Silikónové implantáty

Príspevok v téme: Silikónové implantáty
Ninus1515

Ahojte žienky ,chcem sa opýtať pár otázok ....Moje prsia boli vzdy take pekne pevne trojky ,za posledny rok som schudla ,pribrala ,opäť schudla a tak ďalej ...Mam pocit ,že trošku stratili na pevnosti aj veľkosti ...Rozhodla som sa preto pre implantáty ,nad ktorymi som nikdy predtym nepremýšlala ....chcem ich opäť trošku spevnit ...Chcem sa opytat kolko Vám zhruba trvalo hojenie,lebo u každého je to individuálne ,pripadne negativa a ktorú kliniku by ste mi vedeli odporučiť ...dakujem a prajem pekny dnik :)

Vejuka

Viem,ze kazda to znasa inak,ale prosim vas tie, co ste mali vacsie bolesti,ako to bolo s hygienou?Zvladali ste samé? Otvorene..Jedna baba hovorila,ze ju priateľ aj utret musel po cikani.Ako to je?Budem zvladat taketo cinnosti sama?A este... 18.den od opky je ples. Myslite,ze zvladnem nan ísť ale samozrejme s tym ze ziadne tanecne kreacie,dvihanie ruk,alkohol...! Ale bez po operačnej podprsenky.

paulina991

tabletky na zvacsenie prs? ale prosim ta.. tomu uz nikto neveri. Tiez som istu dobu bola naivna a myslela si, ze by mi mohli pomoct, ale vobec. Brala som ich dlhodobo a kadejake a ziadne vysledky. Preto som sa odhodlala dat si implantaty a dnes sa uz len smejem nad tym ako som hentakym tabletkam mohla verit :D

martinaZV

tiez som asi tak nejako cakala. Dlhsie nie. To cakanie je nic, ale potom ked sa baby uvidite v zrkadle, to je uz nieco :) !

bodocka022

Tesim sa s tebou, ktory lekar ta bude operovat? Niektore kliniky, co som pozerala tak su schopne pytat aj o sto percent viac ako to vychadza tu. Tak asi tiez skusim ist k nim na konzultaciu a uvidim. Dva tyzdne nie su vela, je to taky zlaty stred.

Michala9 je to klinika v KE :)

dns4289

Tabletky na zväčšenie poprsia - -odkaz odstránený-
Pomohlo mi to. Užívam teraz 2. mesiac a prsia mám väčšie a plnšie.

patrici77

ako kedy, zalezi to od toho kolko zakrokov maju, ja som cakala dva tyzdne. To je taka optimalna cakacia doba, ci? :)

rastlinocka

Ahojte neviete mi povedat ako dlho sa caka na konzultaciu do Centra plastickej a estetickej chirurgie k doktorovi Turkinovi?

Carolyne

Ja som bola na operacii pred rokom, moje jednotky som si dala zvacsit o jedno cislo. Po porode a dojceni sa mi povodne prsia zmenili, ochabli a neboli uz ako predtym. Pred operaciou som sa bala bolesti, ale ani zdaleka to nebolo az take zle ako som si myslela. Uzivala som Wobenzym, aby sa mi rany nezapalili a nenapuchla som. Dnes som opat vo svojej kozi a hrda na svoje prsia.