Nevysvetliteľné nervové bolesti oka, krčnej chrbtice, chrbtice, kĺbov...psychika?

Príspevok v téme: Nevysvetliteľné nervové bolesti oka, krčnej chrbtice, chrbtice, kĺbov...psychika?
Mimka1987

Ahojte. Potrebujem sa súrne poradiť. Už 3 mesiace trpím nevysvetliteľnými bolesťami. Začala sa to tlakom v očiach, postupne bolesť pravého oka akoby od nervov. Začala som hľadať na internete čo by to mohlo spôsobovať a dočítala som sa že krčná chrbtica. Začalo som ju precvičovať a skutočne ma začala bolieť. Neskôr som bola u liecitelky ktorá mi povedala že mám boreliozu. ked som si prečítala na internete o čo sa jedná, bolesť mi začala postupovať po celom tele. Čiže aj celá chrbtica a kĺby. Medzitým mi ešte povedali že môžem mať sjogrenov syndróm ktorý sa prejavuje suchostou slizníc. Skutočne som začala mať hrozné sucho v ústach a nedokázala som kvôli tomu spať. Mám z toho celého hrozné depresie, som slabá a mám problémy so spánkom. Prosím poraďte mi niekto čo môže byť na príčine. Môže to spôsobovať psychika? Ďakujem vopred za každú radu. ..

nika82

u klasickej doktorky sa ti nepreukazali borelie v teste?
lebo mne vysli negativne. inak mam aj poruchu bunkovej imunity

nika82

jaa4 to fakt stoji test 300e??
este cakam na nejake vysetrenia a chcem ist na infekcne na kramare. caka ma CT hlavy a rozne neprijemnosti, lebo mam aj hrcku na hlave a musime zistit, ci je neskodna. taktiez si chcem dat spravit test na plucne chlamydie a mykoplazmy, rontgen pluc. ked sa vsetko ostatne vyluci, budem patrat dalej

jaa4

Nika, nasad liecbu. Daj si urobit test CD57. Zdravi maju cez 200. Ja pred liecbou iba 5. Bol som na tom riadne zle. Teraz po vyse POL ROKU liecby, brania kombinacii ATB mi stuplo CD57 na 95. V statnej amb vraj podla dr je to v norme :D Citim sa aj lepsie no stale je to dost zle no aspon ze nemam tie brutalne bolesti oci a navaly uzkosti spojene s unavou. V krku mam poskodene 2 stavce-zozrate borelou, mam ju zazratu v krku a odtial sa serie do celeho tela. Nestaci brat len samotne atb. Treba budit bunk imunitu nk bunky najlepsie s polyoxi a imodinom. Je treba robit testy na autoimun, pecen testy, creva testy. Brat probiotika, tie najsilnejsie na trhu. Dalej ATP proti unave, kedze borela zerie atp z mykochondrii. Nie je to jednoduche. Statni lekari toto nevedia. Liecia nedostatocne. Normalna bakteria sa mnozi kazdych 10 minut preto stacia atb na mesiac lenze borely maju cyklus 28dnovy. Cize si to prerataj na kolko dni je treba atb a to nie jedny. Borela je este nic ale taka neuroborela to je peklo na zemi nic nieje horsie. Tak sup urobit testy :)

nika82

Mimka1987 kliesta davno, hlavne v detstve som mala. potom uz len stipance a v oktobri velky svrbiaci flak na bruchu, na co lekarka povedala, ze to vyzera ako stipanec, ale bohvie co to bolo
a moje priznaky su rozne- zavraty, trpnutie ruky, trpnutie a neprijemne pocity v siji, taha sa to hore do hlavy, porucha koncentracie, mala som aj vypadky pamate, teraz uz pomenej, strasna unava, ledva zvladam zakladnu starostlivost o seba, nocne potenie a 2 tyzdne zvysena teplota. zaludocne nevolnosti, napinanie, na vracanie. stipanie oci. svaly na chrbte ma bolia, lenze mna nebolia klby, preto si myslim, ze nemam boreliozu...zacalo sa to pred 2mi mesiacmi potom 2 tyzdne bolo lepsie a teraz zase horsie

jaa9

Nikde ti nedaju liecbu, iba Dur v BA. Ja k nej chodim, mal som tiez tie bolesti za ocami a neskor len nastalo peklo. Sprav si tie testy u Dur. Ja som sa neskoro zacal liecit, presiel som dalo by sa povedat ze peklom. Ak mas borelu tak ti pomoze iba Dur. No testy u nej su dost drahe. Kontrola kazda 50eur, testy 300e, lieky, kedze ona nema zmluvu s poistovnou. Statni lekari to neliecia, posielaju kazdeho na psych. a kadetade a pritom staci z tela vydrb... borelu a je po problemoch.

Mimka1987

Nika82..A aké príznaky máš? Mala si niekedy kliešťa? Lebo ja nie. ..iba opuchnuté stipance od komárov. ..mne tiež robila lekárka test na borelie A vyšli negatívne. ..ale vraj ak je nákaza dlhšie V tele tak telo už nemusí tvoriť protilátky a sa nemusí testom elisa preukázať....pozri si Mudr.Ďurovská na internete. ..sídli na Teslovej v Ba...

nika82

chcem sa dat otestovat na boreliozu, mam rozne cudne priznaky, aj ked skor si myslim, ze to nebudem mat, nebolia ma totiz klby
u mojej lekarky vysiel test na borelie negativny, ale hovoria, ze ten test je nespolahlivy
mam zvysenu teplotu a nevedia z coho, tak chcem skusit infektologiu

Mimka1987

Nika 82...Tie testy si idem dať robiť u pani doktorky durovskej...ona robí sukromne už. ...ale premýšľam či neist aj na kramare :/ predtým. .prečo sa pýtate? Máte nejakú skúsenosť?

Mimka1987

Jaa....tebe bola zistená borelioza? No keď pozriem na oblohu tak vidím akoby takého malého cervika pokruteneho v pravom oku. ...inak nemam ani červené oči iba ak je niekde suchý vzduch...kde si si ty dávala robiť testy? Inak problémy mi začali presne 3 mesiace potom ako som sa vrátila z Egypta :( nemôžeš mi dať na seba nejaky kontakt prosím? To koloidne striebro kúpim v lekárni?