Fúj, čím (ne)kŕmiť domáce zviera v horúčavách?

Táto diskusia patrí k článku: Fúj, čím (ne)kŕmiť domáce zviera v horúčavách?
Fúj, čím (ne)kŕmiť domáce zviera v horúčavách?

Čím všetkým kŕmite vaše domáce zvieratká ako sú psy a mačky? Pokiaľ je to aj ľudská strava, mali by ste dávať pozor na to, čo vášmu domácemu miláčikovi ponúkate. Najbezpečnejšia potrava pre zviera, a to hlavne v lete, sú granule a chrumky.

alenka_radska

náš dostava iba granule a konzervy. Občas niečo varene. Prichute granul a konzerv mu stale striedam, aby mal pestru stravu

tekvicka-micka

psovi davam iba brit akupujem to na mall.sk ale ak vidim, že je v obchode velke balenie za vyhodnu cenu, tak to kupim

Sestana

viete mi niekto poradit dobrý obchod s potrebami pre psa? Hlavne taky, kde maju velke balenie granul a konzerv, aby som si spravila poriadnu zasobu

N_ikol

polozte si otazku ci to jedlo ktore mu davate , ma nejaky vyznam pre jeho telo ? varenou stravou sa stracaju vitaminy , cize mu to davate zbytocne , takisto aj varena zelenina je v tele a v zaludku uplne zbytocna lebo je ako srot , zapchava zaludok a neprinasa nic . Takze je to zbytocne .

Angelika3

áno, to je v poriadku, len sa mi vidí občas prehnané, že v dnešnej dobe sa niekedy až neúmerny a prieberčivý význam prikladá tomu, čo by vlastne mal pes jesť. Ja napr. nevidím nič zlé na tom, keď pes niekedy dostane aj varené jedlo, to čo jeme my. Varím normálne domáce jedlo a snažím sa z kvalitných surovín, sme zatiaľ zdraví a aj pes, tak hádam je to ok.