Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?

Príspevok v téme: Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?
Laura()

Ahojte
No ako začať....Nedávno sme kúpili starý dom.V tom dome sa už dlho nebývalo /postavený bol niekedy na začiatku 20.storočia na základoch starého domu ktorý zničil požiar /prerábali sme ho niekoľko mesiacov a pred pár dňami sme sa nasťahovali a vtedy sa to začalo.

Stále sa mi zdá ako keby niekto chodil okolo mňa.Keď som bola vonku na záhrade počula som ako niečo v dome buchlo.Išla som do domu ale nič sa tam nestalo.Inokedy zas počujem také zvuky ako keď puká drevená skriňa alebo podlaha ale postupne sa tie zvuky sa ku mne približujú a potom zostane ticho..Večer keď som sa sprchovala som kútikom oka zahliadla asi nejakú postavu pri umývadle ale nemohol sa tam nikto dostať lebo dvere som mala zamknuté.Dosť ma to vystrašilo a povedala som to priateľovi a ten na mňa pozeral že či mi preskočilo.Potom sme spolu pozerali televízor a ja som počula také zvuky ako keď niekto rozbije pohár hneď pri vás ale priateľ to vôbec nepočul a hneď na to sa zobudil syn a plakal a vôbec sme ho nevedeli ukľudnit..Je možné že ja a syn počujeme a vidíme nejakých duchov??Prečo len my priateľ nič nepočuje?Ja som nikdy na duchov neverila vždy som hľadala logické vysvetlenie.A teraz v priebehu pár dní mám toľko paranormálnych zážitkov...Pripadám si ako blázon :/ Môžme tých duchov nejako 'vyhnať' ?Ďakujem každému kto tento mega dlhý príspevok prečítal až do konca.

Tomas12345

To je certova hra! zavolal by som knaza aby vysvetil dom , a ty sa skus pomodlit v mene Ježiša Krista , modlitba v mene Ježiša Krista je učinna proti demonom.

Marosko-n

Je tu veľa názorov aj pseudoodborníkov, treba si vybrať, Ja by som najprv zistil históriu domu a pozemku, či niekoho neukratili.
Potom by som dal premerať skutočným odborníkom, čo vedia aj sklon siločiar a rotáciu ,Zeme odmerať, geopatogenné anomálie, a vplyv okolia a susedov.
Stačí aby byvala silne závistlivá osoba v okolí a budete mať trvalé problémy.
Potom od veľkosti ťarchy treba priniesť určitú obetu poradiť sa s duchovným. Ak to nepomôže odísť , ako mať celý život ťažkosti. Hocijakým prútikárom neverte.

cotiyo

Co v pripade ako mame pocit ze nami niekto manipuluje?? Ono sa to tazko vysvetluje ..Byvame v starom vyse 40 rocnom dome,od urciteho momentu sa nič nedari a vsetko sa kazi..casto sa hadame,dokonca aj pre somariny, ja som obcas neskutocne nervozna,vsetko mi vadi,mam chut doslova vrazdit..akoby do mna vletelo sto certov..vsetko vidim negativne..je zvlastne ze vācsina hadok vznika vzdy ked je nejaky sviatok,alebo ked sa na nieco velmi tesime...
Co sa tyka domu..vzdy su problemy s plesnou,kazia sa el.droty,pokazilo sa vela elektroniky...odchadzaju ziarovky,casto mam pocit,ze tu niesom sama,vobec sa nebudim vyspata,aj ked sa v noci nebudim,snivaju sa mi somariny atd.
Mam pocit,ze sa nemozem pohnut z miesta,viem co chcem no akonahle sa o to snazim,nieco sa stane...
Dalsia vec je ze som casto bez energie a nie len ja aj brat, som schopna len tak sediet a kukat do blba....
Mame aj fin.problemy,nieco sa zaplati,alebp kupi,okamzite sa pokazi ine..akoby sme v ziadnom pripade nemali mat peniaze..
Problemy uz robia aj susedia..na jednej atrane tu chceme zostat a dat vsetko nejako do poriadku..no na druhejam chut odist a zacat niekde nanovo
Neviem ci tu patri tento prispevok,ale aspon som to dostala von...

Ipsik

Kým nič nerobia, tak ich jednoducho len ignoruj. Niekedy je to tak, že čím viac s nimi človek bojuje, tak tým viac sa snažia. Ono treba rozlišovať, či ide o skutočného ducha alebo o paranoju. Ja som sa raz takto rozprával s jedným duchom. Nevedel som vážne, či mi drbe alebo či vidím skutočného ducha, tak som mu povedal, že chcem schudnúť, po mesiaci som aj schudol. Predavačka v obchode ma ani nepoznala, keď ma po mesiaci videla:-) Ale asi to nebol dobrý duch, lebo potom som naspäť pribral, ale ako skúška správnosti to nebola zlá vec. Ale keď vidíte biele myšky, tak netreba hneď volať mačku, aby ich pochytala, lebo chuderka potom kuká, že čo to po nej chcete:-) Však sa jej ani nečudujem, keď mi povedala, že čo za myšiakoviny to zase vymýšľam - ha, ha.

HIJACK

byvala som v rodinnom dome asi 20 ročnom ktory som kupila
po nasťahovani sa s priatelom vznikali medzi nami hadky a po rokoch sme sa aj rozišli
nadalej som bola v tom dome nervozna a vystresovana nič sa mi nedarilo
zdvôverila som sa jednej susede romke ktora mi poradila vyčistiť dom
urobila som to ako mi poradila a uspech sa dostalil
sol a sviečky
klasicku sol nasypat s rukou hrsť soli do každeho rohu izby
do každeho rohu zapaliť sviečku a nechať sviečky dohorieť sledovať kde je največši plamen
potom sviečky pozbierať a sol vyzametať von z izieb ako keby ste zametali dom .byt pre prah domu
sol vyniesť daleko od domu alebo hodiť do rieky
sol je na očistu a sviečka prinaša pozitivnu energiu
podotykam že momentalne byvam na podnajme v starom dome a hystoria sa tu opakuje vrzganie schodov negativna energia atd takže budem robiť aj tu očistu domu

Janko7755

RIESENIE, som profik

Vyhodte stary nabytok po mrtvom vsetko co nieje vase
Kropte vodou, modlite sa otcenas
Pustite moc hlasno hudbu a otvorte okna, potom zatvorte a potom hudbu vypnite.
Prehadzte Vas nabytok, rozne a opakovane
zvonkohra v strede miestnosti s anielikmy a casto do nej strngajte.
Vydymte vasu miestnost. alebo cely dom
Posvateny krizik s Jezisom a chodit po dome a drzat v predu kriz a modlite sa nahlas ale do kazdeho kuta sa modlite
Kupte minifontanku a majte ju zapnutu
zapalte sviecky aj v rohoch 7
tešte sa, nebojte sa! objimajte sa hlasno a suverenne sa rozspravajte
zavolajte farara na posvetenie domu

ps. ak nezabera stante sa svatym a nepachajte hriech
pintient.com