Seriozna zoznamka na nete.....skúsenosti

Príspevok v téme: Seriozna zoznamka na nete.....skúsenosti
[zruseny35]

Mám osobnu skusenosť so "serioznou zoznamkou" cez internet (Partner na úrovni )
Pod tým "seriozna" a "naroky na partnera " :
-patria profily aj mužov ktorý pracujú ako murári alebo aj nezamestnaní muži
- alebo muži čo nehladaju vzťah ale "..."
- 2h vyplnovanie vlastneho profilu cez nejaku psychologicku analýzu
-človeku "vygenerujú " potencionálne podobného partnera cez vaáš vyplnený psychologický profil,ale ked si tam človek zadal " do 50km od miesta bydliska",prišlo mi kopec mužov až z opačneho konca republiky.
-registrácia zdarma je naozaj len registrácia.Fotky v profiloch sa prezerať nedaju ani odoslať správy nemožete,takže si človek musí zaplatiť "zakladnu taxu"=AKCIU cca 11e /3mesiace.Problem je,že to treba vyplatiť cez číslo platobnej karty-čiže sa to automaticky strhne-ale aj po tých troch mesiacoch !Ale už v plnej sume (už za 23e na mesiac).Nefunguje to ako na Pokeci-cca 1.9e za mesiac PLUSka,a ked čas vyprší ,už vám tie vyhody len vezmu ale nestrhavaju automaticky nadalej z kreditu .
Chcela som to dat zrušiť a zavolať im ,ale je tam kontakt len do Nemecka (nemecke číslo ) Zmluva je dlhá na 4 A,a asi mi chýbaju 3 tituly aby bola vobec zrozumitelná.
Už viac ako rok tam však nechodím,a vymazať profil sa nedá.Neustále mi vsak chodia od nich meily (ako spam) ,upozornenia aby som si dala do profilu fotku,a ako si do 3 mesiacov najdem partnera.
Ako sa toho zbaviť ? Pošlu na mna exekutora? -koli neutálemu strhavaniu z učtu som si dala vymeniť bankomatovu kartu (pre jej číslo,ktore tam treba pri "akci" /zaktivovaní profilu vpísať ).

marko22

@trutino 56 ... ako to celé dopadlo? dá sa s nimi komunikovať? poslali späť peniaze? aký je prosím ťa postup...Ďakujem.

Palej

Zdravím ,chcem sa poinformovat co mam urobit. Prisiel mi dnes email ze mam zaplatiť 160,40€ zato ze som nezaplatil členské 11€. Viete mi prosim vas povedat co mam robit? Dakujem za kazdu odpoved.

Palej

Zdravím ,chcem sa poinformovat co mam urobit. Prisiel mi dnes email ze mam zaplatiť 160,40€ zato ze som nezaplatil členské 11€. Viete mi prosim vas povedat co mam robit? Dakujem za kazdu odpoved.

lovelytana

ja mam so sugardaters.sk nahodou celkom dobre skusenosti, aj ked je to len pre isty typ ludi ;)
a samozrejme dajte pozor na automaticke obnovovanie platby, co sa vsak da jednoducho kedykolvek zrusit

trutino 56

Chcel by som sa podeliť o zážitok, ktorý som zažil pri prihlásení sa na stránku be2.
Registrácia na tejto stránke je zadarmo, samozrejme ako aj na ďaľších iných zoznamovacích stránkach, problém ale nastane keď si chce človek pozrieť fotku , alebo si prečítať správu.
Hneď na vás vyskočí, predplatné prémiových služieb, lebo bez zaplatenie si neprečítate správu a nepozriete fotku dotyčnej osoby, ktorá vás kontaktovala. V tom okamihu ako zaplatíte jednu s ponúk nastáva pre vás veľký problém. Pokiaľ si do detailu neprečítate platobné podmienky tak zažijete veľký šok pri zaplatení sumy. Prečo?Namiesto sumy v akcii za 19,90 na 6 mesiacov vám príde sms o zaplatení sumy 119 eur. Pozeral som na tel. ako puk čo je to za sumu. To je len jeden problém, samozrejme začal som pátrať po nete čo je to za firmu a zistil som že sú to podvodníci, ktorý takto vyťahujú peniaze z ľudí. Teraz musím zvoliť presný postup podľa ich právnych dokumentov na zrušenie členstva a účtu na ich stránke čo nebude až také jednoduché nakoľko zrušenie VIP členstva chcú poslať faxom do Luxemburgu na ich spoločnosť. Takže ľudia ktorý sa chcete prihlásiť na túto zoznamku a chcete si zaplatiť členstvo nerobte to, zbytočne si narobíte len starosti, ktoré nestoja za to. Som zvedaví, ako dopadnem pri rušení účtu na tejto stránke a prípadne ak sa mi podarí dosiahnuť vrátenie zaplatenej sumy. Podľa mňa je to čistý biznis na oklamanie ľudí a prísunu ľahkých peňazí.

dedek

Tak isto FlirtKontakt ....Pozor na to ...Vymyslene profily....Všetky odpisujú úplne podobne nezmysli a pýtajú sa rovnaké otázky...Ked si stiahnete fotku jednej z nich a dáte ju vyhľadať cez google image alebo ešte lepši je Yandex tam vám tu istú fotku s tou istou babou nájde na ďaľších zväčša mimo slovenských chatoch a stránkach...V žiadnom prípade platiť členstvo treba pozorne precitať obchodne podmienky...asi tak...Cao

alex alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK PRE ŽENY, PROFESIONÁLNY GIGOLO, MILENEC PRE DÁMY, MLADÝ ZAJAČIK, DON JUAN, TANTRA MASÁŽE, BRATISLAVA

Mima12121

Ahojte vsetci je to odrb a poriadny neda sa to zrusit len tak ako vsade prislo mi namiesto akoze akcia 7.€..11..uz som vedela ze to je blbost zmenila som.kartu a vsetko a dobre som.urobila lebo mi chceli stiahnut 60.€a nemate sa s kym.hadat lebo su to Nemci no som velmi zvedava co bude dalej nemam ani kde podat staznost su kryty zo vsetkych stran.Nedajte sa ....