Krémy na celulitídu

jana265

Celulitídu veru neodstrániš ničím, ale môžeš potlačiť jej prejavy. niekto má silnejšie, niekto slabšie. Cvičiť a dávať si pozor na stravu. Ale kozmetiku by som až tak nezavrhovala, mne pomáha redukovať problémy, takže tvrdiť, že je to nezmysel, to za seba nemôžem.

pišta00

To ako myslíte vážne ženy? Krémy na celulitídu? Zaráža ma niekedy ľudská hlúposť v niektorých príspevkoch ako môže byť niekto tak hlúpy a na také niečo uveriť... Nenapadlo vás, že celulitída bude vnútorný problém (toho, že sa prežierate sacharidov a vaše telo je lenivé) nie vonkajší a že žiaden krém na to nebude fungovať? Mne to príde strašne hlúpe prežierate sa sladkého neviete sa stravovať a miesto toho aby ste s tým niečo robili kúpite si nejaký pofidérny krém... Ak by to bolo naozaj tak jednoduché a ten krém by skutočne fungoval celulitídu by nemala žiadna žena, nemyslíte? Pri chudnutí a cvičení sa ukáže sila človeka, slabé kusy odpadnú po mesiaci aj skôr pretože čakajú okamžite výsledky na počkanie a obracajú sa potom na podobné hlúposti ako je tento a na takých ľuďoch sa práve najlepšie zarába..

alena.pilatova

dobry den, ponukam vam skvele prirodne produkty od Forever na celulitidu , posielam link kde sa dozviete viac www.facebook.com
. v pripade zaujmu ma kontaktujte, fb alena pilatova dulovcova, alebo tc 0907 81 91 76

vitavi

Celulitídu spôsobujú husté a tuhé tuky, ktoré bránia cirkulácii tekutín, prenosu impulzov v tkanivách.
Preto sa vyhýbajte všetkým stuženým, nasýteným a živočíšnym tukom /okrem rybieho/.
Jedzte veľ potravín s vlákninou, hlavne zeleniny a celozrnné obilniny. Potrebujete sa prečistiť od nánosov a rozbehnúť kolobeh tekutín a energie.
V každom prípade sa vyhýbajte mliečnym výrobkom, hlavne syrom a i.

miruska02

Na slimákoch som sa aj ja pobavila, pôjdem pozbierať do záhradky :D mne na celulitídu zaberá cvičenie zo všetkého najviac...nikdy som fitku neholdovala, ale za necelý rok som si už na to moooc zvykla. K celulitíde, zvykla som si z kávových zŕn robiť doma vyrobený peeling, pokožka bola lepšia, ale tá hrúza vo vani, katastrofa :D tak som pátrala a skúšala, našla som aj maslo z kávy, teda dostala a vonia ozaj pekne :)

Hehehehehe

Mas pravdu...pochybujem ze jej na to niekto naleti ked to robi tak okato... Hned tri temy po sebe, vsade si strcila reklamu na ten svoj zazrak...boooze, svata prostota...!