Cisársky rez ako móda

Táto diskusia patrí k článku: Cisársky rez ako móda
Cisársky rez ako móda

Cisársky rez, je operácia, ktorou sa v 3. trimestri ukončuje tehotenstvo a pôrod. Je to jedna z najstarších operácií, ktorej názov súvisí s jej mimoriadnosťou, ktorá bola umožnená len cisárom.

Wattaa

ako moda mi to neprijde. je to zakrok do tela, velmi to bolí, ale ženy si myslia, že si tým pomožu. Ale pravda je, že teraz si tymi pumpičkami pomahaju od bolesti

Kovalickova

pumpičku na brucho po cisárskom dávajú na zmiernenie repsektíve krásne potlačenie bolesti...vlastne to je akoby umŕtvené určite v ružinovskej nemocnici v BA ... ja som ju mala v auguste a keďže som mala prvý cisársky pred tromi rokmi, tak môžem porovnávať bolesť aj hojenie a s pumpičkou to bolelo minimálne

Haya

neviem prečo sa z toho stava moda. Viac to boli, su tam vačšie rizika a aby mohla žen apo porode fungovat, pomaha si tou pumpičkou, inak by to asi len tak nezvladla.

alicazazrak

dobrovolne by som na cisarsky rez nešla. Ale ak musiš, je to niečo ine. Len ako doporučuju, skuste potom tu pumpičku, ale sama som ju neskušala. Čaka ma operacia kolena a keby sa to mohlo použit, určite by som si ju kupila

Alexa12

nepumpuje sa nou nič. Priklada sa to na jazvu, obsahuje to liečive latky a pomaha to od bolesti, urychluje to hojenie

christine2

tiež som niekde čitala o pumpičke, ale neviem k nej nikde najst žiadne bližšie info. Odkial o nej vieš?

0v3cka

smialala ono sa ani nerozhoduju matky ale pride sestra a zacne ti to ponukat. Ty rodis mozno prvykrat a zda sa ti ze to takto nema vyzerat odozvy dietata o nieco zoslabnu dostanes strach a ukecaju ta. To je najcastejsi scenar.