Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?

Príspevok v téme: Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?
Laura()

Ahojte
No ako začať....Nedávno sme kúpili starý dom.V tom dome sa už dlho nebývalo /postavený bol niekedy na začiatku 20.storočia na základoch starého domu ktorý zničil požiar /prerábali sme ho niekoľko mesiacov a pred pár dňami sme sa nasťahovali a vtedy sa to začalo.

Stále sa mi zdá ako keby niekto chodil okolo mňa.Keď som bola vonku na záhrade počula som ako niečo v dome buchlo.Išla som do domu ale nič sa tam nestalo.Inokedy zas počujem také zvuky ako keď puká drevená skriňa alebo podlaha ale postupne sa tie zvuky sa ku mne približujú a potom zostane ticho..Večer keď som sa sprchovala som kútikom oka zahliadla asi nejakú postavu pri umývadle ale nemohol sa tam nikto dostať lebo dvere som mala zamknuté.Dosť ma to vystrašilo a povedala som to priateľovi a ten na mňa pozeral že či mi preskočilo.Potom sme spolu pozerali televízor a ja som počula také zvuky ako keď niekto rozbije pohár hneď pri vás ale priateľ to vôbec nepočul a hneď na to sa zobudil syn a plakal a vôbec sme ho nevedeli ukľudnit..Je možné že ja a syn počujeme a vidíme nejakých duchov??Prečo len my priateľ nič nepočuje?Ja som nikdy na duchov neverila vždy som hľadala logické vysvetlenie.A teraz v priebehu pár dní mám toľko paranormálnych zážitkov...Pripadám si ako blázon :/ Môžme tých duchov nejako 'vyhnať' ?Ďakujem každému kto tento mega dlhý príspevok prečítal až do konca.

Omen

Irlančik, tvoj sen znamená toto : Ešte stále máš vo svojom dome duchov, je ich tam veľa a sú hladní. Pohostil si ich vo sne, chcú pohostenie aj v reáli. Túžia po duchovnej potrave - modlitby,... Môžeš dať za nich odslúžiť omšu. A skús požiadať sen o pomoc.
Dôležité je, že to je už pre vás znesiteľnejšie.

luk3p

TomasNumera
urcite nerieste vestice ani bielu ci ciernu magiu kazda takato intervencia do inej dimenzi sveta je pre to co je tam pozvanie.

Omen

Irančik, takže to, že im pomáhaš na druhú stranu sa UŽ rozšírilo! : D Sen je jasný, niet tam čo vysvetľovať. Byť hladný znamená aj toto: hladný po vedení, dychtivý, túžiaci po niečom, žiadostivý niečoho,...
Odporúčam ti "požiadať sen o pomoc"! Ty si zdrojom svojich snov, preto ho m ô ž e š požiadať, aby sa ti vysvetlil - môžeš sa spýtať kto sú, čo chcú, ak im pomôcť,...

Irlancik

Zdravím po dlhšej dobe..urobil som aj 2ocistu domu,ale stále počuť sem tam kroky a cinkanie lyžičkou po pohary,..ale aspoň ma nikto nestekli a prestali trieskať dvierka v kuchyni.mal som 2 zvláštny sen,rozprával som sa s duchom v mojom dome a pýtal som sa ho prečo nás vyrušujú,odpovedal mi že sú strašné hladný, načo som ho pohostil a ešte som sa ho opýtal koľko vás tu vlastne je,on pozrel na mňa a odpovedal... požehnane.Vie dakto vysvetliť tento sen,dakujem

Aniaanima

Zdravím vás,
Keďže riešim podobné situácie podelím sa o skúsenosť. Už v detstve som mala zážitky..v puberte boli vybičované až do extrému. Potom čo som 2x videla zohavenú postavu muža som dostala psychiatrom predpísané lieky na postraumaticky šok a depresiu (ako následok rozvodu rodičov) Hmmmm..lieky som vypľuvala, pretože mi niečo vnútorne vravelo, že to nieje riešenie. Začala som sa zaoberať vecami, pre ktorý dnes existuje obor zvaný ezoterika. Pojem podobný náboženstvu, ktorý je len ďalší obor, držiaci ludstvo v otroctve kedze bráni najvyssiemu cieľu každého človeka a to sebarozvíjaniu. Takisto ako ezoterika. Ruky preč od odrabacov a pod. Bud sa jedná o človeka ktorý si je vedomí svojho manipulatívneho vplivu na ľudí na základe daru reči a ezoterika ako nástroj perfektne slúži pre nový biznis plán na už aj tak presytenom trhu podnikateľských aktivít,alebo je to taký istý človek ako ty,ktorý vnímal niečo čo je v podstate úplne prirodzené a vrhol na na vedu, ktorá to pomenovala "nadprirodzeno" resp.ezoterika, pretože táto pseudoveda pomenúva to čo clovek nechápe bez toho aby si niekto dal tu námahu na základe osobnej skúsenosti veci pomenovať správnymi pojmami. A prepapadol tomu natoľko, že je presvedčený o tom, že ak počuje nejaké buchoty tak ich aj vie odcarovat podľa návodu na internete a zhrabnut za to 5 stoviek. Ludia ktory maju dar o ňom nehovoria a nepýtajú nic. Dozviete sa o nich iba od tých ktorým už pomohli. Nezabúdajte, každý veľký citát či veľká myslienka vyšli z pera a úst človeka ako vy. Nikto nežil medzi mŕtvymi a nevrátil sa odtiaľ, ani sám Ježiš :) aby mal patent na život. Ak by ho niekto mal tak žijeme už niekoľko tisícročí v raji a nie v modernej politicko farmaceutickej genocide. Pravda nieje zakódovaná v Biblii, ale v DNA každého človeka.
Vola sa pravda a treba sa k nej prekopať cez hrubé vrstvy evolucnych programov, ktorým veríme dodnes a nechávame nimi riadiť nase životy. Ako menší typ pre paradogmatikov- treba si prečítať nieco zo zakázanej kniznice- Knihu Enocha a študovať egyptologiu a sumersku kultúru ak sa chcete dostať k Bohu. To čo nám zachovali naši predkovia bez toho aby to niekto zhora manipuloval. Vdaka internetu to už nieje možné držať v tajnosti a dá sa k informáciám dostať. Pamätať že zo všetkých tých čo mali kedysi pravdu a boli by svetu priniesli postup spravili bláznov a všetko čo cloveku pomôže a podporí pri jeho postupe je zakázané..Treba z tela vyviesť ťažké kovy ktoré na nás striekaju a pichajú pod zámienkou očkovania a dostať z mozgu Fluorit ktorým je od detstva každý jeden z nás dopovany zo všetkých strán. V mozgu každého z nás je malinké teliesko, ktoré sa snažia po generácie zničiť. Sisinka nachádzajúca sa v mozgu nieje žiadne slepé crevo, ktoré podľa vedcov nemá funkciu a je tam iba akože .. Ľudia ktorý ho majú aspoň z časti aktivovaný sú schopný vnimať veci na energetickej úrovni a to je celá záhada. Ezoterikmi nazyvane tretie oko, v Egypte thorovo oko, a tak ďalej je to čo nám náš Boh v stvorení ponechal a nazval to - NA OBRAZ BOŽÍ. Čiže ak je Boh všadeprítomný a mi ľudia na základe sušinky máme možnosť vnímať podľa stupňa aktivácie rôzne úrovne dimenzií tak je SISINKA to božské v nás? Wualaaaa..ale biblia to popisuje samozrejme ako nejaký nedosiahnutelny aspekt ktorý sa vznáša niekde v siedmom nebi pod nohami nášho pána a človek ho spatrí až za bránami svätého Petra, ale aj to iba ak žil podla otrockych príkazov cirkvy, ktorá víno káže vodu pije. Asi tak..a oveľa viac,ale každý má svoju cestu a nachádza sa na svojej úrovni vývoja, takže právd je mnoho kým človek dojde na koniec cesty a spozná v čom sa to motal. Čo sa teba týka Laura niesi ani šialená ani paranotmalna. Toto sa stáva miliónom ľudí po svete. Duchovne si skočila o stupienok vyššie čím si si aktivovala práve tu časť mozgu, vďaka ktorej vnimas viac ako len to čo sa dá chytiť a ochutnať. Ak v tom budeš pokračovať ci uz priamo, alebo nepriamo budeš vidieť aj to čo sa nedá chytiť a ochutnať. Tvoje bábätko tak ako všetky iné majú prvé mesiace silné spojenie s inými svetmi, keďže ich kognitívne schopnosti(ego) sú takmer nulové a inštinktívne schopnosti (duch, cítenie) na najvyššej úrovni. Potom začnú papať našu otrávenu stravu, očkovania, Fluorit, skolsky system atd ..a všetko prirodzené zakrpatie, kanál sa preruší a dieťa zabudne..stáva sa človekom. Začne stereotyp a jeho cesta zaradenia sa do poslusneho stáda ovečiek nad ktorými bdie ich pastier vykupitel ako biblia káže, ktorú nám dali ako útechu pre takýto biedny život aby sme verili, že trpieť je jediným osudom. Čo sa týka paranormálnych aktivít vo vašom dome. Môže sa jednať o čokoľvek. Nemusí to byť duša zosnulého. Stvorenia vo stvorení je milion krát miliónov. Treba riešiť či je to neškodné, alebo naopak. V každom prípade však odporúčam odstrániť to. Keďže je jedno akej je to formy, energiu to ťahá neustále. Podľa popisu to vyzerá na niekoho alebo niečo čo vycítilo tvoju energeticku úroveň a rozpoznalo, že si už schopná vnímať to. To je pre takých tulakov obrovská šanca nadviazať kontakt. V najlepšom prípade sú tu pre tvoju ochranu lebo sa tak rozhodli,v menej lepšom tu ostali vysiet z rôznych dôvodov a zmätene hľadajú pomoc a v tom najhoršom sú tu zámerne a hľadajú hostiteľa aby cez neho mohli zhmotniť svoje často egoisticke ciele. Ak chceš nájsť pomoc pred spaním si dávaj otázku ako to máš riešiť odpoveď príde..rob to tak dlho kým nájdeš riesenie a riad sa tym čo ťa napadne ako prvé a čo sa ti tvoj rozum bude snažiť vyhovoriť. To je presne tá úžasná intuicia ktorú sa snaží ego vždy zatlačiť do úzadia. Tá vie presne čo treba robiť. A za ďalšie nedávaj tomu šancu ovplivnovat tvoj život. Všetko čo sa na teba chce nalepiť či už niekoho prekliatie,neprajnost,duch, entita má šancu iba ak mu to dovolis. V takomto prípade konaj ako keď tvoje dieťa od teba chce niečo čo je s pravidlami tvojej výchovy nezlučiteľné. Tvoje dieťa sa hádže o zem lebo chce o ôsmej pred spaním čokoládu. Ty to samozrejme nedovolis a ignoruješ to, vo svojom vnútri však prechovavas k svojmu dieťaťu napriek tomu hlbokú lásku. Takže sa nastav na frekvenciu lásky. Úžasná technika ako to rýchlo a efektívne ovládať je havajska technika hooponopono. Nájdi si na nete infosky. Aplikovať sa to dá na všetko a robí to divy. A keď to mas tak sa rozhodni že ťa to nebude viac prenasledovať a drž sa toho postoja. Daj jasne najavo kde sú hranice a čo nebudeš tolerovať. Kúp si čaj z bylinky Čistec. Nájdeš v Tesco atď.. Pi ho a dávaj ho aj dieťaťu aj muzovy. Povedz že je to na jarnú očistu ;) Ak tvoje dieťa vystrája, plače a je "zle" tak je energeticky na dne. Ako keď dieťaťu spadne z očí. Treba ho v čaji umyvat- staci prezrieť ocka a hlavičku adat k postieľke veľký ruženín alebo predmet ktorý daruje niekto z hlbokej lásky (má úžasnú ochrannú funkciu). Zozen si vysušenú šalviu, zápal a nachaj dymyt v každej izbe. Potom poriadne vyvetrat a zopakuj to s bobkovým listom. Salvia vypudi negativitu a bobkový zase nabije pozitívnom a pôsobi aj na nervovú sústavu. Ukludnuje a spôsobí vylučovanie hormonikov šťastia, čo následne spustí dobrú náladu a tá je strašiak pre bubakov. Pozor na strach. Je to najsilnejšia vibrujuca energia a tou sa aj živia. Super je aj soľ. Do každého rohu miestnosti nasyp pol kg soli na nejaký podnos a nechaj 9 dní stať. Po 9tich dňoch zober niekam ďaleko od domu a vysyp. Najlepsie ak máš možnosť prikryť to zeminou. Zem uzemnuje. A úžasne pôsobí hudba so solfeggio stupnicov. Pozri na YouTube, nájdeš toho kopec. Púšťajte to keď si doma apon raz za deň na hodinku a môžeš to svojmu bábätku pústat, ale len cez sluchátka. Dietatko sa ti odvďačí. Precitaj si na nete o solfeggio hudbe. Isté nájdeš zaujímavé info. Tak asi toľko z mojej strany. Držím palce na tvojej ceste a ver sebe!!!!!!!