Seriozna zoznamka na nete.....skúsenosti

Príspevok v téme: Seriozna zoznamka na nete.....skúsenosti
[zruseny35]

Mám osobnu skusenosť so "serioznou zoznamkou" cez internet (Partner na úrovni )
Pod tým "seriozna" a "naroky na partnera " :
-patria profily aj mužov ktorý pracujú ako murári alebo aj nezamestnaní muži
- alebo muži čo nehladaju vzťah ale "..."
- 2h vyplnovanie vlastneho profilu cez nejaku psychologicku analýzu
-človeku "vygenerujú " potencionálne podobného partnera cez vaáš vyplnený psychologický profil,ale ked si tam človek zadal " do 50km od miesta bydliska",prišlo mi kopec mužov až z opačneho konca republiky.
-registrácia zdarma je naozaj len registrácia.Fotky v profiloch sa prezerať nedaju ani odoslať správy nemožete,takže si človek musí zaplatiť "zakladnu taxu"=AKCIU cca 11e /3mesiace.Problem je,že to treba vyplatiť cez číslo platobnej karty-čiže sa to automaticky strhne-ale aj po tých troch mesiacoch !Ale už v plnej sume (už za 23e na mesiac).Nefunguje to ako na Pokeci-cca 1.9e za mesiac PLUSka,a ked čas vyprší ,už vám tie vyhody len vezmu ale nestrhavaju automaticky nadalej z kreditu .
Chcela som to dat zrušiť a zavolať im ,ale je tam kontakt len do Nemecka (nemecke číslo ) Zmluva je dlhá na 4 A,a asi mi chýbaju 3 tituly aby bola vobec zrozumitelná.
Už viac ako rok tam však nechodím,a vymazať profil sa nedá.Neustále mi vsak chodia od nich meily (ako spam) ,upozornenia aby som si dala do profilu fotku,a ako si do 3 mesiacov najdem partnera.
Ako sa toho zbaviť ? Pošlu na mna exekutora? -koli neutálemu strhavaniu z učtu som si dala vymeniť bankomatovu kartu (pre jej číslo,ktore tam treba pri "akci" /zaktivovaní profilu vpísať ).

0vecka

ze sa sprava ako primitiv... lahko zvysi hlas atd atd... teraz si rekonstruujem stary barak a jednla som z viacerymi majitelmi firiem ... niektori boli aj v pohode mily ale akonahle bol niekde problem tak okamzite zacali kricat proste clovek co ma casto docinenia s robosmi je nimi bud prevalcovany alebo sa zacne spravat podobne ako oni....

a preto uplne chapem ked je pre nejaku slecnu ko-kriterium ze dotycny je murar...

zaujimave5

Co je na nom vidno?? A ty si vies ovecka zarobit pol miliona eur len na dom bez toho aby si si bral hypoteku na 30 rokov? Ako nehnevajte sa ale fakt je mi zle z niektorych ludi, a najsmiesnejsie ze sa povysujete nad niekoho kto by vas dost mozno polahky vo vsetkom schoval do vrecka... Skoda reci

0vecka

400 000-vy barak neni ziadna vila imho... a co ze ma prachy? taky murar je min v praci s inymi murarmi a moze byt inteligentni ale je to na nom aj tak vidno...

zaujimave5

Ovecka a tym chces co povedat? Ten murar moze byt 10x sikovnejsi, inteligentnejsi a uzitocnejsi pre spolocnost ako nejaky sociolog zalezeny kdesi na katedre statnej skoly ktora produkuje armadu nezamestnanych. A mimochodom keby to bol murar ktory ma svoju stavebnu firmu, ktory ma vilu za 400 000 eur ako moj sused a vozi sa na novej x6, myslis ze by bol tiez pod uroven tej sliepocky? A kto je vlastne ona, co ona v zivote dokazala a ake ma iq ked takto suverenne kastuje druhych ludi?

frajerluke

ovecka, o to ide, že k stretku veľakrát ani nedôjde lebo celá komunikácia je sprevádzaná pochybnosťami predovšetkým zo ženskej strany.

Týmto ale nemám v úmysle Vás kritizovať baby. :) Niet nič lepšie ako opatrná a triezvo uvažujúca ženská.

0vecka

a preco podla mna medzi murarmi bude asi nizsie iq ako medzi vysokoskolskymi profesormi... to ze ten murar zarobi 3x viac je uz ina vec

zaujimave5

to akoze murar je automaticky partner pod tvoju uroven? hm, sa mi vidi ze spolocnost tu vojnu uz fakt asi potrebuje ako sol, pretoze uz asi vacsine to z tych reklam a konzumu ozaj uz silno hrabe...

0vecka

podla mna je zoznamka principialne dobra vec... akurat z eby to malo imho fungovat tak ze sa tam stretnu nezadani a popisu si idu von a uvidi sa... problem je ze vecsina ludi si pise pol roka a to samozrejme vecsinou nevide kebyze sa stretnu kazdy tyzden s niekym tak do roka si vhodneho partnera najdu

frajerluke

Môj názor je taký, že seriózna zoznámka na nete skrátka neexistuje... nech si myslí kto chce, čo chce, niet nad očný kontakt a práve takto sa aj dnes najlepšie nadväzujú nové vzťahy.