Silikónové implantáty

Príspevok v téme: Silikónové implantáty
Ninus1515

Ahojte žienky ,chcem sa opýtať pár otázok ....Moje prsia boli vzdy take pekne pevne trojky ,za posledny rok som schudla ,pribrala ,opäť schudla a tak ďalej ...Mam pocit ,že trošku stratili na pevnosti aj veľkosti ...Rozhodla som sa preto pre implantáty ,nad ktorymi som nikdy predtym nepremýšlala ....chcem ich opäť trošku spevnit ...Chcem sa opytat kolko Vám zhruba trvalo hojenie,lebo u každého je to individuálne ,pripadne negativa a ktorú kliniku by ste mi vedeli odporučiť ...dakujem a prajem pekny dnik :)

steffanie99

bolesti som mala par dni, ale nebolo to nic strasne uplne v pohode sa to dalo prezit, poprip. som si dala tabletku proti bolesti. Ale celkovo som sa zo zakroku zotavovala asi tyzden, potom som sa uz citila ako novy clovek a bolo dobre :)

steffanie99

tak takto.. Ja som tiez najprv nechcela ist na zakrok, ale kamaratka bola v Centre plastickej a estetickej chirurgie tiez na zvacseni prs a velmi si ich chvalila, aj starostlivost, aj vysledok, kvalitu no proste vsetko. A neustale mi o tom rozpravala az ma na to nahovorila.. Samozrejme som nemala tusenia, ze aki su tam lekari, tak som sa pytala u akeho bola ona a presne k nemu som isla aj ja.. Doktor Turkin sa vola. Dohodli sme sa na termine, ktory mal volny a bolo :-) a presne tak ako kamaratka nahovorila mna na plastiku tak som aj ja nahovorila sestru :-)

patrici77

a ktory lekar Ti ich v centre plastickej a estetickej chirurgie robil? to si si ho vybrala sama, alebo Ti bol prideleny? :)

Jaanna

Ja som bola na operacii pred dvomi rokmi a neviem si to vynachvalit. Konecne mam prsia, po akych som vzdy tuzila. Bala som sa bolesti, zapalu a komplikacii, ale uzivala som wobenzym, ktori mi mimoriadne pomohol. Vdaka novym prsiam sa citim sebavedomo a krasne.

steffanie99

pod sval je to bolestivejsie.. :-) ale ked pojdes na konzultaciu tak Ti lekar odporuci, co by bolo pre teba najvhodnejsie. Ja mam uz rok a pol silikony, robili mi ich v centre plastickej a estetickej chirurgie a vyzeraju velmi prirodzene, co presvedcilo aj moju sestru aby si ich dala urobit a tento mesiac ide na zakrok :-) hlavne si vyber dobru kliniku

patrici77

a co je menej bolestivejsie? to je rozdiel aj v implantatoch, ktore sa davaju pod sval a ktore nie, je tam nejaky cenovy rozdiel alebo nieco?

Linda703

tak zalezi od teba ci si chces dat umiestnit implantat pod sval alebo nie.. Kliniku si vyberaj hlavne podla spokojnosti pacientov :)

mamalala

Ja som bola pred rokom na plastickej operacii, moje jednotky som si chcela zvacsit na trojky. Dost som sa operacie bala, hlavne bolesti a dlheho liecenia, ale este pred operaciou som zacala brat wobenzym a velmi rychlo som sa z operacii pozviechala, rany ma neboleli, vobec sa nezapalili a teraz som velmi spokojna so svojim vzhladom