Silikónové implantáty

Príspevok v téme: Silikónové implantáty
Ninus1515

Ahojte žienky ,chcem sa opýtať pár otázok ....Moje prsia boli vzdy take pekne pevne trojky ,za posledny rok som schudla ,pribrala ,opäť schudla a tak ďalej ...Mam pocit ,že trošku stratili na pevnosti aj veľkosti ...Rozhodla som sa preto pre implantáty ,nad ktorymi som nikdy predtym nepremýšlala ....chcem ich opäť trošku spevnit ...Chcem sa opytat kolko Vám zhruba trvalo hojenie,lebo u každého je to individuálne ,pripadne negativa a ktorú kliniku by ste mi vedeli odporučiť ...dakujem a prajem pekny dnik :)

rastlinocka

to, ze to nevies nie je hanba :-) podstatne je, ze uz ti kocky vysvetlili, ze s tym nie je ziadny problem. Ja neviem po pravde ci budem mat este dieta ci nie, ale konecne som sa odhodlala, ze na zakrok pojdem tak uz cuvnut urcite nemienim :) Konzultacia v Centre plastickej a estetickej chirurgie dopadla nad moje ocakavania a uz iba tyzden a budem mat po :)

simonska

to je ta nevedomost zien :) ale tak je lepsie sa opytat a clovek aspon vie na com je a co ho caka. Kojenia s implantatmi sa bat naozaj nemusis, je to uz pomaly bezne.

slnko31

v dnesnej dobe je uz bezne, ze zeny s implantatmi koja. Tiez k takymto zenam patrim :) a uplne bez problemov. Ale tiez som mala na zaciatku taketo otazky ci vobec budem moct kojit a podobne a doktor sa len zasmial ked som sa na to pytala.:)

patrici77

akoze aky problem by s tym mal byt? tam ide hlavne o to ako su implantaty vkladane a ci nejako nebudu tlacit na mliecnu zlazu a podobne. Ale po pravde nepoznam zenu co by mala po zakroku problem kojit. Lekari si davaju velky pozor na to aby implantat bol spravne vlozeny, takze myslim ze taketo obavy mat nemusis :)

klara85

ahoj. ja som si dala spravit prsia pred rokom a som riadne spokojna. dlho som vahala lebo jedine co som sa bala, bolo presne hojenie. ze ako dlho budem paralizovana a tak. ale nacitala som si vela o tom pred zakrokom a baby pisali, ze vobec nelutovali.. aby sa to rychlejsie zahojilo kupila som si wobenzym. po cca 3 tyzdnoch som sla na kontrolu a lekar bol velmi milo prekvapeny ako to vyzera.. takze to mi pomohlo sa rychlo zotavit. ale urcite to zavisi aj od organizmu..

rastlinocka

tojejedno aj ja som sa odhodlala, odvazila :) moj chlap mi dodal tolko sily, ze som zasla na konzultaciu minuly mesiac a na konci tohto ma caka zakrok. Myslela som, ze snad ani nenaberiem odvahu aby som tam isla, ale prekonala som sama seba :)

stanka292

ake implantaty mas? nie je vidiet, ze nie su tvoje? :) to je jasne, kazda zena je rada ak ma na hrudi nieco viac. Nemusime si klamat, ved vieme, ze to je prve miesto kam chlapom padnu oci, ze ano :)

tojejedno

uz vyse roka mam silikony a citim na sebe ze som sa zmenila. Nie len vyzorovo ale aj povahovo. Uz nie som taka zakriknuta seda myska, uz som sebavedoma zena :) mam pocit, ze presne toto bola ta zmena ktoru som potrebovala.