nizkohormonalna antikoncepcia

evinka

ahojte,
tiež užívam MINERVU, beriem ju už 2 roky ale chcem prestať lebo sa bojim, že mi to sposobi nejaké problémy s otehotnením...viete mi niečo k tomu povedať??? dik

monka

ahoj tigerka ja beriem tiež minervu ale asi 11 deň a je mi uplne ok (predtým som brala yadine ) akurát sa mi trocha troška vyplnili prsia tak ja sa teším...nech to tak pokračuje myslím že to nie je dobre čo pociťuješ ak si si istá že je to z tohoresp.predtým si taketo ťažkosti nemala tak určite chod ku doktorke aj v príbalovom letáku je písané že v prípade takýchto ťažkostí navštíviť lekára a on odporučí či máš v užívaní pokračovať..pa

tigerka

Ahojte.Tento mesiac som zacala brat antikoncepciu MINERVA.Ja to moja prva hak.Zo zaciatku mi bolo trosku zle.Potom som mala take bolesti v hrudniku a teraz mam bolest aj v jednej nohe.Neviem ci si to len nenamyslam alebo je to z toho.Teraz to beriem asi len 8 den tak neviem ci to mam vysadit alebo pokracovat dalej.Prosim poradte mi prejde to?Teraz sa citim niekedy dost zle.A hlavne v noci.Nemoze mi to ublizit?PROSIM dajte mi vediet...

mirka707

ahojte baby ja by som sa chcela spitat uzivam minervu uz 3 mesiace a stalasa mi tak vec ze som si namiesto stredajsej tabletky dala stvrtkovu.je to zle alebo su tietabletky vsetky rovnake a nevadi to?prosim ak viete mi na to odpovedat tak mi poradte ...dakujem pekne:-)

diane-35 a minerva

ja som užívala Diane-35 už 3 roky a bez problémov, teda až na pribratie do 5kg :( a teraz mi odporučili Minerva, že je lacnejšia a že je inak to isté ako Diane-35. Minervu užívam už 2mesiac a úplne bezozmeny, proste v pohode ako s Diane. Žiadne nálady, ani zle, ani nič. Diane mi vylepšila pleť kým začnete používať neaku hak 3 mesiace trvá kym si telo zvykne. V týchto prvých 3mesiacoch(ked začínate) mna bolela len zriedka hlava, a napätie v prsníkoch, ale to rýchlo zmyzlo. Chuť na sex je , ak nie aj väčšia :) takže ich nemám nadarmo :))) Takže Diane-35 nizkohormonalnu odporúčam a Minervu asi tiež, lebo nemám žiaden problém. Veľa zdravia prajem

slnečnica

Ahoj. Práve končím prvé balenie Minervy, ktoré mi dala lekárka kvoli akné, lenže pleť sa mi zhoršila. Tak by som sa chcela opýtať, či je to normálne, že sa pleť najprv prechodne zhorší, alebo mám lekárku poprosiť o niečo iné. Nemáte niekto podobnú skúsenosť? Vďaka.

mona2356

mam otazocku,zabudla som uzit tabletu ale bolo to v rozmedzi 12 hodin,tak som ju hned vzala a dalsiu som uzila ako obvykle.Problem je v tom ze menzes mi prisiel skor o tri dni ako mal.moze to byt sposobene s omesnakym vzatim tablety?