Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?

Príspevok v téme: Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?
Laura()

Ahojte
No ako začať....Nedávno sme kúpili starý dom.V tom dome sa už dlho nebývalo /postavený bol niekedy na začiatku 20.storočia na základoch starého domu ktorý zničil požiar /prerábali sme ho niekoľko mesiacov a pred pár dňami sme sa nasťahovali a vtedy sa to začalo.

Stále sa mi zdá ako keby niekto chodil okolo mňa.Keď som bola vonku na záhrade počula som ako niečo v dome buchlo.Išla som do domu ale nič sa tam nestalo.Inokedy zas počujem také zvuky ako keď puká drevená skriňa alebo podlaha ale postupne sa tie zvuky sa ku mne približujú a potom zostane ticho..Večer keď som sa sprchovala som kútikom oka zahliadla asi nejakú postavu pri umývadle ale nemohol sa tam nikto dostať lebo dvere som mala zamknuté.Dosť ma to vystrašilo a povedala som to priateľovi a ten na mňa pozeral že či mi preskočilo.Potom sme spolu pozerali televízor a ja som počula také zvuky ako keď niekto rozbije pohár hneď pri vás ale priateľ to vôbec nepočul a hneď na to sa zobudil syn a plakal a vôbec sme ho nevedeli ukľudnit..Je možné že ja a syn počujeme a vidíme nejakých duchov??Prečo len my priateľ nič nepočuje?Ja som nikdy na duchov neverila vždy som hľadala logické vysvetlenie.A teraz v priebehu pár dní mám toľko paranormálnych zážitkov...Pripadám si ako blázon :/ Môžme tých duchov nejako 'vyhnať' ?Ďakujem každému kto tento mega dlhý príspevok prečítal až do konca.

Chariza

Zuzka8, v niektorych kulturach to, co radis, by brali ako okultizmus. Takze bacha na to. Neexistuje na svete jedna viera, jeden Boh a podobne. Existuje mozno pre teba, ale nie pre celu planetu, nakolko mame vela nabozenstiev. A mimo ineho, demoni nejdu len po muzoch. To mas z kade? Z biblie? Demoni sa dokazu napojit na akukolvek zlomenu, slabu, vyhorenu, smutnu dusu, ci zeny, ci muza alebo dietata, ktore je naopak ciste ale este slabe branit sa. Pustat sa sam do vyhanania ducha, ci demona z domu moze dopadnut katastrofalne a ja sa cudujem, ze to niektori robia, neuvedomujuc si svoju obrovsku chybu. Prave v modlidbe sme najviac nachylni k tomu, aby sa nam tam "votrel" demon. Toto si vyzaduje odbornika, exorcistu a nie citanie si knizky, modlenie, ci nebodaj dymenie a smradenie v celom dome s dakou papradou

Chariza

Preteba, presne ako som si myslela...ziadna konkretna rada, len - precitaj si Bibliu. Citam ta tu uz dlhsie a poznam tvoje nazory. Akoze sorry, ale Biblia casto raz svojimi obrazmi robi problem mnohym ludom ju pochopit. A ty budes bezradnemu cloveku radit, aby cital? :D Haloo, nieco zo mna v noci taha perinu, kaslem ti na citanie! A druha vec, ty si nebodaj myslis, ze len ty mas patent na duchovne veci a ze niekomu sa nemoze zjavit Kristus v sne? Tak ver tomu, ze nie si "jedina vyvolena" a ze inym ludom sa zjavuju tito svatci. Ci aj pocas klinickej smrti ludia vidia demonov? To nie je naozajstny Jezisko? Co tie deti v Lurdoch, ktorym sa zjavila Panna Maria. Jaaaj zabudla som, tvoja sektarska viera neuznava Pannu Mariu, tak niiiic.

Zuzka8

Netreba sa otvárať žiadnym okultným praktikám, alebo okultnému zmýšľaniu. Ak sa tak stalo, prosiť Boha, Pána nebies a zeme, že prečo sa vám to deje. Boh Ti odpovie skrze Bibliu, alebo skrze pravých kresťanov. Daj pozor na veštice, al. "liečivé predmety" a pod. To riešenie iba zhorší. Treba pravú cestu voliť, a to je modlitba k Svätému Bohu. A On ukáže. Možno Ti ukáže, čo od Teba skutočne žiada.

Ono, ja si myslím, že démoni (nie duchovia), strašia skôr ženy, lebo sú jemnejšie. ... Tým viac uškodia. Muži majú často pevnejšiu psychiku.

Preteba

Chariza, nemusíš na nikoho bliakať, duch počuje lepšie ako Ty. ,, zaručené rituály fungujú?" A ako? Že problém nachvíľu odsunieš, ako keď liekom potlačíš príznaky choroby? Treba hľadať a odstrániť koreň problému, nie ,,rastlinu", tá z koreňa vyrastie znova. Ak si naozaj taká zvedavá ako to funguje skutočne, čítaj božie slovo s vierou a budeš poznať pravdu, ktorá dáva slobodu v každej oblasti života.

Preteba

Irlančik, píšeš, že si videl vo sne Ježiša, ale si si istý, že to bol skutočný Ježiš, Syn živého Boha? Keď si prečítaš božie slovo, je napísané, že prídu falošní ,, jezišovia", aby zviedli ľudí. Keď nepoznáš pravého, ako rozoznáš falošného? Skutočný Ježiš Kristus, Spasiteľ sveta, by z kríža nezostúpil.
Pomôcť Ti môže jedine pravda. Keď ju budeš chcieť skutočne poznať, nájdeš ju. Ak chceš niečo konkrétne, pýtaj sa.

Aliss

Iracik, z nejakeho dovodu za tebou chodia. Mam kamaratku, ktora mala podobne navstevy uz od detstva. Kym nepochopila, co od nej chcu, tak sa toho velmi bala. Predstav si, ze ides v noci na aute a zrazu na ceste clovek. Nestihnes sa mu uz vyhnut, "zrazis" ho a hoci si nepocul ziaden naraz, utekas sa vonku pozriet, co sa stalo....a ten clovek nikde. A potom pride za tebou domov a len stoji, pozera na teba a caka na tvoje otazky a tvoju pomoc...Dnes pomaha dusiam ist naspat tam, kde je to potrebne. V tvojej situacii by som sa porozpravala nezavisle od seba, s knazom a s clovekom, ktory sa orientuje na sprevadzanie dusi z tohto sveta. Len aby si ziskal komplexnejsie info o problematike. Budes zrejme pocut dve varianty, tak si vyber tu, ktora je pre teba znesitelnejsia. Clovek, ktory sprevadza duse, ti bude vediet viac vysvetlit tvoju situaciu, nakolko, kedysi bol v rovnakom postaveni ako ty. Tak isto aj numerologia od skutocne dobreho numerologa, vie odhalit, ci je toto tvoje zivotne poslanie. Drzim palce

Omen

Irlancik, si senzibil. Neostáva ti nič iné, ako sa s tým vyrovnať a naučiť sa s tým pracovať. Zdedil si to po nejakom príbuznom, najskôr po matke. A tvoje deti to zdedia tiež. Sú to však deti, preto by si im mal venovať zvláštnu pozornosť - rozprávať sa s nimi, vysvetľovať...
Nie sú to žiadni "démoni" : D, sú to len stratené a blúdiace duše...
Je obdivuhodné, koľkým si už pomohol nájsť cestu!

Buna

A neskúšal si sa spojiť s exorcistom ? Ak je v tom diabol , obyčajný kňaz nepomôže , musí to byť exorcista .

Irlancik

Ahojte ,Tomáš kňazov som tu mal 4krat,pomohli ale do týždňa bolo všetko naspäť..pre teba, Ježiša som videl 2*vo sne, prvý krát to bolo po rituáli ktorým siom si vyčistil dom prišiel po maloletého chlapca ktorý nás veľmi vyrusoval po nociach a zobral si ho so sebov hore ..a 2*som ho tiež videl vo sne ako zišiel z kríža a chvíľu sme sa rozprávali a išli sme spolu po poľnej ceste,boli to veľmi živé sny.Omen ahoj myslím si že tomu rozumieš najviac,popozeram staršie správy, vadí mi hlavne že to nedá pokoj deťom,ja to nejak vydržím, manželka mi neverí aj keď ju zasypem argumentami...