Koniec mileneckemu vztahu

Príspevok v téme: Koniec mileneckemu vztahu
luciy

Ahojte. Po dvoch rokoch som sa prd 3 dnami prestala ozyvat mojmu zenatemu milencovi, ktoreho milujem. Lenze jto nikam nevedie, lebo on stale nevie kedy co a ako..a nie je to tak lahke ako si ja predstavujem. Musim si zamykat tel.do skrine, aby som mu nenapisala, lebo nutkanie hroza. Ako prezit tieto dni? :-((

luciy

Ja vobec netusim, ako to doma uhral s peniazmi. On mal velmi vela fusiek aj realne, s ktorym mozno nepriznal vsetky peniaze...ja neviem.
Proste vzdy 4 dni v tyzdni bol so mnou. Oni si pocas toho pisali, dost casto - co mi vobec nerobilo dobre.

atra

A z tých fušiek nosil aj zárobok alebo to ako sa dalo? Manželka mu to žrala? Ja úplne žasnem, čoho sú niektorí chlapi schopní. Luciy, fakt to skonči, veď on normálne žil dvojitý život - vzťah. A to ste cez tie dni boli kde? zavretí u teba v byte alebo kde?

atra

Neboj vydržíš ;) A ná víkend si naplánuj nejaké aktivity. A ešte by ma zaujímalo, on býval s tebou cez víkend alebo ako? Len chodil za tebou na hoďku - dve? manželke čo vtedy hovoril, že kde je?

luciy

Uplne. Neozval sa viac. To len ja som podvedome celu noc kukala na mobil..aj ked som vedela ze nechcem aby napisal..sila zvyku..vydrzat dnesny den v praci bude brutal