Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?

Príspevok v téme: Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?
Laura()

Ahojte
No ako začať....Nedávno sme kúpili starý dom.V tom dome sa už dlho nebývalo /postavený bol niekedy na začiatku 20.storočia na základoch starého domu ktorý zničil požiar /prerábali sme ho niekoľko mesiacov a pred pár dňami sme sa nasťahovali a vtedy sa to začalo.

Stále sa mi zdá ako keby niekto chodil okolo mňa.Keď som bola vonku na záhrade počula som ako niečo v dome buchlo.Išla som do domu ale nič sa tam nestalo.Inokedy zas počujem také zvuky ako keď puká drevená skriňa alebo podlaha ale postupne sa tie zvuky sa ku mne približujú a potom zostane ticho..Večer keď som sa sprchovala som kútikom oka zahliadla asi nejakú postavu pri umývadle ale nemohol sa tam nikto dostať lebo dvere som mala zamknuté.Dosť ma to vystrašilo a povedala som to priateľovi a ten na mňa pozeral že či mi preskočilo.Potom sme spolu pozerali televízor a ja som počula také zvuky ako keď niekto rozbije pohár hneď pri vás ale priateľ to vôbec nepočul a hneď na to sa zobudil syn a plakal a vôbec sme ho nevedeli ukľudnit..Je možné že ja a syn počujeme a vidíme nejakých duchov??Prečo len my priateľ nič nepočuje?Ja som nikdy na duchov neverila vždy som hľadala logické vysvetlenie.A teraz v priebehu pár dní mám toľko paranormálnych zážitkov...Pripadám si ako blázon :/ Môžme tých duchov nejako 'vyhnať' ?Ďakujem každému kto tento mega dlhý príspevok prečítal až do konca.

daniuska

V 40 rokoch,niekedy po vojne,zavrazdili mojho pradeda v lese,nikdy sa vrah nenasiel,ale hovorilo sa,ze to spravil jeho sused. Po rokoch sme sa nastahovali do domu,ktory sme si postavili na pizemku,kde kedysi stal dom toho pradeda,ktory sme ale zburali. Ten sused,ktory ho udajne zavrazdil,stale zil,mal okolo 95 rokov. Tiez sa nam zacali v novom dome diat rozne veci,videli sme tmave postavy,poculi vrzgat parkety, prebudzala som sa na rincanie zabradlia na balkone, tiez akoby sa nieco rozbijalo...ked sa to uz nedalo vydrzalt,kupila som kostolnu bielu sviecu a so zapalenou som postupne presla od vchodovych dveri cely dom,kazdy kut a dvere,ktore som tou sviecou akoby prezehnala,aj pojd. Tu sviecu som nakoniec nechala dohoriet v strede domu a vosk,ktory ostal som zakopala v lese. Do gazy som dala bylinku cistec a umiestnila to do rohov izieb i ku kazdemu oknu a cely dom dookola som obsypala solou. Neuveris,ale vsetko prestalo a sused do mesiaca umrel. Od vtedy sme mali pokoj.

ôôôôô

Najlepšie poradiť sa s kňazom alebo s vešticou, ešte lepšie predať dom a ísť do takého, kde nestraší. Strašiť zvykne, keď v tom dome bol v minulosti niekto napríklad zavraždený a dožaduje sa pomoci, napríklad som počul o takých prípadoch, že niekto zavraždil svoju ženu a zamuroval ju do nejakého múru, alebo pochoval pod domom kdesi, potom tam strašilo a akonáhle sa mŕtvola odhalila a pochovala na normálny cintorín a vrah sa našiel, tak prestalo v dome strašiť a vrahom bol niekto z bývalých majiteľov. Inokedy sa mohlo stať, že v dome zomrel predčasne niekto, kto ešte chcel toho veľa povedať a urobiť, ale už nestihol, tak sa jeho duch nedostal na miesto odpočinku, ale straší po nociach v dome. Niektoré veštice dokážu aj komunikovať s duchmi, že by vám tá veštica povedala, ako asi vyzerá ten duch, kto to je, či je to napríklad duch bábätka, ktoré matka nechcela a zakopala kdesi blízko domu, prípadne vyhodila do kontajnera, čo by v dnešnej dobe nemalo ďaleko od reality. Alebo sa tam počas vojny diali nejaké zverstvá, že tam znásilnili a zavraždili niekoľko mladých žien, napríklad sestier a švagrín - aj keď sú pochované inde, tak v dome zostávajú ako duchovia a strašia. Kto vie, z čoho to je? Kňaz môže vysvätiť dom a pomodliť sa zaň a za vás, čo tam bývate, aby sa vám tam darilo a za ducha, aby odišiel a aby odpočíval v pokoji. Niekedy vysvätenie pomôže, niekedy nie. Aj s vešticami je to tak, že niekedy to pomôže, niekedy nie. Treba skúsiť všetko možné a keby nič nepomohlo, tak zaručene pomôže odsťahovať sa odtiaľ a predať to, nech chvíľu straší zase niekoho iného :)

tma

dobrý večer , tiež máme ten problém duchovia sú a o ich existencii niet pochýb . Tiež sa tomu čudujem lebo do určitého času som ani ja neveril. Neviem čo by pomohlo , mi sme dom dali vysvätiť 2x krát a navštívili sme viacerých veštcov a zatiaľ nič.

krotitel

Podľa mňa sa jedná o autosugesciu, drž sa priateľa a zabudni na rôzne hókusy a pókusy...V dome vždy niečo praská, každý materiál pracuje, je to normálne, v tichu je to počuť najviac, keď si predtým bývala v byte nič si nepočula, lebo v bytovom dome je vždy nejaký ruch, v starom dome je ticho ako v hrobe a preto ti každý zvuk pripadá strašidelný, neboj sa, zvykneš si....a dieťa? deti predsa plačú, to je tiež normálne...

magic259

Okamžite zavolajte odbornu pomoc jedna sa o nasilneho demona.To že váš syn počuje tieto zvuky je preto lebo deti majú vysokú senzitivitu a vy to počujete a najhoršie je že to vidíte následok toho že sa na vás nejaká zlá energia upriamila.Može vás psychicky zničiť.Odporúčam aby ste spávali v blízkosti vášho syna.To zlo a nenávisť može byť upriamena na vašého syna a nie na vás.

Kýčera

Mohol v dome niekto zomrieť násilnou smrťou, a preto sa tam zjavuje. Sú duchovia, čo robia zle, ale aj duchovia, kt. chránia. Ale ak ho vidíš len Ty a Tvoj synček/aj deti ich vidia/, znamená to, že si senzibilná, on to zistil a žiada o pomoc, alebo vás ochraňuje. Je to niekto z rodiny, neboj sa, NEUBLÍŽI TI! Niektoré rady tu už máš, zhrniem Ti ich: vysvätenie domu, omša, rozhovor s duchom, vyprevadenie do svetla-to Ti spraví človek, kt. sa tým zaoberá/vidí ich a hovorí s nimi/. Tá posledná je istá, povie Ti, kto to je, prečo je ešte tu, bude mať odkaz pre Teba a určite Ti povie, že Ťa ten duch bude ochraňovať! Z domu určite neodchádzaj. Neveríš-uveríš, láska je taká.

Laura()

Takže asi by som mala zavolať kňaza aby nám dom vysvätil??Pomohlo by to vôbec?Ja takýmto veciam veľmi neverím..