Krémy na celulitídu

yuyuyu

BABY TREBA VELA PIT A TO MIN. 3 LITRE CISTEJ VODY ALEBO BYLINKOVYCH CAJOV DENNE+ UPRAVIT STRAVU}SOJA JE SUPER, OVOCIE, ZELENINA A TREBA POSILNOVAT SVALY V DOLNYCH PARTIACH, ZIADNE SKAKANIE ALEBO KARDIO, TO ESTE CELULITIDU ZHORSUJE..HLAVNE PIT A STRAVA..

agina

-odkaz odstránený-
ja som bola velmi spokojna s gelom z AVONU, ale kamaratka co robila avon lady to uz nerobi a nemam odkial ho zohnat a tak som hladala ine zdroje. Tiez co mam odskusane je NIVEA s koenzymom Q10 telove mlieko.Vyborna vec.Teraz som ho dominala a objednala som si z Biosenu brezovy olej, uvidim, co to spravi, potom napisem.Ale sa mi vidi, ze celulitka trosku ustupila...

elizabet

Ahojte , ja pouzivam krem od kozmetiky RoC je velmi dobry a mozem povedat , ze aj pomaha , len to treba pouzivat , kazdy den minimalne pol roka.Odporucam ho ,len neviem ci je dostat aj na slovensku , treba sa informovat!!!

almien87

ahojky :o)ňo, tak ja kolko som ti toho uz povyskusala... Corectia(500,-), Elancyl(900,-), Avon(360,-), Anew(800,-) od Avonu, Dermacol(300,-)... momentalne je to od Vichy Lipometric(950,-). Celkovo si myslim, ze vsetky tieto pripravky boli dobre - na cene nezalezalo. Priznam sa, ze s celulitidou az take problemy nemavam, pretoze vobec nejedavam cukor ani sladke + pravidelne cvicim a co je uplne dolezite - HYBEM SA! - pohyb je fakt velmi dolezity (aspon 2 km za den) a prirodzena chodza je ten najucinnejsi prostriedok, ako sa celuly zbavit. Ked sa napr. ucim cez skusky a mesiac a pol iba sedim nad knihou a pijem jednu kavu za druhou, vsimnem si, ze okrem vacsich stehien mam aj nepeknu pokozku. Takze, lucy, co Ti mozem odporucit je toto: podla mna staci, ked si kupis od Nivey spevnujuci krem Q10 napr. v Dm-ke za stovku a kazdy den sa budes vela pohybat, musim uplne vylucit biely cukor a vsetko sladke vratane jedal z bielej muky, a taktiez kavu. Dolezity je asi aj pitny rezim a nejake to ovocie a zelenina (jablko, mrvka, kalerab). A inak, teraz som videla aj nejake tabletky Inneov od Vichy, ktore celulitidu riesia vnutorne - mozno aj to pomoze. To bola moja vycerpavajuca odpoved, dufam, ze Ti to nejako pomoze. :)

mirusha

no ahojte kopcky, ja som skusala ten garnier roll-on a mam taky pocit, ze celulitida mi paradne este viec vystupila a to pijem antioxidacny caj, pravidelne cvicim a aj natieram, tak uz neviem, co si mam na to dat...fnuk...a leto sa pomali bliiizi...

aniee

baby suste zarucene garnier roll-on ale nie to ploche brusko to druhe s gulickou zarucene pomaha vypla sa mi koza na stehnach a aj jazvy od celulitidy sa mi uz pomaly stracaju a naviac prijemne chladi pokozku:)...myslim,ze je najlepsie natriet sa vecer pred spanim vtedy su nozky v klude...

janetinka

ahooj ahoj.ja mám vyskušanu značku od avonu krem na celulitidu, mne isto velmi pomohol, ziadny iny ako ten. kazdy den po sprche nanies na miesta s celulitidou, trosku pomasírovať, ak sa sprchujes pouzivaj striedavu vodu, studenu a teplu na tie miesta, pomáha to. potrebujes ale 2kury, az minies 1krem, začni 2 a skonči ho cely. pomoze fakt.

mimkax

Našťastie celulitídu nemám... Ale počula som,že je dobré hlevne cvičiť na doľné partie a natierať sa nechtíkom v akejkoľvek podobe...napr masť...