Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?

Príspevok v téme: Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?
Laura()

Ahojte
No ako začať....Nedávno sme kúpili starý dom.V tom dome sa už dlho nebývalo /postavený bol niekedy na začiatku 20.storočia na základoch starého domu ktorý zničil požiar /prerábali sme ho niekoľko mesiacov a pred pár dňami sme sa nasťahovali a vtedy sa to začalo.

Stále sa mi zdá ako keby niekto chodil okolo mňa.Keď som bola vonku na záhrade počula som ako niečo v dome buchlo.Išla som do domu ale nič sa tam nestalo.Inokedy zas počujem také zvuky ako keď puká drevená skriňa alebo podlaha ale postupne sa tie zvuky sa ku mne približujú a potom zostane ticho..Večer keď som sa sprchovala som kútikom oka zahliadla asi nejakú postavu pri umývadle ale nemohol sa tam nikto dostať lebo dvere som mala zamknuté.Dosť ma to vystrašilo a povedala som to priateľovi a ten na mňa pozeral že či mi preskočilo.Potom sme spolu pozerali televízor a ja som počula také zvuky ako keď niekto rozbije pohár hneď pri vás ale priateľ to vôbec nepočul a hneď na to sa zobudil syn a plakal a vôbec sme ho nevedeli ukľudnit..Je možné že ja a syn počujeme a vidíme nejakých duchov??Prečo len my priateľ nič nepočuje?Ja som nikdy na duchov neverila vždy som hľadala logické vysvetlenie.A teraz v priebehu pár dní mám toľko paranormálnych zážitkov...Pripadám si ako blázon :/ Môžme tých duchov nejako 'vyhnať' ?Ďakujem každému kto tento mega dlhý príspevok prečítal až do konca.

UchylakBenedik

Ja som nikdy nemal ten pocit že mám priateľa nakoľko si musím priznať že so homosexuálne doslova fanatický.Milovať ľudí a chcieť im dobre to je GRO môjho poslania na zemi.Mne by nevadilo kebyže mám aj mám aj priateľa z basy.Len nech ukojí moje sexuálne chute a radovánky.Mne nevadí či by bol podnikateľ cigán arab terorista vrah alebo
tyran.Mňa vzrušuje predstava že ma homosexuálny partner bičuje po zadku a chrbte a práve takéto typy ma neskutočne vzrušujú.Skúšal som nejaké finty na chlapov po dedine ale nič.....nikdy som neuspel.Posielal som milostné listy do schránok chlapcom po dedine a zase nič....Skúšal som predávať huby cez facebok a nájsť si homosexuálneho partnera a zase nič.Facebok je to pravé miesto ,človek' nikdy nevie na aké krásne chlapčenské riťky naďabí....Potom som nadával chlapom po dedine do vrahov-nechceli ma vyplatiť.Ďalšieho som skúšal pobozkať za kulturákom v parku...dopadlo to zle prefackal ma.Potom som skúšal obchytkávať ďalšieho nevyšlo to....tak aj tomu som vynadal do sadistov satanov a vrahov že keď mi nepodrží že pôjde do pekla...ale zase nič....nechcel ma??nie som atraktívny???alebo vzdelaný???alebo zlý??BOH vie...potom som si povedal serem na homosexualitu.No tak som sa priplichtil ku skupinke dôchodcov že budem s nimi chodiť na čurbesy s palicou a ruksakom.Zatiaľ mi to ide dúfam že tam zapadnem sme vekovo približne rovnako starý tak mi držte palce

Nicholassk

Ludia musite mi povedat ako sa mam zbavit tych duchov vzdy ked idem spať tak lahne si na mna a nemozem dychat iba ked otvorim oci tak utiekne prec tomu nechapem aj tak ducha sme nevideli ani nevidime tak preco ked otvorim oci uteka prec
a este ked si prekrizim prsty to viem preco ide prec aj ked rozvietim ale nechapem preco chcema odusit keby mohli rozpravat sami od seba by som to viriesil a to mam iba 12rokov no chapete nikoho som nezabil nikde som sa neprestahoval z mamkou tak preco mi to robi????
dal som fotku ked boli zatvorene dvere a pol noci ich dakto otvoril a dusil som sa.

Preteba

Omen, cesty do Ríma, nie sú cesty do neba. Dary Ducha Svätého dostane len ten, kto odovzdal svoj život do Božích rúk a žije podľa Jeho slova. Jeho pán je Ježiš Kristus. Vtedy dostaneš dary. Ty máš nejaký dar, keď sa oháňaš bibliou? Si spasená? Iste si tam vyčítala aj to, že diabol pokúšal Ježiša citovaním Božieho slova.

Omen

Irančik, ja som ti len vstúpila do cesty a chvíľu sme spoločne kráčali, zabraní do rozhovoru. Mojou úlohou bolo vysvetliť, čo sa ti deje, prečo sa ti to deje a čo s tým. Najväčšie bremeno spočívalo na tvojich pleciach a ty si ho uniesol. ; )
Vieš, všetky cesty vedú do Ríma. Poradila som ti priamu a rýchlejšiu, no ty si vybral tú dlhšiu a kľukatejšiu, ale do cieľa si sa dostal! (Bol to otec so synom, pravdepodobne zomreli v rovnakom čase). Tak nech sa tebe aj tvojej rodinke darí! : )

P.S. Biblia, Nový zákon, 1. list Korinťanom, 12. kapitola, strana 195 - 196

verš 1 : A o duchovných DAROCH, bratia, nechcem, aby ste NEVEDELI.
verš 4 : A sú ROZNE dary milosti, ale ten istý Duch.
verš 7 : Ale jednému každému sa dáva prejavovanie Ducha na SPOLOČNÝ úžitok.
verš 8 - 10 : ...jednému sa dáva slovo MÚDROSTI, inému slovo POZNANIA, inému dary UZDRAVOVANIA, inému robiť ZÁZRAKY, inému PROROCTVO, inému ROZOZNÁVANIE duchov, inému rôzne druhy JAZYKOV, inému schopnosť VYKLADAŤ jazyky.
verš 11 : A to všetko pôsobí jeden a ten istý Duch rozdeľujúc osobitne jednému každému tak, AKO CHCE!!!

Preteba

Dva nicky by mohol mať, ale komunikovať sám so sebou? Človek nikdy nevie:) ale myslím, že to budú dvaja podľa komunikácie:)

Preteba

Irlancik, nie je Ti podozrivé, že akurát kamarát, ktorý býva blízko, má podobný problém ? Ešte Ti to nedochádza?

irlancik

2 tyzdne mam klud,nic ma nerusi,ale vcera ma kontaktoval kamarat ktory byva 10 min odo mna ,ze ma podobny problem,dnes idem za nim zistit detaili a budem sa mu snazit pomoct,Omen velka vdaka za rady vo vela veciach si to trafila presne,hlavne tvoje rady mi pomohli,dik :D