Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?

Príspevok v téme: Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?
Laura()

Ahojte
No ako začať....Nedávno sme kúpili starý dom.V tom dome sa už dlho nebývalo /postavený bol niekedy na začiatku 20.storočia na základoch starého domu ktorý zničil požiar /prerábali sme ho niekoľko mesiacov a pred pár dňami sme sa nasťahovali a vtedy sa to začalo.

Stále sa mi zdá ako keby niekto chodil okolo mňa.Keď som bola vonku na záhrade počula som ako niečo v dome buchlo.Išla som do domu ale nič sa tam nestalo.Inokedy zas počujem také zvuky ako keď puká drevená skriňa alebo podlaha ale postupne sa tie zvuky sa ku mne približujú a potom zostane ticho..Večer keď som sa sprchovala som kútikom oka zahliadla asi nejakú postavu pri umývadle ale nemohol sa tam nikto dostať lebo dvere som mala zamknuté.Dosť ma to vystrašilo a povedala som to priateľovi a ten na mňa pozeral že či mi preskočilo.Potom sme spolu pozerali televízor a ja som počula také zvuky ako keď niekto rozbije pohár hneď pri vás ale priateľ to vôbec nepočul a hneď na to sa zobudil syn a plakal a vôbec sme ho nevedeli ukľudnit..Je možné že ja a syn počujeme a vidíme nejakých duchov??Prečo len my priateľ nič nepočuje?Ja som nikdy na duchov neverila vždy som hľadala logické vysvetlenie.A teraz v priebehu pár dní mám toľko paranormálnych zážitkov...Pripadám si ako blázon :/ Môžme tých duchov nejako 'vyhnať' ?Ďakujem každému kto tento mega dlhý príspevok prečítal až do konca.

ludinka

ano male deti vidia aj pocuju duchov. treba vysvetit dom vodou z kostola ja som to tiez urobila odvtedy mam pokoj. ja ked som zaspavala citila som ze pri mne stoji niekto otocila som sa a nic.aj kvety sa mi hybali v izbe a podobne veci. ziadne vestice nevolaj.

ludinka

ano male deti vidia aj pocuju duchov. treba vysvetit dom vodou z kostola ja som to tiez urobila odvtedy mam pokoj. ja ked som zaspavala citila som ze pri mne stoji niekto otocila som sa a nic.aj kvety sa mi hybali v izbe a podobne veci. ziadne vestice nevolaj.

Rebeka6455

Už veľmi dlho,takých 5-6 rokov určite. Neviem ako to bolo keď som bola malá ale otec ma sám upozorňoval aby som takéto veci nebrala na ľahkú váhu. Má rovnaký rešpekt ako ja. Povedal mi že každú noc približne o 3:15-30 sa vždy otvárajú dvere do izby (okná sú pozatvárané čiže prievan nie je),zas ja sa zvyknem o takomto čase budiť. Ale nie,žiadne seansy ani ja ani otec.

Filip TT

Rebeka - od kedy sa ti take stava? Zucastnila si sa niekedy nejakej ducharskej seansy? Alebo si bola u vestice? Alebo otec sa tomu venoval, alebo chodil po vesticiach?

Rebeka6455

Ahojte tiež sa chcem s niečim zveriť. Zvykli sme sa sťahovať s otcom kvôli tomu,že otec mal finančné problémy a bol problém platiť nájomné. Háčik bol a je v tom,že kamkoľvek sa presťahujeme,mam pocit že niečo ide somnou. Mávam príšerné sny,vždy sa mi nejakí ľudia snažia ublížiť (z pravidla mladé dievča alebo dospelá žena,obe výzorom mŕtve) ... Budím sa s neuveriteľným strachom. Cez deň a aj v noci keď sa zobudím tak pocit akoby niekto na mňa pozeral. Neviem prejsť pol metra bez toho aby som sa aspoň 30x neotočila. Niekedy je pokoj a potom v momente,z ničoho nič až panika,pocit že je pri mne niekto kto by nemal. Mám 3 ročnú sestru a keď som s ňou neraz bola na dvore aby sa húpala na hojdačke,zrazu onemela (je to malý živel čiže toto na ňu vôbec nesedí) a povedala mi že nejaká ruka na nás kýva,že sa bojí nech idem zavrieť dvere alebo nech ideme rýchlo domov,nech utekám. Pýtala som sa jej či mi vie osobu popísať ale bola úplne vystresovaná,jedine čo mi povedala bolo že je to zlé. Neviem čo mám robiť.

momentik

Určite si zavolaj kňaza. Ak máš v dome duchov, on prvý Ti pravdivo povie, čo s tým môžeš urobiť. A určite nevolaj žiadnych veštcov! Ani tých, čo sa skrývajú pod menom "biela mágia" - je to všetko zlo, ktoré Ti môže situáciu ešte zhoršiť. Porozprávaj sa s ním normálne, aký máš problém, on ťa určite nasmeruje buď k exorcistovi, alebo dom vysvätí, a uvidíte, čo ďalej.

celebrita facebooková

Bývala som v minulosti vo veľmi starom byte, že tá budova bola postavená ešte pred druhou svetovou. 89 % budov v danom istom prekrásnom meste na juhu Rakúska bolo v čase 2. svetovej zničených, ale táto bola jedna z tých, čo prežili Bombardierung. Niečo tam strašilo, v noci sa samé otvárali okná a aj vchodové dvere. Zvykli sme si - ja a moja zlatá babička s alzheimerovou chorobou. Babi neskôr zomrela a kebyže sa neodsťahujem z toho strašideľného bytu, tak by som asi už ani ja nebola medzi živými, lebo by som asi zomrela na infarkt, alebo na nádchu. Som sa skoro posrala od strachu tam :) Odvtedy keď sa obzerám po podnájmoch, tak hľadám už len NEUBAU!!! Tam určite strašiť nebude a ani plesne tam nebudú :) :D :D :D ideme spať

aadasd

Ak chcete, aby ostali a možno sa aj zväčšil ich počet, tak určite radím navštíviť veštkyňu. Akože naozaj. Nechápete, že ona to ešte zhorší?

Ridge

Ahoj, no je to možné, tiež by som na takéto veci kedysi neveril. Moja mama kedysi dávno keď som bol malý robila správkyňu jedného starého kaštieľa v Brunovciach a ako dieťa som tam trávil veľa času, boli sme tam viac ako doma a koľkokrát sme tam prespávali a tiež sa tam diali všelijaké divné veci v noci bolo počuť kroky po drevených parketách, vŕzganie dverí pritom som v celom kaštieli bol len ja a mama a bolo zamknuté. Raz keď sme tam mali nejakú rodinnú oslavu bola tam s nami aj jedna rodinná známa, ktorá je na takéto veci veľmi senzitívna a prehovorili sme ju nech tam prenocuje a celú noc nemohla spať a bála sa pretože vraj videla niekoho kto sa tam prechádza a stojí jej celý čas pri posteli a vyháňa ju odtiaľ. Takže si nemyslím že blázniš. skús spraviť čo ti tu napísali snáď to pomôže.