Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?

Príspevok v téme: Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?
Laura()

Ahojte
No ako začať....Nedávno sme kúpili starý dom.V tom dome sa už dlho nebývalo /postavený bol niekedy na začiatku 20.storočia na základoch starého domu ktorý zničil požiar /prerábali sme ho niekoľko mesiacov a pred pár dňami sme sa nasťahovali a vtedy sa to začalo.

Stále sa mi zdá ako keby niekto chodil okolo mňa.Keď som bola vonku na záhrade počula som ako niečo v dome buchlo.Išla som do domu ale nič sa tam nestalo.Inokedy zas počujem také zvuky ako keď puká drevená skriňa alebo podlaha ale postupne sa tie zvuky sa ku mne približujú a potom zostane ticho..Večer keď som sa sprchovala som kútikom oka zahliadla asi nejakú postavu pri umývadle ale nemohol sa tam nikto dostať lebo dvere som mala zamknuté.Dosť ma to vystrašilo a povedala som to priateľovi a ten na mňa pozeral že či mi preskočilo.Potom sme spolu pozerali televízor a ja som počula také zvuky ako keď niekto rozbije pohár hneď pri vás ale priateľ to vôbec nepočul a hneď na to sa zobudil syn a plakal a vôbec sme ho nevedeli ukľudnit..Je možné že ja a syn počujeme a vidíme nejakých duchov??Prečo len my priateľ nič nepočuje?Ja som nikdy na duchov neverila vždy som hľadala logické vysvetlenie.A teraz v priebehu pár dní mám toľko paranormálnych zážitkov...Pripadám si ako blázon :/ Môžme tých duchov nejako 'vyhnať' ?Ďakujem každému kto tento mega dlhý príspevok prečítal až do konca.

vestica lubomira

Ahoj. V dome môžeš vnímať duchov. Jednoducho si senzibilná. Deti to v sebe majú. Rodíme sa s tým všetci. Bolo by dobré keby si zistila kto je to. Ako sa volá čo sa stalo? Potrebuje ísť hore. Asi je tam zaseknutá už dlhšie. Pred tým ako pôjdeš spať popros ho, aby Ti to povedal v sne. Nechce Ti ublížiť. Potrebuje, aby ho niekto vypočul a pomohol mu. Tvoj partner to vnímať nemusí. Ak je príliš racionálny. Tu je moja stránka. Tam sa o tom dočítať. Pozri si kapitolu Duchovia medzi nami. Ak budeš potrebovať pomoc napíš mi na mail: vesticalubomira@gmail.com

Barya

S duchmi v dome sa stretla moja kamarátka- teda najma jej deti. Pomihlo jej - každý deň zapálila Biele sviečky- až raz - velké buchnutie bez príčiny a bol pokoj. A to jej verím, je to žena zdravého rozumu, vzdelaná a bez predsudkov.
Rozhodne vyskúšaj a vydrž!

Preteba

Benedick 50, myslím, že ľudia hľadajú tu na fóre pomoc, nechápem prečo si robíš z toho dobrý deň. Druhá vec, čítajú to isto aj maloletí, tak sa tomu prispôsob.

exorcistastevula

Jednoducho ti jebe v tej plešatej okuliarnatej pripečenej bedni Benedik.Mal by si menej súložiť zo svojou materou.....

Benedick50

Ludia musite mi povedat ako sa mam zbavit tych duchov vzdy ked idem spať tak lahne si na mna a nemozem dychat iba ked otvorim oci tak utiekne prec tomu nechapem aj tak ducha sme nevideli ani nevidime tak preco ked otvorim oci uteka prec
a este ked si prekrizim prsty to viem preco ide prec aj ked rozvietim ale nechapem preco chcema odusit keby mohli rozpravat sami od seba by som to viriesil a to mam iba 50 rokov no chapete nikoho som nezabil otec sa mi neobesil nikde nepracujem nikde som sa neprestahoval z mamkou tak preco mi to robi????
dal som fotku ked boli zatvorene dvere a pol noci ich dakto otvoril a dusil som sa a napísal mi toto