Imunita u detí

Silvinka889

my tiez ficime na Martankoch ImunoForte a som spokojna. Nehovorim, ze deti nemavaju bezne prechladnutia, ale to je myslim normalne... No odkedy im davam martankom imunoforte, tak mam pocit, ze je to ovela menej caste a aj vsetky kasliky a sopliky rychlejsie prejdu...

romca4321

Moje deti si uz kazde rano sami vypytaju Martankov :))) tiez som tomu neverila, ze take „cukriky“ mozu pomoct, ale dcera ani syn neboli chori uz od marca. Klop-klop. :))

Martina84

Ja dávam dcérke Immune Akut sirup s bazovou prichutou, ktorý jej veľmi pomohol pri oslabenej imunite a na akutnu podporu imunity.

imunax

Ja na posilnenie imunitu užívam doplnky Imunax, koré sú na prírodnej báze a maju na môj zdravotný stav naozaj vznikajúce účinky. Vrelo odporúčam. Pre viac info link: imunax.sk

Lenka41

ja som od troch rokov dávala deťom cordyceps, je to liečivá huba na imunitu a tiež iné problémy. Prežili sme školku a teraz už školu s minimálnymi problémami. Je to fakt super a začína to byť rozšírené. Treba ale kupiť kvalitu. Ja som verná už dlhé roky výrobkom od Aloha medicinals ktorý majú na slovensku zastúpenie na www.immunityassist.sk Super obchod,rýchle jednanie..
Lenka

MaraJ

Mojej cerke tieu pomohol na oslabenu imunitu wobenzym, Skusali sme snad vsetko, ale pomohol az ten. Teraz ho uzivame cela rodina, samozrejme papa casto ovocie, zeleninu a sme casto vonku na cerstvom vzduchu v prirode

Lili007

Teraz v jesennom a zimnom období som začala dávať deťom Imunoglukan. Tiež im zvlhčujem a prečisťujem noštek roztohom z morskej vody. Keďže ovocie zo záhradky už nie je, snažíme sa každý deň dať si aspoň jablko, hrozno alebo napr. zázvorový čaj.