Cisársky rez ako móda

Táto diskusia patrí k článku: Cisársky rez ako móda
Cisársky rez ako móda

Cisársky rez, je operácia, ktorou sa v 3. trimestri ukončuje tehotenstvo a pôrod. Je to jedna z najstarších operácií, ktorej názov súvisí s jej mimoriadnosťou, ktorá bola umožnená len cisárom.

Melousa

rodila som cisarskym a viem že prvy den som ležala a nemohla sa ani hybat. A to nevravim o tom, že mi pracovala psych. že pri sebe nemam svoje dietatko. A strašne to boli, dlho sa to hoji a bez analgetik to vydržat nejde

Izaja

čo je na otm moderne? Ved tyžden po porode žena iba leži, bez analgetik prve dni nevydrží, tak velmi to boli.

Cristine

viete mi niekto poradit, ako dlho trvaju tie bodavo pichlave a rezave bolesti po porode cisarskym rezom? Je nejaky trip, gif ako sa ich zbavit?

Jennny

nebolo by lepšie sa o tom poradit s lekarom? Ten podla vašeho zdravotneho stavu bude vediet presne poradit ake analgetika su tie najlepšie

Sisina

a hlavne to neboli taku dlhu dobu. Cisarsky rez j eoperacia a je logicke, že to boli, patri to k tomu. A ženy to po prebudeni zvladaju iba s velkou dávkou analgetik

miahu

cisarsky rez sice predtym neboli ale zase zeny sa horsie z neho potom zotavuju. myslim, ze stale ta prirodzena cesta je lepsia!

Collistar

viete mi niekto poradit ako sa k nej dostanem? Chcela by som analgetim pre mamku, čaka ju operacia kolena, bude to naročny zakrok a myslím si, že pumpička by jej čo sa tyka bolesti velmi pomohla

Kolonka

vzhladom k intenzite a dlžke bolesti by som radšej zvolila prirodzeny porod. Aspon moj nazor. Alebo musi mat take silne analgetikum, že bolest citit nebude