Pocet frajerov

Príspevok v téme: Pocet frajerov
kome1

Caute, je podľa vas baba,ktora vám povie,že mala viac ako dvoch chalanov stetka? A vadilo by vam keby vam povedala vysokoskolacka po 20,že ešte s nikým nebola? V akom veku by ste taku uz nechceli? Chalani nepacia sa vám plache dievčatá? Čo musi mat,aby vam padla do oka a oslovili ste ju alebo chceli?

[zruseny37]

21 rokov, to si ešte mladé dievča, zbytočne sa ponáhľať. Keď to príde, tak to príde. Nie je to ani výhoda, ani nevýhoda, ale ak si niekoho nájdeš, môže byť rád, že je ten prvý. Veď je to pekné.

hana6584

no,ja mam 21 a som panna ...vzdy som zo vsetkych stran pocula ze si chlap taketo ceni, ale zhodou okolnosti vcera mi jeden znamy zdelil ze je to divne,a ze chlapy po neskusenych netuzia .. boh vie co je na tom pravdy ..
a to som uz par tyzdnov premyslala nad tym,ze by som si nasla kamarata s vyhodami,jedine co ma na tom brzdi je predstava,ze by som to po prve robila s nejakym kamosom,a nie priatelom.. len ta samota je tak zla :o

[zruseny37]

Ešte som sa nestretla s chalanom, ktorému by vadilo cudné dievča. Skôr by mal problém, ak by bol 20. v poradí, teda ak hovoríme o mladých ľuďoch, ktorým nejde len o jedno.

hemendexina

babyyss, však má hlavu každá. ak chce sex, nech mu dá, a naopak. čo je na tom zložité? tak sa spolu vyspia a preto je zneuctená? nie.

na to vajce a sliepku odpoveď poznám a aj s logickým odôvodnením.

ja som sa už niekoľkokrát vyjadrila, že mám kamarátky, ktoré vystriedali niekoľko chlapov a beriem ich aj s tým. dokonca som mala za kamarátku aj lesbu. proste si začala zovšeobecňovať, čo ľudia odsudzujú, ale to nejak ide mimo mňa. rovnako liberta začala reagovať na mňa príspevkom "je to take iste "rozumne" tvrdenie ako to, ze pri prvych problemoch sa ta, co mala viac partnerov, hned s niekym vyspi." to tiež nie sú moje slová. jednoducho si si tu začala o svojom, ale neviem, prečo taká reakcia. na mňa? či to už bolo všeobecne? pretože to nie sú moje "zadubené" názory.

babyyss

Hemendexina ty ma očaruješ svojimi názormi :D kým si to sama nenechá spraviť :D či má partnerovi vo vzťahu odmietnuť sex len aby si zachovala ideálny počet partnerov? Ak má žena v 20.tke či 30.tke za sebou viac ako 10 tich partnerov - áno, musela mať jednorázovky. Ale nejakých 5 je v pohode - jednoducho jej vzťahy nemuseli vyjsť a nemuselo to byť jej príčinou.
Táto téma nikdy nebude konštruktívna debata. Sa tu dohadujete o niečom ako čo bolo skôr sliepka alebo vajce. Každý má na to svoj názor. Niekto hlúpy a nevyzretý, niekto napriek tomu, že sám mal nízky počet partnerov, tých ostatných neodsudzuje. Paradoxne som si v živote všimla, že práve tí - muži aj ženy čo toho v živote viac zažili, prežili sú morálne lepší ľudia, tolerantní, neodsudzujú a nemajú predsudky. A to je charakter človek na čom v živote záleží, nie na počte partnerov.
Niektorí ste natoľko zakrpatení predsudkami, že aj žena s tromi partnermi vám bude pripadať ako promiskuitná štetka a dokonca aj tá, ktorá je ochotná akceptovať iných napriek tomu, že jej názor ani život vôbec nesvedčí o tom, že je taká istá. Ste natoľko krátkozrakí, že každý kto sa zastane homosexuálov musí byť automaticky tiež homosexuál?Ľudia sa boja povedať svoj názor aby ich náhodou neposudzovali rovnako. A ten kto si ho povie je hneď urážaný, však ako si to vôbec mohol dovoliť?

liberta25

vdaka za zratanie mojich frajerov, ani sama neviem, ze by som o tolkych pisala. asi ti nedoslo, ze mozem mat viac zazitkov len s jednym. si velmi obmedzena. a nemam sa zaco hanbit, mozno len zato, ze sa tu natahujem s takou brzdou. sorry za vyraz, horsi som pouzit nechcela. ;)

hemendexina

konečne si to pochopila, že sa nedá kategorizovať. sláva. takže tvoje tvrdenie "ovela skor podlahnu tie neskusene, pretoze budu bazit po nepoznanom." nahradilo tvrdenie "tiez sa neda kategorizovat, ze vsetky menej skusene su naivne."

sama vieš, že ich bolo viacej. dôkazom sú už len tvoje zážitky tu na fóre, s akými rôznymi typmi si chodila. ja ti vravím, že naivná nie som. každý sa zastane v prvom rade toho, čo mu je bližšie. veď sa za to nehanbi.

liberta25

clovek je tvor komplexny. tak, ako sa neda urcit, ci 10 je malo alebo vela, tak sa neda kategorizovat, ze ten kto mal viac partnerov, zakonite podvedie. tiez sa neda kategorizovat, ze vsetky menej skusene su naivne. a prosim ta, nevyjadruj sa o tom, co ja mam za sebou, nikde som neuvadzala, kolkych som mala. a asi by si sa dost cudovala.

Najčítanejšie články