Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?

Príspevok v téme: Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?
Laura()

Ahojte
No ako začať....Nedávno sme kúpili starý dom.V tom dome sa už dlho nebývalo /postavený bol niekedy na začiatku 20.storočia na základoch starého domu ktorý zničil požiar /prerábali sme ho niekoľko mesiacov a pred pár dňami sme sa nasťahovali a vtedy sa to začalo.

Stále sa mi zdá ako keby niekto chodil okolo mňa.Keď som bola vonku na záhrade počula som ako niečo v dome buchlo.Išla som do domu ale nič sa tam nestalo.Inokedy zas počujem také zvuky ako keď puká drevená skriňa alebo podlaha ale postupne sa tie zvuky sa ku mne približujú a potom zostane ticho..Večer keď som sa sprchovala som kútikom oka zahliadla asi nejakú postavu pri umývadle ale nemohol sa tam nikto dostať lebo dvere som mala zamknuté.Dosť ma to vystrašilo a povedala som to priateľovi a ten na mňa pozeral že či mi preskočilo.Potom sme spolu pozerali televízor a ja som počula také zvuky ako keď niekto rozbije pohár hneď pri vás ale priateľ to vôbec nepočul a hneď na to sa zobudil syn a plakal a vôbec sme ho nevedeli ukľudnit..Je možné že ja a syn počujeme a vidíme nejakých duchov??Prečo len my priateľ nič nepočuje?Ja som nikdy na duchov neverila vždy som hľadala logické vysvetlenie.A teraz v priebehu pár dní mám toľko paranormálnych zážitkov...Pripadám si ako blázon :/ Môžme tých duchov nejako 'vyhnať' ?Ďakujem každému kto tento mega dlhý príspevok prečítal až do konca.

Tinka009

Milá Nihan, aj ostatní, venujem sa tejto téme (okrem iných) už niekoľko rokov. Dá sa tomu pomôcť, očistiť a zharmonizovať. Bude mi cťou pomôcť Vám a ak Vy chcete, tak ja som pripravená. :-) Kontakt: terapie.tinka@gmail.com

Viac info pošlem v správe, ak mi napíšete Váš problém.

Želám krásny deň a hlavu hore. Nič netrvá večne, ani dobré, ale ani zlé obdobie. ;-)

Preteba

Miga, nesúď predčasne, upokoj sa.

9 A veľký drak, ten starý had, ktorý sa volá diabol a satan, čo zvádzal celý svet, bol zvrhnutý; zvrhnutý bol na zem a s ním boli zvrhnutí jeho anjeli.

Nemáš toto vo svojej biblii? Mám takú bibliu ako Ty a milióny ostatných. Hovorím len o tom, čo si každý môže overiť.

Miga

Preteba ty tu nemas co sirit svoje sektarske "bozie slovo"! Ste si ho upravili aby vam vyhovovalo. To nie je klasicke bozie slovo zname tisicky rokov. Vyhodili ste si, co vam pasovalo a nahradili klamstvami, ktore tu prezentujes na fore ako pravdu. Vobec nechapem, kde ludia ako ty beru pravo sa vystatovat a povysovat na uroven niekoho, kto vie najlepsie co Boh chce. Nevies to, ani tie tvoje sproste knihy ani to tvoje prihlupe spolocenstvo. Kde sa berie ta drzost tvrdit, ze ty presne vies co Boh po nas chce a ze ty mas patent na zivot. Tak si to zi, Boh nepotrebuje aby si na anonymnom fore ostatnych presviedcala a vypisovala

Miga

Preteba, ty si tu stara znama firma....Ja viem co budes tvrdit. Ze je to nieco zle, samotny diabol a neviem co za kraviny. Prosim ta, oblbuj s tymto niekoho ineho a nie tu nas. Keby si mala spankovu paralyzu, co sa deje milionom ludi, tak sa asi pojdes rovno obesit, ze ta diabol navstivil. Ked chces medzi ludmi sirit strach, tak si uvedom, ze to ty si tu nebezpecna a nie nejaky zly duchovia.

Miga

Nihan, babicka prosi o pomoc. Nemoze sa jej dusa dostat na druhy breh. Zazila som to, viem o com hovorim. Mrtvy nas nechce strasit ani nam robit zle, to si len nasa vlastna hlava pretavuje rozne obrazy ako sa jej hodi. Avsak, netreba to podcenovat, lebo tymto ti dusa chce povedat, aby si jej pomohla. Ak si veriaca, pomodli sa kazdy vecer za nu. Mozete dat aj sluzit omsu za nu.

nihan

Pred 4 dňami zomrela moja pra-babka a stale chodi len zamnou furt mi chodi do snoch neviem čo mam robiť mam z nej depresie .. Ale tie sny čo mam tak to niesu len take hocijake napr. včera mi zamrtvila nohy,ruky,usta nemohla som sa hýbať ani kričať na mamu a hore sa mi otvorila stena ale to vyzeralo ako biely kruh zahmleny a ona ma tam ťahala a ja som chcela kričať na mamu ale nemohla som lebo mi to nedovolila v tej diere som mala iba ruky strašne som plakala v tom sne a ked som poprosila ježiša aby mi pomohol tak zrazu už som bola z toho von a mohla som volať na mamu ..neviem Čoto znamená a neviem ako sa mam z toho z zbaviť

Omen

Irančik, veľmi držím palce! Ak uznáš za vhodné, daj vedieť, či sa podarilo. Prajem pevné nervy a definitívne riešenie situácie.