Krémy na celulitídu

Rhea

..tak teraz nam v kategorii krasa bude zase spamovat osoba z "pevonie" pod roznymi nickmi s "overenymi radami" a v jeden den sa zrazu roztrhlo vrece so spokojnymi zakaznickami.. Uz som tu dlho nevidela spamy na slimaciu kozmetiku, normalne mi to chyba :D..mne to nevadi ked si chcu robit reklamu, ale nech ju robia normalne a neklamu, nezavadzaju..

pomocnica

Ahoj, neviem či to tu už niekde nebolo, ale kokosový olej je celkom dobrý. ale treba si ho dávať večer a potom aj umyť... po čase. ale podľa mňa krémy na celuitídu nepomôžu, aj keď toto je celkom OK. držím prsty.:)

mala_sova

Žiaden krém na celulitídu nespraví zázrak a nevymaže ju, treba sa hýbať, dodržiavať pitný režim, pestrú stravu a krém ti pomôže s ňou bojovať...ja som si ho objednala z pevonie, keď som sa odhodlala začať s chudnutím a odstránením celulitídy a pomohol :)

renata722

Osobne proti celulitíde bojujem cvičením, stravou (veľa vody) a hlavne masážami... obšírnejšie info môžete získať na akosazbavitcelulitidy.com

Erika182

Ahojte, bola som pár krát na Ion Magnum v MKP v Nitre a konečne mám menej celulitídy a aj tuku.
Link tu: -odkaz odstránený-

sivi: Ja nejem nezdravo, hold smola keď nepomáhajú krémy, treba si priplatiť ale viem že mám zaručený výsledok.

Erika182

raňajky: ovocie, obed: snažím sa zdravo, napríklad dnes: tofu, paprika, cukina a večera: zelenina + po cvičení: bielkovinu: tvaroh a tak. :)

Ale zajtra idem na zákrok, tak som zvedavá.