Fúj, čím (ne)kŕmiť domáce zviera v horúčavách?

Táto diskusia patrí k článku: Fúj, čím (ne)kŕmiť domáce zviera v horúčavách?
Fúj, čím (ne)kŕmiť domáce zviera v horúčavách?

Čím všetkým kŕmite vaše domáce zvieratká ako sú psy a mačky? Pokiaľ je to aj ľudská strava, mali by ste dávať pozor na to, čo vášmu domácemu miláčikovi ponúkate. Najbezpečnejšia potrava pre zviera, a to hlavne v lete, sú granule a chrumky.

swistica

Ak mozete, dajte teraz v horucavach von misky s vodou. Vtaciky, macky, jezkovia maju problem dostat sa k vode. Najmä na sidliskach.

Patrikos

tiež je potrebne opatrne zachadzat so solou. Pes nesmie sol vobec, takže nesolit a kto čita zloženie granul, konzerv pre psov, tak uvidiš, že sol tam skoro vobec nie je, alebo iba v minimalnom mnozstve

Berryy

ano, suhlasim s Angelikou. Pretože ked som čitala zloženie granul pre psa ( Brit), tak tam bol aj žltok z vajíčok. Takže verim, že to psovi velmi prospieva

Angelika3

Surové žĺtko je zdravé a dobré na srsť, o bielku som čítala v knihe Doba jedová, že podľa výskumu sa naopak srsť zhoršila. Takže ja dávam iba žĺtok, inak kto to dokáže zjesť v surovom stave- výživné aj pre ľudí. Samozrejme z čerstvých a domácich vajec.

MelissaM

niekde som čitala, že je dobre davat psovi do stravy aj surove vajičko, aby mal lesklu a zdravu srsť. Preto aj niektre graule, konzervy pre psov, mačky už obsahuju vajička. Aj Brit ich má