Krémy na celulitídu

miskaka

ahojte, no ja som vyskusala od garnier ten z morskych rias, myslím ze je celkom ok, teraz chcem vyskusat 10 dnove serum od Nivei , cešlulitídu som mala na stehnach a zadku, teraz uz mam len na zadku aj to miernejsiu o dost, ale skor by som odporucila iste pitny rezim a pripadne cvicenie na stroji ROLETIC, maju ho kozmeticky, cca 3 eura sa plati za 45 min a staci ist 3 krat a vidite vysledky,,, ja som uz po prvom,,, kus to boli, ale da sa zvyknut. a stoji to za to,,,, ja nemam moznost na to teraz chodit,, ale este jeden typ na uzastne jemnu pokozku na stehnach,, a to je krem na tvar od garnier daky na hydrataciu, no tak mi zjemnil kozu ze bola ako znovuzrodena taka jemna, co mi ine telove mlieka nepomohli... tot moje skusenosti.... snad tiez pomozu.

bambu1

Ahojte, vyskusala som program nekaky specialny program. Aspon raz tyzdenne cvicim na stehna, pridala som trochu ovocia a zeleniny a použivam specialny piling a krem a vyzivovy doplnok. Musim povedat, ze sa mi celulitida zlepsila. Bolo to zo stranky wellness-trener.sk alebo tak nejak.

sweetycandy

Kremy nefunguju. POkial sa chcete zbavit celulitidy bez namahy odporucam zaplatit 1000 dolarov ci kolko a nechat si pustaat 45 minut elektrody do noh. Vazne to funguje moja sestra to mala zadara v USA a vravela ,ze mala take super jemne stehna aj zadok. :)

mendy

baby neminajte peniazeee su to blbosti!!!!mam overene mala som celulitidu a ziadne kremikovanie nepomohlo,zacala som zdravo jest cvicit a vtedy sa efekkt dostavil,a podla mna ked pouzivas daky kremik a k tomu cvicis a vidis vysledky tak to nemas z kremika ale z cvicenia

mnavka

ahoj kočky, ja som vyskúšala na celulitídu krém od firmy mary kay. Musím povedať že som si objednala nočný aj denný. Neskôr som ten nočný začala používať aj cez deň, nohy sú po nom neuveriteľne hladké a koža napnutá už po použítí. Po týždni vidieť zmeny aj úbytok. Nevicem presne cenu ale spolu to bolo 2000 sk a krém ten nočný mi vydržal 2 mesiace.

janka

mala som skoricovy 400ml za 290sk.Nebol zly,ale brectan ma tiez tie ucinky.Základ je cvicit,cvicit a cvicit.leto sa blizi tak do toho.

borovica

Dostali sme do lekárne škorica masážny gél, ktorý tlmí prejavy celulitídy.Vraj je účinný. Je to balenie 250 ml a stojí okolo 130 Sk. Je to nejaká novinka.

janka

ahojte vo spolok.ja som tiez vyskúšala veľa drahých krémov,ale moj osvedceny je od RYORU-brectanovy gel.natieram si ho rano a vecer pred cvicenim.vela uspechov.papa:))

mony

Ja som prinútene začala cvičiť vo fitku(pracovne), hlavne cviky na nohy a celulitída mi na 80% zmizla . Chce to tvrdý režim . Chodím tam 2x týždenne po jednej hodinke a výsledok sa ukázal.