Silikónové implantáty

Príspevok v téme: Silikónové implantáty
Ninus1515

Ahojte žienky ,chcem sa opýtať pár otázok ....Moje prsia boli vzdy take pekne pevne trojky ,za posledny rok som schudla ,pribrala ,opäť schudla a tak ďalej ...Mam pocit ,že trošku stratili na pevnosti aj veľkosti ...Rozhodla som sa preto pre implantáty ,nad ktorymi som nikdy predtym nepremýšlala ....chcem ich opäť trošku spevnit ...Chcem sa opytat kolko Vám zhruba trvalo hojenie,lebo u každého je to individuálne ,pripadne negativa a ktorú kliniku by ste mi vedeli odporučiť ...dakujem a prajem pekny dnik :)

betuskamuska

to je individualne podla toho kde ti vkladaju implantaty. Vacsinou to trva par tyzdnov, co si zena musi davat pozor. A potom to dost zavisi aj od toho ako sa to cele hoji. To Ti vsetko lekar povie toho sa nemusis bat :)

tekvicka60

so zotavovanim po zakroku je to ako? chcela by som vediet po akom case je zena schopna uplne normalne fungovat :)

Zuza12

ahojte, ja som si dala zvacsit prsia, nebola som so svojimi spokojna. bala som sa ako cert kriza, ze ako sa mi to bude hojit, kedy budem moct pracovat, lebo dlhodobo na pn som pre milion pracovnych povinnosti byt nemoha. po operacii som nasadila wobenzym a pekne sa mi to vyhojilo. jasne, ze to bolelo, ale tak zase je to zasah do tela celkom.. ale ziadne komlikacie ani nic som nemala, po par dnoch co som bola doma som aj co to porobila na pc. nelutujem, som snimi riadne spokojna a frajer tiez:)

patrici77

neviem ci si to nasla, ale tu ti posielam ich cennik www.plastickachirurgia.sk vies si pekne vyratat co by ta to stalo a podla toho sa vies rozhodnut ci ano ci nie. Teda ak ti len na cene zalezi. Ja soobne si myslim, ze ani tak nezalezi na cene ako na kvalite :)

rastlinocka

Premyslame nad tou klinikou asi viacere :) tiez tuzim uz po krasnych prsiach a tam su vraj skuseni odbornici. Ako je to u nich cenovo? Cennik som nasla na ich stranke skus si pozriet, urcite tam najdes vsetko co potrebujes.

moncisko

paulina991 - tebe kde robili zakrok a ako si spokojna? Ja som tiez verila na zaciatku kadejakym tabletkam ale vyskusala som viacero typov a nic.. ani mensie ani vacsie.. furt su rovnake a neprospieva mi to ani na psychiku ked viem ze mojmu chlapovi sa pacia pekne velke prsia :( rozmyslala som nad Centrom plastickej a estetickej chirurgie len neviem, ako to tam cenovo vychadza :/

Paulinka89

ja som bola na konzultácii v BB .. a o mesiac idem na zvačšenie prst z trojek na 4rky.. dlho som chcela ist na tento zákrok na kolko som sa tak hrozne hanbila za moje prsia že až ...... doteraz som si to nemohla dovolit, ale kedže konečne sa podarilo "naškrabat" na to... tak idem do toho ,, a tí čo hovoria "nikdy by soms i to nedal¨/a" .......... asi si nevedia predstavit ten pocit, ked ležíte so svojím mužom v posteli a on vám chce dat dole podprsenku a vy rozmýšlate čo urobit aby ju nedal dole ..... des !!

Vejuka

Viem,ze kazda to znasa inak,ale prosim vas tie, co ste mali vacsie bolesti,ako to bolo s hygienou?Zvladali ste samé? Otvorene..Jedna baba hovorila,ze ju priateľ aj utret musel po cikani.Ako to je?Budem zvladat taketo cinnosti sama?A este... 18.den od opkyje ples. Myslite,ze zvladnem nan ísť ale samozrejme s tym ze ziadne tanecne kreacie,dvihanie ruk,alkohol...! ale bez pooperacnej podprsneky.