Ako zistim ci sa pacim tichemu chlapovi?

Príspevok v téme: Ako zistim ci sa pacim tichemu chlapovi?
Hankka

Ako baba rozozna ci sa paci tichemu (introvert?) chlapovi? Na nete su len stupidne clanky popisujuce skor spravanie jaskynnych poolopiciakov ktore su uplne nerealne a ci ma niekto rozsirene zrenicky je ozaj problem vidiet. Ja som sa nikdy ziadnemu chalanovi nepacila aj ked nie som skareda ani blba, takze to neviem rozoznat.

Ako sa introverti vobec zoznamuju a kde podobnych ludi stretnem? Na vsetky kruzky chodia aj tak len zeny a sama som dost hanbliva, ani kamosky prilis nemam, navyse aby baba bezdovodne oslovila cudzieho chalana je podla mna trapne.

Hankka

Alebo keby som ho ja pozvala ako to povedat aby to vyznelo nevinne? Myslim ako kamoska (teda zatial sa tak nepozname ale prave preto) aby to nebolo blbe. Neviem ci ma priatelku a nemam to ako zistit.

Hankka

Ale neviem vymysliet nejaku zamienku na zacatie pokecu aby to bolo nenapadne. :-D Hlavne ked nieje prilis ukecany.

Hankka

Prave ak sa mi niekto paci tak je to s tym pozeranim este horsie. :-D A to je ozaj blbe. Zaujimalo by ma co si mysli ked sa uhybam pohladom?