Krémy na celulitídu

adrianna

Lenush,
ale budem cvičiť nejakých 45min. a potom si to hneď osprchujem. Nebolo by lepšie natrieť si to po sprchovaní, aby mi to účinkovalo celú noc a nielen tých 45min?

adrianna

Baby, a kedy je najlepšie natrieť sa krémom proti celulitíde. Lebo som počula že po sprchovaní ale aj pred cvičením. Ale keďže je logické, že budem najprv cvičiť a až potom sa sprchovať, tak čo?

Lenush

odporucam garnier roll-on. neskusala som ho ja, ale mamina a ona je vskutku spokojna. a zaroven skace na svihadle kazdy den pol hodinu.
skakanie totizto pomaha liecit celulitidu a pravidelna masaz urychluje vysledok.
najlepsia je vsak prevencia proti celulitide.. teda uz v mladom veku cvicit a stehna masirovat aj obycajnym kremom. lepsie je tomu predchadzat ako sa jej zbavovat, kedze celulitida nemusi postihnut vsetky zeny

sashka

Uz asi 2 tyzdne pouzivam pred sprchovanim kavovu usadeninu.5 minut si masirujem nou stehna a zadok,potom oplachnem a po vysuseni sa este natriem obycajnym kremom.a celulitida uz neni taka vdiditelna dokanca strie ktore som mala na stehnach zbledli.fakt odporucam kavovu osadeninu,skuste to!

fraise

a este je otazka na mieste co je celulitida? vychadzame zo slova cellula - bunka. zjednodusene povedane ide o zhlukovanie tukovych buniek nahromadenych pod kozou a tym padom vytvaraju nerovnonmerny hrbolaty povrch.

fraise

nie som odbornik ani medik. ale ked ukazuju uz len teleshopping tak ti tam ukazu docela pjekny pomaranc. plus na kupku toho clovek vela uvidi.