Zo začiatku si čas na jedlo zapisujte do diára, alebo si dajte upozornenie do mobilu. Vydržte počiatočnú nervozitu, žalúdok sa určite upokojí.
3. Pravidelne pite

Čistá voda je ideálny nápoj na zahnanie hladu medzi dvoma jedlami. Nepite sladké nápoje, podnecujú chuť k jedlu.
4. Jedlo si vychutnajte

Každé sústo dôkladne prežujte, zjete menej. Rýchlo prehltnuté jedlo si nevychutnáte a dá zabrať celému tráveniu.
5. Vyspite sa

Snažte sa spať sedem až osem hodín, nedostatok spánku podporuje tvorbu grelínu, hormónu, ktorý stimuluje hlad. Dobre oddýchnutí nepotrebujete na to, aby ste mali dosť energie, veľa jesť.
6. Hlad oklamte zdravo

Zahnať chuť na sladké pomáhajú figy i slivky. Sú sladké a obsahujú balastné látky, ktoré pomáhajú udržiavať stabilnú hladinu cukru v krvi.

Zdravá rada:
Predchádzať pocitu hladu a vyrovnať hladinu cukru v krvi pomáha aj škorica. Dajte si trochu do bieleho jogurtu.