Piperine Forte na chudnutie - áno či nie?

munz

a navyse prídete o peniaize , niekto tu vo vedlajšej téme dal odkazy ohladom kankusta duo, tam je to rozpísané aký je to podvod, do tejto kategórie patria všetky podobné prípravky:
hoax.sk
a
-odkaz odstránený-
kope ľudí to je samozrejme jasné, ale stále sa nájdu noví, keď sa im tu tak veľmi snažia masírovať mozog, až nakoniec pochybujú, že čo ked je to fakt zázrak, tak sa nechajú podviesť

munz

a ešte by som dodal, že po týždňovej absencii, píše sem "nová" Literka a chce vedieť plusy a mínusy produktu piperine hoci je tu toho popísané až-až a zároveň aj na zzz.sk píše teraz tiež po týždňovej absencii Sarek trápnu otázku- kopírujem:
ahoj, vie niekto povedat za ako dlho mi pride objednane piperine forte?

www.zzz.sk

zas aká náhoda, tá diskusia sa tiež niesla v podobnom duchu aký je to úžasný produkt, kým im nezačala oponovať jedna osoba

munz

zas len ďalšia snaha piperiňáčky :-)
tak ja by som to tiež rozpísal tak:
PLUSY- dobre sa nabalia piperiňáci :-)
MÍNUSY - 1. je drahý
2. vôbec sa nechudne z neho
3. môže spôsobiť zdravotné problémy -tráviace ťažkosti
4. nedá s vrátiť

modrykonik

ja to tu sledujem už dlhšiu dobu, a tiež môžem potvrdiť, že tí (tá) čo sa snažia robiť dobrú reklamu piperínu sa snažia o to aj na inom fóre. Na modrykonik.sk, len tam sa musia registrovať, takže nedá sa písať pod 20 rôznymi menami ako tu. Konkrétne tam píše od mája zuzaneckanr, tak keď písala tam, tak presne v rovnakom čase písala aj tu pod inými menami, naposledy ako Sklovska , že ho berie už druhý mesiac a je spokojná :-D a to 2.8. okolo 10 hodiny, a v tom čase písala aj na MK. Teraz už týždeň nechválila piperín ani na jednom fóre (asi dovolenkuje :-), keď píše, tak naraz :-).
Aj Polanka na predchádzajúcej strane je ona, aj Rakusanka, vždy písala naraz sem aj na MK :-)
Pred pol rokom zas písala dlhodobo sem ako MartinaNZ, aká je spokojná ona aj čoraz viac ľudí s piperínom, (to meno je dosť podobné ako teraz aktívna zuzaneckanr z modrého koníka :-)
Takže pre zúfalcov (ktorí sa fakt ešte zamýšľali na kúpou), tu vidíte ako sa dá veriť anonymným ľuďom, ktorí chvália produkty, je to len jeden človek, ktorý sa snaží na viacerých fórach nalákať......

pišta00

Gere3444, Dina555, Marle3434, Tallez, Merik, Lisa05311 a mnoho ďalších, sú to len vymyslené prezývky jednej možno 2-3 osôb ktoré tu propagujú lacné šmejdy na chudnutie, ak si všimnete vo viacerých príspevkoch o prípravkoch na chudnutie len prekopírujú tú istú vetu sem tam zmenia nejaké slovko a vždy tam prihodia ten istý link na nejaký zo šmejdov a vždy pod inou prezývkou a takto klamú ľudí vymyslenými príbehmi o tom ako schudli a ako im tie produkty pomohli, spamujú a vytvárajú tu úmyselne vymyslené príspevky v ktorých sa pýtajú čo pomáha na chudnutie a hneď na to si sami sebe odpovedajú a propagujú tieto výrobky ktoré samozrejme nepomáhajú. Páni propagátori zaujímalo by ma čo spravíte ak tie vaše poľské zázraky niekomu spôsobia zdravotné problémy, na to už zrejme nemyslíte.

Títo ľudia tu nemajú čo hľadať a už dávno im mal byť zablokovaný prístup na toto fórum pomoc tu nehľadajú, robia si tu len nikým nechcenú reklamu, žiaľ každému to je jedno a nikto ich podvody a klamstvá nerieši... Toto fórum začína strácať svoj význam ak už ho aj nestratilo...