Koniec mileneckemu vztahu

Príspevok v téme: Koniec mileneckemu vztahu
luciy

Ahojte. Po dvoch rokoch som sa prd 3 dnami prestala ozyvat mojmu zenatemu milencovi, ktoreho milujem. Lenze jto nikam nevedie, lebo on stale nevie kedy co a ako..a nie je to tak lahke ako si ja predstavujem. Musim si zamykat tel.do skrine, aby som mu nenapisala, lebo nutkanie hroza. Ako prezit tieto dni? :-((

alsdjdlk

no neviem ale niekto sa tu rozprava sam so sebou alebo co tie dva posledne prispevky maju znamenat? Ine nicky ale ten isty text?

Filip TT

On mi ale nepripadá na typ, ktorý pôjde do takého stresujúceho podniku ako je rozvod - manželkine výstupy, príbuzenstvo, delenie majetku, alimenty, naťahovanie sa o striedavú starostlivosť pre syna....

luciy

Je to mozne. Casom sa zmenil. Kym sme sa spoznavali tak bol skor utiahnuty, tichy, neveril si nic... postupne si vybrusil sebavedomie a uz bol hrdina..

luciy

Filip TT ani ja uz neverim tomu, ze je to laska. A to mi aj pomaha, ze tolko nezialim za nim. Mozno si na mna len zvykol, mal sa na co tesit v tom stereotype s manzelkou...ale lubi ju, nie mna..

Filip TT

Ja mu schvaľujem, že chce zachovať rodinu a mať svoje dieťa. Toto mal mať ujasnené od začiatku a nepliesť ti hlavu a srdce.

Voči tebe sa chová hnusne. V tej SMS nie je žiadny prejav súcitu s tebou o láske ani nehovorím. Tá správa je arogantná.

Verím, že po tebe túži, páčiš sa mu, zvykol si na teba, chýbaš mu a je mu smutno.

Ale láska sa prejavuje tak, že tomu druhému rozumieš čo cíti, že ste spriaznení. Láska dokáže urobiť obetu, cítiť vinu voči druhému atď.