Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?

Príspevok v téme: Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?
Laura()

Ahojte
No ako začať....Nedávno sme kúpili starý dom.V tom dome sa už dlho nebývalo /postavený bol niekedy na začiatku 20.storočia na základoch starého domu ktorý zničil požiar /prerábali sme ho niekoľko mesiacov a pred pár dňami sme sa nasťahovali a vtedy sa to začalo.

Stále sa mi zdá ako keby niekto chodil okolo mňa.Keď som bola vonku na záhrade počula som ako niečo v dome buchlo.Išla som do domu ale nič sa tam nestalo.Inokedy zas počujem také zvuky ako keď puká drevená skriňa alebo podlaha ale postupne sa tie zvuky sa ku mne približujú a potom zostane ticho..Večer keď som sa sprchovala som kútikom oka zahliadla asi nejakú postavu pri umývadle ale nemohol sa tam nikto dostať lebo dvere som mala zamknuté.Dosť ma to vystrašilo a povedala som to priateľovi a ten na mňa pozeral že či mi preskočilo.Potom sme spolu pozerali televízor a ja som počula také zvuky ako keď niekto rozbije pohár hneď pri vás ale priateľ to vôbec nepočul a hneď na to sa zobudil syn a plakal a vôbec sme ho nevedeli ukľudnit..Je možné že ja a syn počujeme a vidíme nejakých duchov??Prečo len my priateľ nič nepočuje?Ja som nikdy na duchov neverila vždy som hľadala logické vysvetlenie.A teraz v priebehu pár dní mám toľko paranormálnych zážitkov...Pripadám si ako blázon :/ Môžme tých duchov nejako 'vyhnať' ?Ďakujem každému kto tento mega dlhý príspevok prečítal až do konca.

jenny1611

Ahojte ,

mam vazne problemy s duchmi momentalne v mojom vlastnom byte. .. tych prihod mam viacero aj z inych miest , no uz som mala aj fyzicke napadnutia, zvuky pocujem az prilis casto a nedaju sa nijak vysvetlit , ale nastastie som TO videla len raz ako ciernu postavu v kapucni bez tvare ked ma to v anglicku asi 10 minut skrtilo ... kto to nezazil nech ani nepise , ja len chcem poprosit niekoho kto ma kontakty na exorcistov alebo dobrych fararov prosim ... nedari sa mi v živote ani vo vztahoch a myslim ze by to pomohlo tak celkovo keby mi to dakto z bytu vyhnal..

Pixel235

Porozprávajte sa o tom s Vašim kňazom. To nie sú žiadni zosnulí, ale nečistý duch/démon, ak by to už aj mala byť pravda.

jurkobus

A ak ma niekto zaujem mam spravene video a na nom som ducha natocil o tretej cca rozsvietenej izbe .. stacilo si v duchu vraviet ukaz sa a ono sa ukazalo ... vsetko je mozne staci sa spravne divat ;-)

jurkobus

Podla mna neexistuje sposob.. je to velmi tazke .
U mna osobne to zacalo po strednej tym ze som najprv citil v izbe ze je tu niekto so mnou ze proste ma niekto sleduje ten pocit ako ked vam niekto ocami prebodava chrbat .. neskor sa k tomu pridal chlad a ako keby chladny dych alebo vanok co stale na rameno alebo ruku ked som bol otoceny chrbtom . Dalsie vystupnovanie nastalo vtedy ked som sa vecer zobudil a viete ked sa vam oci prisposobia na tmu a z okna svieti mesiac je proste vidno aj pocas tmy tak som nad sebou videl vystretu ruku presne ako ludsku len ako siluetu v tej tme este vecsia tma ktora davala dohromady tvar nato som sa posadil na postel a videl som vedla seba dve svietiace body v rozmedzi oci a ako ma zbadali tak to odislo smerom k oknu presne nestupajuc neklesajuc v jednej rovine . Neskor som vidaval na stenach tiene co sa pohybuju nesuvyslo od hora az po zem co logicky nemohlo byt z nijakeho predmetu . tak isto aj ako keby svetielko s laseru ale poletovalo po celej izbe hoc kde. no najvecsi stret nastal vtedy ked som sa zobudil na to ako lezim chrbtom na posteli celom k stene a pod perinou po pravej strane nohy od stehna sa nieco predieralo smerom dalej ku mne nielen ze som to videl mal som vyssie vankus .. islo to ako had kde to islo tam sa perina nadvihovala a dalej klesala dalej som to pocul ako perina suchoce a dalej som to citil ze sa mi nieco opiera o nohu a postupuje to ked to bolo niekde v rovine pupku nabral som ako keby vedomie vtedy som bol ako keby pozorovatel ako ochrnuty vedel som co sa deje no nezmohol som sa na reakciu az ked som si uvedomil co by sa mohlo stat keby to doslo k urovni srdca .. vtedy som vyskocil z postele rozsvietil nikde nic brat spal nic ho ndrusilo pozriem pod perinu vsade kde sa dalo nic proste nic .. Neskor som skusil ducha kontaktovat co sa mi podarilo neveril som tomu ale ch cel som to skusit dostal som sa do fazy spanku ako keby spomaloval sa mi tep a zaspaval som bolo asi 3hodiny v noci mozno dve a opakoval spm si nieco v mysli ako smies vstupit alebo vojst lebo duchovi musite dat povolenie potom to prislo citil som ako by mi nielto vybil dych presne ako pri resuscitacii s elektrodami ako keby mi niekto obrovskou silou a pestou udrel do chrbta a mna to az nadvihlo potom prisiel dalsi uder sameho ma to prekvapilo treti uz som sa chitil za srdce a chcel nech to prestane stvrty potom to prestalo postavil som sa a okolie sa mi zdalotmavsie hoci bolo zasvietene v izbe ako keby bola ziarovka stlmena zdalo sa mi cudna tato izba nevedel som kde som zdvihol som ruly a pozrel si na ne nevidel som cele ruky iba dlane pred ocami ako som si ich otacsl a pozeral prisiel som ku sklu a zacal som fakticky vrcat alebo chrcat neviem co to bolo nevidel som svoj obraz iba spodok tela teda cast od brucha po polku ruk mal som ich zvesene a mal som strasny hnev chcel som ublixit niekomu niecomu az dokonca zabit vtedy som si uvedomil ze to sa preca nemoze robit bez mojej vole sielsom k zrkadlu a pozrel sa na svoj obraz vtedy stratilo kontrolu nado mnou nezniesol pohlad na toho koho ovladal a vie ze uz je mrtvy lahol som si a citil teply vzduch ako z dzinovej lampy ktory sa klzal z nosnej dierky popri uchu prec ... nikdy to nebudem opakovat no uz sa nebojim nikoho a nicoho po tomto zazitku sa nicoho uz nezlaknem berte to s odvahoua porazte v sebe strach a celte tomu nevzdavaj to !! ja uz mam pokoj lebo som tomu celil i ked sa to ukaze uz s mebojim

laura()

duchovi nemôžete dať najavo že sa bojíte, že mate strach lebo do vás alebo do vášho syna začne rýpať viac a viac mne sa dejú podobne veci. na vyháňanie duchov často pomáhajú šalviové listy . treba ich len zapáliť . vôňa šalvie by mala ducha odohnať mali by ste pritom chodiť po dome alebo byte a hovoriť-nech tu neostanú žiadne zlé sily nechtu ostanú len dobre sily a pozitívna energia. ja som to vyskúšal a naozaj to funguje skúste to aj vy.

Esther3

Ked som bola na jednom tabore tak som v noci započula nejake hlasy ako keby bola v izbe nejaka postava. Zobudila som sa ale nikoho som nevidela. Vsetci spali , tak som zatvorila oci aj ja a pokusila som sa znovu zaspat . Vtom som ten hlas pocula zas .Potichu som si povedala , ze mi asi sibe ci co .Bala som sa pozret von z okna.Poznala som ten kraj v ktorom sme mali tabor a dokonca sa o tom kraji rozpravaju aj dajake povesti (bolo to blizko hradu). Po tabore , ked som bola doma tak som tyzden nemohla spat .
Bolo to velmi zaujimave . :-)

jaloho

Ocividne sa jednalo o poltrgajsta. Tento duch robi zvuky a snazi sa z ludi urobit blaznov. Radim aby ste sa odstahovali. Poltrgajsta neporazite. Ako to viem? Obycajny duch nevie vydavat zvuky. Moze max. presuvat vecami. Taktiez poltrgajst vie na seba hazdat podobu inych ludi, napr. sa moze zmenit na tvoju mamu a moze hrat ze akoze je to tvoja mama. Preto si na to daj pozor.