Tucne slovenske dievcata a zeny

Príspevok v téme: Tucne slovenske dievcata a zeny
Matus29

Preco ich je coraz viac a viac?
Preco ich tolko pribuda uz medzi mladymi dospievajucimi dievcatami ktore maju len 13-16 rokov?
Je snad na Slovensku presadzovany trend krasy Obezita a tucnota?
Je na slovensku presadzovany trend stravovania Tlac do seba co najviac a co najcastejsie aby si mala cici rici a bola krv a mlieko?
Vsimam si ked chodim do barov, kaviarni, restik, podujatia alebo len tak sedim niekde na nemesti ci na ulici na lavicke ako nase slovenske devy a zeny neskutocne tucneju. Ako ich drieky a spodne ale aj horne partie naberaju vzhlad pneumatik.
A najviac ma zaraza ako mi hovoril jeden kamos ktory uci telesnu na strednej skole ze neskutecne nase dievcata pohybovo zleniveli. Ze nedokazu ani sportovat. Nevedia sa splhat, nevedia vytrvalostne bezat napr. 5 minut vkuse, nevedia urobit kotul vpred. Su neohybne a usadene v com im brania ich silne stehna, objemne zadky a prsia. Len sa smial ze ked tie dievcata otehotneju raz ake proporcie este naberu. :D
Ja sa len pytam, kde sa nabral ten trend preberania? Preco matky svoje dcery a okolie tlaci do toho ze zena ma vyzerat ako socha Venuse?
Uvedomujete si dievcata a zeny ze tucne telo prinasa so sebou kopu ochoreni?

Qwerty123

Nám mužom sa páčia aj tucnejsie ženy, nesmú byť všetky rovnaké predsa. Teraz je trend baculiek, tiež si všímam že ich je viac a viac a je to super. Nemyslím teraz nejaké 120 kg a viac, ale také čo sú s pár kg navyše spokojné a sexy.

Miroslav2003

Je to otázka životného štýlu, stravovania a dostatok pohybu.
Dôvod ? Lenivosť.
Niektoré baby neriešia že ak toto zje tak priberie, neriešnia že sú tučné je im to jedno.

Neviem ako sa to dá, pretože ja keď som mal 13 tak som si skutočne vstúpil do svedomia a mal som vtedy cca 10kg nadváhu. Nejakých 80kg ako 13 ročný. Schudol som na 65kg a dnes som nabral svalstvo na 75kg. Začali ma priťahovať baby a pochopil som že na svoj "pupok" asi žiadnu ženu nezbalím. A postupom času som sa začal aj v takom tele cítiť zle. A som rád že som dnes kde som. Každý deň obetujem 2 hodiny na to aby som išiel do fitka a cítim sa skvelo. Aj keď strava nie je dokonalá, ale keď máš dostatok pohybu ide všetko.

Ja zase nechápem keď niekto hovorí o sebe že nie je na športy. Je to najväčšie a najhlúpejšia výhovorka kedy som kedy počul, ktorá je absolútna hlúposť a blud. Ja som bol tiež taký, ale postupným tréningom sa dá dostať všadiaľ. Ide to jednoduchšie než si ktokoľvek myslí a ja si myslím že schudnúť nie je až také ťažké. Keď začneš vidieť výsledky motivácia ide a ty sa posúvaš ďalej.

A kde ja vidím problém ? Výhovorka nemám čas. Každý má čas rovnako ale keď nejaká babenka radšej obetuje čas na alkohol a na cigaretku tak nech sa nečuduje ako vypadá. Lebo to nie je o tom že sa budeš vyhovávať, to tuk nepáli. Keby niekto naozaj chce niečo urobiť so sebou tak už tak nevypadá, takže asi sú sebou spokojné. Pretože keby jej to vadí tak určite tak nevypadá. Určite by preto niečo urobila, a nie len sedela na zadku a pchala do seba všetko čo vidí. Amen.

Život je otázka priorít.

jana4554

Len hrozne je to ze nielen dievcata tucneju ale aj muzi a mladi. Dnes je neskutocne vela muzov tucnych brucha maju vacsie ako ich otcovia

Angelika3

Asi týmto prejedajúcim sa ľuďom niečo v živote chýba, niečo postrádajú a zaháňajú to jedlom.
Stáva sa bežne, že niekto trpí nadváhou, dobre, aj tie problémy so štítnou žľazou môžu mať vplyv na metabolizmus, ale osobne som sa dnes zamyslela, keď som videla jednu ženu, že ako sa niekto dokáže z jedného človeka vyjesť za troch ďalších? Prečo niekto taký musí žrať ešte aj v autobuse? Kto sa má na to dívať? To už nevie toľko vydržať?
A takéto osoby najčastejšie frflú na zlé slovenské pomery, čo neviem pochopiť, keď môžu pol dňa tráviť papaním a ďalej na choroby- no z čoho asi, atď.
Tak každý má slobodnú vôľu čo urobí so svojím životom, ale prečo si ho niekto sám hyzdí ako sa len dá a ani sa len nezamyslí, čo by sa na tom dalo zmeniť....

Guga12

mama hovorila, ze oni ako deti nepili kolu a nejedli cipsy. Ja mam kolu a cipsy rada, ale rodicia mi ich nekupuju. Preto som chuda. To, ze su deti tucnejsie, je chyba rodicov, ktori im kupuju nezdrave jedlo.
Cokoladu a cukriky mam rada aj ja, teraz dojedam este zvysky mikulasového balicka, lebo na Velku noc dostanem dalsie. Cukriky mi davaju ked ma boli hrdlo alebo kaslem. Inak mi nekupuju.

Sisi07

Pravdaže veď jedlo, to je Láska. Životný štýl. Dobre a veľa papať, všeličoho. A ženy majú ku priberaniu predispozíciu. Majú predispozíciu rásť, keď už nie do výšky, tak do šírky.