Ako posilniť imunitu?

Príspevok v téme: Ako posilniť imunitu?
Jefitto

Chcel by som zvýšiť svoju imunitu, keďže sa poslednú dobu na mňa dajako lepia kadejake chronty...

Zatiaľ som: Začal chodiť do posilky - silový tréning bez kardia, raz za dva týždne sa premôžem a idem HIIT asi 10 minút. Vymenil som cigaretle za elektronickú cigaretu a od nového roka už chcem ísť na 0 mg/ml nikotínu, snažím sa konzumovať viac ovocia a zeleniny... čo ešte mám urobiť? Odkedy som začal zlepšovať tieto veci, je mi stále horšie a horšie... už skoro pol roka. Nehovorte mi, že je to detox. Žiaden detox nemôže trvať pol roka... a nikotín stále užívam sem-tam

vierocka66

darinik, ale veď telu to len prospie a zdraviu tiež aj lieky, podľa mňa je najlepšie prekonať sa a potom vidieť tie výsledky :)

Darinik

vierocka problém je to, že nechceme vyjsť z komfortnej zóny, bojíme sa toho, čo všetko by sa zmenilo, viem to aj podľa známych :/

vierocka66

kocere keď niektorí ľudia si nedajú poradiť a myslia si, že sedavý spôsob života je super, síce je to komfortné pohodlné, ale pre zdravie to vôbec nie je prospešné a s väčšinou čo píšeš sa stotožňujem akurát už ja som pozerala lieky na liečbu imunity a nie vitamíny, lebo tie nedokážu človeka dostať z problémov ak sa už nejaké prejavia

kocere

Na posilnenie imunity odporucam jednoznacne pohyb, zdravu a vyzivnu stravu a vitaminy, tu je super zoznam nielen na doplnky, ale aj v ktorych potravinach ich mozeme ziskat etipy.sk Treba sa vyvarovat fajceniu a pravidelnemu pitiu alkoholu

TeresaS

Imunitu ovplyvňuje veľa faktorov. Zvýšiť pohyb, zlepší celkovú stravu a upraviť jedálniček, byť viac na vzduchu a v prírode sú rozhodne tie najdôležitejšie. Mne treba ponomohlo ani to, snažila som sa dlhú dobu zlepšiť celkovo môj životný štýl, ale chorôb a nachalzení som sa nezbavila. Pomohol mi doplnok www.novirus.cz . Myslím, že v kombinácii so zmenou životného štýlu a všetkých vitamínov, ktoré obsahuje je to ideálny pomocník na zlepšenie imunity. Beriem ho preventívne aj v túto dobu mimo zimu a jar a budem pokračovať až zase začnú chrípková obdobie. Určite môžem odporučiť ako doplnok tomu všetkému.

hamula

Sarah začať vykupovať lekáreň netreba. Mne stačilo, že som si kúpila Wobenzym a zmenila som stravu, začala som viacej chodiť von a toto mi pomohlo. Enzýmy sú dobré pri budovaní aj pri posilňovaní imunity a aj pri zápaloch sú fajn, lebo majú protizápalový účinok :)

veroniqc31

mimochodom preco by detox nemohol trvat aj viac ako pol roka? ak niekto fajci 30 rokov tak pol roka na detox by bol este skvely rychly cas ci

sarah2

V prvom rade ako zacatvykupovat lekaren, nakupovat rozne umelo vyyvorene "chemikalie" a dopovat sa tym skus co pomohlo mne.Ze cvicis je super. Pohyb a spanok a cista voda su velmi dolezite. Mna partner naucil kupovat len BIO veci. Viem ze je to drahsie. Ale tie postreky by si sa cudoval co robia s otganizmom. Radsej si kupim menej a kvalitnej stravy. Viem ze zas by niekto mohol diskutovat, ze nic nie je iste dnes, ale ked raz raz ma nieco nalepku bio, malo by to byt vypestovane bez chemie. Odkedy som zmenila tuto vec chora som nebola ani nepamätam. A samozrejme veci o ktorych je zname ze su zdraviu prospesne...zelenina, namiesto sladkosti orechy a syry, ryby a pod.

martina88

ja uzivam zinok a d cko, kupujem si od sunday natural cisto prirodne produkty, D3 je silnejsie ako D2, teraz je v zlave balik na imunitu z 5 produktov