nizkohormonalna antikoncepcia

anonymka

Ahojte! No ja beriem spominanu HAK Lindynette 20 uz asi 10 mesiacov a som zatial spokojna. Musim poklopat po dreve :) Fajcit, nefajcim, snazim sa sportovat a dohliadat na svoj pitny rezim. Jednoducho na kazdu posobi ta ista antikoncepcia inak.

sii

ja som raz bola nutena brat mercilon koli rozhadzanemu cyklu, a vtedy som si povedala nikdy v zivote ziadne hormony od vtedy som totalny protivnik HAK.

janka

No ako tak pozerám, skutočne na každú posôbi kazdá HAK inak. Ja mám začať brať Mercilon, je to moja prvá antikoncepcia, predtým som nič nebrala, tak som zvedavá aké to bude mať vedľajšie účinky, lebo nechcem určite pribrať!!! Aké máte ešte skúsenosti s Mercilonom???

renaam

Ahojte, ja som užívala Logest 2 roky a teraz beriem už 5 rokov Jeanine. Z Logestu som mala nevysvetliteľne zlu náladu, takmer sa so mnou rozišiel aj priateľ. Posledných 5 rokov je všetko v poriadku a nemám absolútne žiadny problém. Jeanine mi úplne vyhovuje, menzes dostávam na hodinu presne, nikdy žiadne iné krvácanie. Renata

majas

ja beriem 7 rokov Femoden, a nemám žiadne problémy, ani zdravotné , ani s priberaním, ani s chuťou na sex, ale to asi na každého inak zaberá

maryinka

no ja som brala dva roky Logest a pribrala som 6kg.teraz rok neberiem nic,ale znova chcem nieco nasadit..ale uz urcite nechcem pribrat :( rozmyslam nad podkoznou trubickou..poznate to niekto?a kolko to stoji?alebo sa mam vratit k logestu???

theniela

Ahojte. Ja mam s Logestom tiez ten isty problem. Vyrazne sa mi znizila chut na sex. co je dost zle. neviete poradit HAK ktora na toto vplyv nema?

lenkabf1

Ahojte!chcela by som sa opytat, ci mate skusenosti s Mercilonom ( alebo aj niecim inym) v suvislosti s oddialenim menstruacie. Ci ste potom mali nejake komplikacie, alebo sa Vam len posunul den zaciatku menstruacie a bez komplikacii ste pokracovali v uzivani a menstruovani dalej?:) chceme ist s priatelom na dovolenku a nejak sa mi tam nechce brat aj svoje dni, no zaroven mam aj obavy z moznych komplikacii v zmysle nepravidelnej menstruacie a pod. tak prosim, podelte sa o svoje skusenosti! dakujem!

janka

no a ja som dlho uzivala viac hormonalnu antikoncepciu ,a teraz doktor mi dal nech na mesiac vyskusam novu antikoncepciu je to kruzok co sa da do posvi a nemusia sa brat ziadne lieky je to na 3tyzdne je to jak prezervat ten okraj gumicka.