Prečo dobrí muži majú takú smolu?

Príspevok v téme: Prečo dobrí muži majú takú smolu?
tá dobrá

Preco ti slusni a dobri vychovani muzi si vzdy vyberu za partnerky, frajerky, manzelky tie hnusne ukricane, vecne poucujuce a tzv. najmudrejsie dievcata a zeny?
Poznam zopar takych muzov ktori takto dopadli a ziju s takymi potvorami. Oni su ti dobri ktori im vsetko urobia co od nich tie potvory chcu.
Preco im nevedia povedat zbohom a odist od nich.
Preco sa nevedia a boja od nich odputat ked im do vsetkeho kecaju, vecne ich poucuju, kricia po nich, zakazuju a diriguju vo vsetkom?
Su tak slabi dusevne, nesebavedomi, nauceni vsetkych pocuvat?
Su az tak prilis dobri ze nevedia takej xantipe povedat zbohom ja odchadzam?
Alebo to potrebuju byt stale buzerovani, poucovani, pokrikovani? Nevedia zit bez toho?
Preco si nenajdu rovnako slusni a dobru zienku k sebe?
Preco? Vysvetli mi niekto tento zakon prirody?
Dakujem

Filip TT

Kýčera:
Nie nečítal som nič z toho. Ale pozrel som si teraz tie Dve Filipove lásky v internetovom čitateľskom denníku.

Izabela píše Filipovi:
Aj ja som ťa mohla k sebe pripútať, zbaviť ťa sily, slobody, šťastia, aj ja som v tebe mohla vzbudiť ten bolestný nepokoj, ktorého si sa bál a ktorý si vyhľadával. Nechcela som. Chcela som ťa milovať bez záludností. Vzdala som sa ti bez boja. Láska by mala byť niečím viac ako krutou vojnou medzi milencami.

Je v tom cítiť, že vtedy bolo treba slečny veľmi dobývať a slečny vedeli opakovanými náznakmi a odmietnutiami vydráždiť nápadnikov až do krajnosti. Má to niečo spoločné s tunajšou témou :)

mam56

Starajte sa do pizze o vaše deti viac. Oni sú čo pre vás??? Hračky??? Nebojíte sa???
Ok, zmeny prišli. Sme iní. Sme za spravodlivosť. Sme d... Povieme vám to smrteľníkom otvorene, aby ste si nemysleli, že z vás máme strach.
Keď nie vy, rodiny sú veľké, každý robí chyby...
Máme vás v prvom rade radi. Nezabúdajte na to, ale nie sme naivní.

mam56

Aby ste to vedeli na rovinu, nemáme problém s ničím.
Máme vás radi, ale majte radi aj vy nás.
Neodpustíme nikomu, sme schopní vás zničiť aj po smrti. Smrť je len prechod ku kamarátom, ktorí už všetko vymysleli.
Nemáte strach? Neveríte. Skúste poprosiť.
Alebo mám zverejniť Schindlerov zoznam?
Na primer mágia lásky? Nie, ja mám svoju úroveň. Nie som koko..
Mám vás rád, ja budem tam, kdekoľvek.
Pri mne budete šťastí, žite, starajte sa hlavne o vaše deti a budem vás milovať.
Niečo je predsa len spoločné.

mam56

Ja také prízemné veci ako vy, neriešim. Ak ma moja láska podvedie, tak ten kre... dlho nepožije. Niečo si už len vymyslíme, sme kreatívni, veľmi, vieme, čo urobí každému "radosť".
Moja láska je len moja láska a ja vaše prízemne, úbohé terrestrial prízemnosti nebudem počúvať.
Ja jej ďakujem už teraz. Mám vás rád, ale zničiť vás, nemám tiež problém, myslím vyvolávanie cez telefón a iné veci...
Áno, ja rád vyvolávam, mám s tým problém, musím ísť na liečenie, nech ma preliečia.
Alebo ja ich?!

Kýčera

Filip TT, potom máš veľmi dobrú pamäť. Toto bol jeho pseudonym, iste si aj Ty niečo od neho čítal - Dve lásky FILIPA Marcenata?, či nejaký životopisný román slávnej osobnosti - Honoré de Balzac, F. Chopin, V. Hugo, Volaire,...Poznám tohto autora, čítala som nejaké jeho romány, aj tie "dve lásky" o manželskej kríze a tento jeho výrok si pamätala. Páči sa mi aj toto : "Šťastie je mozaika založená z nepatrných malých radostí."

Dobramic

silne zeny k sebe pritahuju dobrych muzov a silni muzi k sebe pritahuju dobre zeny. Nie su zle, len silne, vedia co chcu a vedia si to povedat.

kafe

Ovecka :D:D
Dievča, to čo tu spomínaš nie su dobrí muži, ale mäkký a slabí (a blbí). Ak niekto ubližuje sebe, neni to dobrý človek. Nikto normálny si nedá ruku do zveráku a priťahuje kľukou. Je možné, že si to tí chlapi spočiatku nevšimnú, ale ak dlhodobo zotrvávajú v bolestivom vzťahu, nie je to normálne a s dobrotou to má pramálo spoločné. Skôr s hlúposťou. Ako už bolo spomenuté, druhý si k tebe dovolia len toľko, koľko im dovolíš. Skákať niekomu po hlave nevypovedá len o drzosti a hrubosti jedného ale aj o sebapodceňovaní a komplexox druhého.