Imunita u detí

modráčik

Detské prírodné vitamíny,ktoré obsahujú aj minerálne látky,neobsahujú žiadne umelé príchute, aspartam,ani cukor či chemické konzervačné látky.Všetky moje vnúčatá na tom fičia, nedá sa nimi predávkovať, sú chutné, deti ich milujú a nebývajú choré.odporúčam.

anickaZ.

mala ked zacala do jasli chodit tak hned bola chora - doktorka mi s antibiotikami odporucila aj biolac baby kvapky aby ju nebolelo brusko a davam jej to doteraz na imunitu. odvtedy mi antibiotika nebrala iba nejake spoliky a kasel mala

ALICa687

My doma uzivame wobenzym. Berieme ho uplne vsetci, manzel, deti aj ja a sme s nim velmi spokojni. Uz nebyvame chori

moncisko

Od troch rockov deti mozu. Co je pri tomto asi dost velkou vyhodou, lebo malo ktore taketo produkty na imunitu mozu aj deti.. :) My tiez sme boli na tom rovnako furt nejaky problem, ale nastastie teraz sme na tom dobre.

Huňarka

Od koľkých rokov môžu deti takéto vitamíny na imunitu? :) malá chodí prvý rok do školy a skoro stále ju musím nechávať doma, čo raz kašle, potom zápal močových ciest a stále niečo.

Tosino

ano ten som jej dal. Dobre tak jej ho este necham, ved aj teraz ked uz isla medzi deti tak snad ju to aspon udrzi a nevylahne hned po tyzdni :)

martinaZV

berie profizym? na tvojom mieste by som jej ho este nevysadzala. Predsa to treba este preliecit a moze ho brat aj ako prevenciu, takze ziadne obavy z toho, ze ho bude brat dlhodobo. :)