Fúj, čím (ne)kŕmiť domáce zviera v horúčavách?

Táto diskusia patrí k článku: Fúj, čím (ne)kŕmiť domáce zviera v horúčavách?
Fúj, čím (ne)kŕmiť domáce zviera v horúčavách?

Čím všetkým kŕmite vaše domáce zvieratká ako sú psy a mačky? Pokiaľ je to aj ľudská strava, mali by ste dávať pozor na to, čo vášmu domácemu miláčikovi ponúkate. Najbezpečnejšia potrava pre zviera, a to hlavne v lete, sú granule a chrumky.

Smile_girl

mame prsku mačku, vola sa Fjorda a to je teda pani mačka. Nielen spravanim, ale aj v strave. Niekedy sa ani neurači prijst sa nažrat. Len sa povrchne pozrie, ako by podla vone citila, že jej to cutit nebude. Dlho sme hladali nieco, čo by jej chutilo. Zatial zje všetky konzervu
Brit Fish Dreams Tuna & Salmons rybím masom a dalej sme sa nedostali, je to s nou tažke.

tekvicka-micka

mam mačiatko a najradšej ma Brit Premium Cat kapsa Chicken Chunks for Kitten , takže jej ich davam ravidelne a ak jej budu chutit aj nadalej, tak jej ich budem davat aj v lete

pehatahanka

moji velmi jest nechcu, tak preto im davam štavnate granule a konzervy. Ono ich to trochu osvieži. A hlavne vela vody

stuart999

mam doma pani mačku, takže dostava iba konzervy Brit fresh s lososom a občas granulky s lososom. Nič ine jest nechce. Je dost vyberava,

alicka87

Nie len v horúčavách ale celkovo treba na to dávať pozor a pochopiť, že ľudské jedlo proste nie je pre zvieratá

ivanuska265

mam mačku a kupujem jej Brit konzervy. Prichute striedam a su to jedine konzervy, ktore mi zje. Nič ine nechce. Takže suhlasim, že mačky su velmi vyberave a naročne

kralovna_12

mame mačku a pravda je, že najst konzervu, ktora by jej chutila je dost tažke. Viete niekto niečo poradit?