Imunita u detí

betuskamuska

Tosino ja davam malemu profizym, myslim ze je to ucinnejsie a hlavne neskodi telu ako antibiotika a neviem co vsetko. My sme tiez si tymito problemami presli, teraz berie pravidelne tento vitamin a zatial sa drzi, moze chodit medzi deti a je odolny :)

Tosino

Nevedeli by ste mi poradit? Mame dcerku ma pat rokov a od malinka ma problem s oslabenou imunitou, davali sme jej rozne vitaminy, lieky ale nic nezaberalo. Nemoze ist ani medzi deti lebo staci par dni v kolektive a moze zostat opat doma minimalne na dva tyzdne. :(

ziinna

my doma uživame wobenzym, dávam ho aj svojim deťom a nebývame odvtedy chorí a ak máme náhodu nejaký soplík, tak sme opäť skoro fit. Predtým sa to ťahalo aj mesiac.

modracik

Moja vnučka mala velmi oslabený imunitný systém.Lieky IS len oslabia,preto sme užívali prírodné doplnky výživy.Trvalo to síce dlhšie ako možno pri nejakých liekoch, ale BEZ vedľajších účinkov, bez oslabeného imunitného systému!!!!teraz už začala chodiť do školy a preventívne užíva detské prírodné vitamíny, ktoré obsahujú aj minerály,fytonutrienty,neobsahujú umelé farbivá,konzervačné látky,cukor, aspartam ani umelé príchute.Sú vhodné aj pre dojčiace maminky.Deti si ich hneď zamilujú.pre viac info:zdraviezprirody.flp.com

betuskamuska

dvakrat denne dve kapsuly som mu davala a dostal sa z toho v podstate za tyzden.. a potom len na imunitu som mu davala profizym dvakrat denne ale uz len jednu kapsulu :)

martinaZV

takze to by sa uz o tyzden mohol vratit snad medzi deti.. a ked bola chora ako ste jej davkovali profizym? nejake vyssie davky ako sa davaju na oslabenu imunitu?

betuskamuska

vies co netrva to dlho, nas maly sa s profizymom dostal z choroby asi za tyzden, ale tak je to u kazdeho dietata ine asi aj podla toho co ma :) ale profizym berie stale, lebo som sa bala ze hned ako pojde do skolky, tak vylahne a bude nachcipany, ale nastastie uz dva tyzdne sa drzi

martinaZV

od troch rokov? tak to je fajn, tak mu ho skusim nasadit a uvidime. Ako dlho ho musela brat aby ste videli nejake zlepsenie?