nizkohormonalna antikoncepcia

bojazliva

ahojte chcem sa spytat vzdy ked zapoijem tabletku antikoncepcie tak mam pocit ze mi ostane v krku tak je nie cim zajem nevadi to nejak ked ju teda zajem nie vela len trochu. Dajkujem

karin

Ja beriem minervu uz druhy mesiac a môžem povedať,že som maximálne spokojná.Brala som síce už rôzne druhy antikoncepcie,chvalabohu nepoznám problém,že by som pribrala z tabletiek,ale ani jedna mi nepomohla tak ako Minerva.Hlavne som mala problémy s pleťou a ako mi doktor odporučil túto antikoncepciu,pleť sa mi zlepšila o 80 percent.Možno mám štastie,že mne dobre urobili tieto tabletky,pretože na každého ináč pôsobí,ale iste to stojí zato vyskúšať.

nunik21

Ake mate skusenosti antikoncepciou Minerva?Diky.Ja beriem diane-35 a som spokojna, ale doktor mi odporuca aj Minervu, ze je to to iste?

naty00

ahoj, je pravda ze z antikoncepcie rastie viac chlpov? a je to bezne? mam z toho dost strach....
viem ze cigarety pri uzivani antikoncepcie skodia, ale skodi aj marihuana?

delia

ahojte, nema niekto skusenost s depresivnymi stavmi pocas uživania HAT? Ja beriem treti mesiac Minervu (po prestavke, predtym 6 rokov Novynette) a som uplne mimo. Normalne sa dokazem rozplakat aj na poziadanie...

lillliana

ahojte,minule som pocula,ze antikoncepcie dopomahaju k celulitide...ked sa na to pozriem spatne,je to asi pravda.mercilon beriem 3roky a uz svoj zadok nespoznavam...a to mam 21rokov. mate s tym nejake skusenosti?

gretuska

Ahojte. Ja beriem Microgynon 30 a mam s tym vyborne skusenosti. Ked som ho zacala brat, trosku som pribrala 2-3kila, ale vaha sa mi postupne vratila na povodnu. Ziadne krvacanie v strede cyklu, ziadne spinenie, menzes na den presne. Jedine, co mi prekazalo bol pokles libida (asi 3 mesiace), potom sa to upravilo. Inac beriem to uz rok. Predtym som brala Mercilon a nebolo to bohvieco. Bolel ma z toho zaludok a mala som vykyvy nalad. Nic prijemne.
Niekto sa pytal na implantaty - moja lekarka ich neodporucila - su pomerne nove a malo sa vie o dosledkoch. V podstate vobec nemas menstruaciu, co podla mna nie je prave najzdravsie. Je to vsak otvorena otazka a som si ista, ze sa najde aj opacny nazor.

angel1

No ja mozem povedat,ze som absolutne s Lindynete 20 spokojna.......a co mi najviac vyhovuje menzes len 2 a pol dna,co som predtym pri inej antikoncepcii mala 5dni....

kate

Aj ja som brala antikoncepciu ale konecne som sa zacala zaujimat aj o jej vedlajsie ucinky a nahodou som natrafila na tento clanok:HAKwww.lpp.sk. Precitajte si ho, oplati sa..ide o zdravie kazdej z nas...