nizkohormonalna antikoncepcia

neva

simca552- Za nízkohormonálnu antikoncepciu sa považujú prípravky s nižším obsahom estrogénov v jednej tabletke ako 20 mg.
Belara má 30mg, čiže nepatrí medzi nizkohormonálne tabletky. Belara, rovnako ako aj iné napr. Cilest, Diane 35, Femodem, Jeanine, Lindynette 30, Marvelon, Minulet, Regulon, Yadine majú vyšší obsah estogénov.
Rozdelenie antikoncepcie aj tabletiek nájdeš tu: www.rodicovstvo.sk

simca552

ahojte, ja som sa chcela spýtať,že gynekológ mi predpísal novú antikoncepciu,ktorá sa volá BELARA a nikde som nenašla či táto antikoncepcia je nízkohormonálna alebo práve naopak.kot poznáte túto antikoncepciu tak prosím dajte vediet,čo to je zač....dakujem

kiki

Slzicka to ci ti bude zle alebo nie nevie povedat nikto. Kazdy znasa tabletky inak. Ak si das prvu tabletku prvy den menst si chranena ihned, ak na 2-3 den cyklu musis sa chranit prvy tyzden. Ale to ti mal/a hadam povedat tvoj gynekolog/icka.

slzicka

dobry,zacinam brat minerwu a ake su neproazniwe ucinky?teda myslim bude mi zle abo by sa to nemalo stat?dakujem,a ako skoro po zacati brania tabletiek mozem mat pohlawny styk?dakujm

Plysiak

ale ludia.. vy ste raz blby.. zakony take a take.. to je koli tomu ze je testovany ten liek na 1000 ludoch a pri kazdom 5000 sa prejavy trocha inak.. sak oni vedia co tam pisu.. na masticke od akne bolo v pribalovom letaku uvedy ako neziaduci ucinok - smrt doslova to tam bolo napisane.. ako aj dalsich asi 50 moznych veci od bolesti hlavy az po svrbenie na pokozke..

Plysiak

ak mas HAK tak tomu daj aspon tyzden dva, aj ked sa hovori ze ucinok maju okamzite, ale doktory odporucaju tri, ale po tyzdni by to uz malo byt ok.. a zalezi aj podla toho co beries asi.. nizkohormonalne moc nepoznam..

kerol 258

ahojte, keď som bola chorá mala som antibiotika, a hned na to som dostala menzes, a zacala som brat tabletky znovu(v sobotu-vcera) tak za kolko dni by som mohla mať pohlavný styk s priateľom?ďakujem

beusssska

Ahojte. Mam problem uzivam Minervu uz vyse 1 a 1/2 a treaz sa mi stalo po prvy krat ze som dostala menstruaciu o 2 tyzdne skor a to som ani tabletku nevynechala a beriem ich nadalej. Co to znamena? dakujem za rychlu odpoved na mail.

noneviem

praveze do pribalovych letakov pisu uplne vsetko a to mnohim nazenie strach...uz len ked sa nieco vyskytne u jednehe cloveka z 500 000, napisu to ako nezaiduci ucinok...
inak za HAK nie som, robilo mi zo zle, ale myslim ze pribalove letaky informuju pravdivo, trosku do toho vidim, kedze sa pohybujem v tejto oblasti