Silikónové implantáty

Príspevok v téme: Silikónové implantáty
Ninus1515

Ahojte žienky ,chcem sa opýtať pár otázok ....Moje prsia boli vzdy take pekne pevne trojky ,za posledny rok som schudla ,pribrala ,opäť schudla a tak ďalej ...Mam pocit ,že trošku stratili na pevnosti aj veľkosti ...Rozhodla som sa preto pre implantáty ,nad ktorymi som nikdy predtym nepremýšlala ....chcem ich opäť trošku spevnit ...Chcem sa opytat kolko Vám zhruba trvalo hojenie,lebo u každého je to individuálne ,pripadne negativa a ktorú kliniku by ste mi vedeli odporučiť ...dakujem a prajem pekny dnik :)

Veju13

Drzim vam palce baby :). Ja som na zaklade mojich obav a neistoty zavolala chirurgovi a dohodla si este jednu konzultaciu ohladom toho typu implantatov. Inak, ja som volila sukromnu kliniku Avelane, kde ma praca, anatomicke implantay, pooperacna podprsenka vyjdu 3100eur , okruhle implantaty su myslim o nejakych 300eur lacnejsie. Co pozeram, tak to bude jedna z najdrahsich operacii, no na cenu som nepozerala ked som sa rozhodovala, tak snad to bude za tie peniaze stat. Ozvem sa vam po 18.1. (termin mojej operacie) a urcite cakajte fotky, recenzie, pocity :). Ahojte

Majkachichi

Ahojte baby v piatok mam termin uz sa bojim aj tesim zariven neviem ake bolesti a obmedzenia ocakavat :/ idem do ba k dr.trskovi :)

patrici77

uz mam na koniec januara, ale uz teraz som furt vysmiata a neviem sa dockat. Bude to nieco nove a cakam ze mi to z casti zmeni aj zivot :) ja som si tiez porovnavala a zvazovala pre a proti jednotlivych klinik, ale nakoniec mi najvyhodnejsie vysla ponuka prave Centra plastickej a estetickej chirurgie.

Veju13

Ano, som si ista, ze pod sval. Preco? Co som videla fotky,tak anatomicke pristanu podla mna malokomu. Vyzeraju az tak prirodzene vo vacsine pripadov, ze uz mi pripadaju ako keby boli trochu ovisnute,padnute.... Ale zienky su s nimi spokojne. Takze mozno doktor je nazoru,ze to bude dobre pre mna, no mne sa nebudu pacit. Bojim sa ...

bodocka022

Patrici, ty mas uz termin v Centre plastickej a estetickej chirurgie? Nedavno som si pozerala ich ponuku a ratala som si cenu a vychadza cely zakrok cenovo velmi dobre ked si to porovnam s inymi klinikami. Beata absolvovala si vsetky kontroly po zakroku?

beata161

Ahojte baby som tu nova, chcela by som sa opýtať mate tu nejake fotky alebo respektive viete mi na emial ksenicova.b@ gmail szaslat ftoky po augmentacii pred a po tých 3 mesiacoch ako sa prsia zmenili? Ja som už skoro 3 mesiace od operacie ,v pravom prsniku ma 350ml a v lavom 370ml okruhle implantaty, to prave sa meni a to lave sa normalne zaseklo,už som z toho fakt nervozna.Aspon priblizne by som chcela vidiet ako sa tvar prs pred zakrokom a po zmenil.

mamkaanka

si si ista, ze chces ist do implantatov pod sval? Je to individualne. Kazdej zene sadne nieco ine, niektorej sa hodia anatomickej, inej okruhle. Ale je to presne o tom, ze doktor Ti vie poradit, ktore budu pre teba najvhodnejsie vzhladom na tvoje terajsie. Pokial Ti nevie poradit, tak potom nie je odbornik :)

Veju

Ahojte baby, mam termin operacie 18.1.2015 , mam 176cm, 58kg a s doktorom sme vybrali 390ml anatomicky tvar pod sval. Teraz mam take vacsie Acka, vacsinou nosim vystuzene podprsenky velkost B. Chcela som prirodzenejsie,preto mi odporucil anatamicke,avsak jedna znama ma odhovara,vraj mi to len okopiruje tvar tych mojich a budu vacsie a ja mam hrozny tvar. Mam ich ovysnute,velmi makke a v hornej casti nemam vibec nic len dole. Tak sa bojim,ze budu vacsie ale nizko a hore nic. Tie, co mate okruhle, su pekne prirodzene? Mozete mi poslat fotky ci uz mate anatomicke akebo okruhle? A neviete si zmena typu implantatu ma bude stat nejaku pokutu?

patrici77

uz maaaam termin na zvacsenie prs, velku radosti mi to urobilo ze za mesiac uz budem uplne ina zena. Snad moje nadsenie este dlho vydrzi a neodradi ma strach zo zakroku :)