Fúj, čím (ne)kŕmiť domáce zviera v horúčavách?

Táto diskusia patrí k článku: Fúj, čím (ne)kŕmiť domáce zviera v horúčavách?
Fúj, čím (ne)kŕmiť domáce zviera v horúčavách?

Čím všetkým kŕmite vaše domáce zvieratká ako sú psy a mačky? Pokiaľ je to aj ľudská strava, mali by ste dávať pozor na to, čo vášmu domácemu miláčikovi ponúkate. Najbezpečnejšia potrava pre zviera, a to hlavne v lete, sú granule a chrumky.

tekvicka-micka

mam mačiatko a najradšej ma Brit Premium Cat kapsa Chicken Chunks for Kitten , takže jej ich davam ravidelne a ak jej budu chutit aj nadalej, tak jej ich budem davat aj v lete

pehatahanka

moji velmi jest nechcu, tak preto im davam štavnate granule a konzervy. Ono ich to trochu osvieži. A hlavne vela vody

stuart999

mam doma pani mačku, takže dostava iba konzervy Brit fresh s lososom a občas granulky s lososom. Nič ine jest nechce. Je dost vyberava,

alicka87

Nie len v horúčavách ale celkovo treba na to dávať pozor a pochopiť, že ľudské jedlo proste nie je pre zvieratá

ivanuska265

mam mačku a kupujem jej Brit konzervy. Prichute striedam a su to jedine konzervy, ktore mi zje. Nič ine nechce. Takže suhlasim, že mačky su velmi vyberave a naročne

kralovna_12

mame mačku a pravda je, že najst konzervu, ktora by jej chutila je dost tažke. Viete niekto niečo poradit?