Krémy na celulitídu

pehatahanka

natri kremom, zabal do potravinarskej folie,chod jazdit na bickxyli, kolobežke. Potrebuješ šport, kde dostanu nohy doslova zabrať, aby si ich spevnila, stenšila. Toto naozaj pomaha

Novino

aj moja manželka jazdi na kolobežke a musim povedat, že je to na jej postave velmi poznat a ako chlap ocenim pevny zadok :)

Vasilka

iba samotny krem nefunguje. Ale zase je velmi zname, že na celulitidu je dobra kolobežka. A nielen na celulitidu, ale aj na zadok a jeho tvar :) preto som si kupila Micro a jazdim na nej do a z práce

anna1985

Já jsem zkusila pleťový gel Cellulitis a můžu ho doporučit. Po nějakém čase používání docela pomohl - kůže se trošku zpevnila a zjemnila.

jana265

Celulitídu veru neodstrániš ničím, ale môžeš potlačiť jej prejavy. niekto má silnejšie, niekto slabšie. Cvičiť a dávať si pozor na stravu. Ale kozmetiku by som až tak nezavrhovala, mne pomáha redukovať problémy, takže tvrdiť, že je to nezmysel, to za seba nemôžem.

pišta00

To ako myslíte vážne ženy? Krémy na celulitídu? Zaráža ma niekedy ľudská hlúposť v niektorých príspevkoch ako môže byť niekto tak hlúpy a na také niečo uveriť... Nenapadlo vás, že celulitída bude vnútorný problém (toho, že sa prežierate sacharidov a vaše telo je lenivé) nie vonkajší a že žiaden krém na to nebude fungovať? Mne to príde strašne hlúpe prežierate sa sladkého neviete sa stravovať a miesto toho aby ste s tým niečo robili kúpite si nejaký pofidérny krém... Ak by to bolo naozaj tak jednoduché a ten krém by skutočne fungoval celulitídu by nemala žiadna žena, nemyslíte? Pri chudnutí a cvičení sa ukáže sila človeka, slabé kusy odpadnú po mesiaci aj skôr pretože čakajú okamžite výsledky na počkanie a obracajú sa potom na podobné hlúposti ako je tento a na takých ľuďoch sa práve najlepšie zarába..

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.