Seriozna zoznamka na nete.....skúsenosti

Príspevok v téme: Seriozna zoznamka na nete.....skúsenosti
[zruseny35]

Mám osobnu skusenosť so "serioznou zoznamkou" cez internet (Partner na úrovni )
Pod tým "seriozna" a "naroky na partnera " :
-patria profily aj mužov ktorý pracujú ako murári alebo aj nezamestnaní muži
- alebo muži čo nehladaju vzťah ale "..."
- 2h vyplnovanie vlastneho profilu cez nejaku psychologicku analýzu
-človeku "vygenerujú " potencionálne podobného partnera cez vaáš vyplnený psychologický profil,ale ked si tam človek zadal " do 50km od miesta bydliska",prišlo mi kopec mužov až z opačneho konca republiky.
-registrácia zdarma je naozaj len registrácia.Fotky v profiloch sa prezerať nedaju ani odoslať správy nemožete,takže si človek musí zaplatiť "zakladnu taxu"=AKCIU cca 11e /3mesiace.Problem je,že to treba vyplatiť cez číslo platobnej karty-čiže sa to automaticky strhne-ale aj po tých troch mesiacoch !Ale už v plnej sume (už za 23e na mesiac).Nefunguje to ako na Pokeci-cca 1.9e za mesiac PLUSka,a ked čas vyprší ,už vám tie vyhody len vezmu ale nestrhavaju automaticky nadalej z kreditu .
Chcela som to dat zrušiť a zavolať im ,ale je tam kontakt len do Nemecka (nemecke číslo ) Zmluva je dlhá na 4 A,a asi mi chýbaju 3 tituly aby bola vobec zrozumitelná.
Už viac ako rok tam však nechodím,a vymazať profil sa nedá.Neustále mi vsak chodia od nich meily (ako spam) ,upozornenia aby som si dala do profilu fotku,a ako si do 3 mesiacov najdem partnera.
Ako sa toho zbaviť ? Pošlu na mna exekutora? -koli neutálemu strhavaniu z učtu som si dala vymeniť bankomatovu kartu (pre jej číslo,ktore tam treba pri "akci" /zaktivovaní profilu vpísať ).

lala77

CHCEM LEN UPOZORNIT NA TUTO ZOZNAMKU ZE MA DALI NA EXEKUCIU A TAKTO SA OBOHADZUJU !! BANDAJEDNA!! DO TERAZ SOM NEVEDELA ZE SU SPOLATNENY A NUTIA NADALEJ POPLATKY PLATIT !!! NAPRIEK TOMU NEVIEM AKO TEJDO BANDY ZDIERACKEJ SA CHCEM ODHLASIT!! KOLKO LUDI TAKTO NACHYTAJU? BANDA!!!DAJTE SI NA NICH POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lenka225

Ahojte, Kto hľadá, nájde... Nájdu sa určite aj tí, ktorí majú zlé skúseností - pretože samozrejme nevieme s kým máme tú česť, ale! "ten pravý/pravá" môže byť tam, kde by sme nikdy nepredpokladali. Ja určite odporúčam zoznamku ocity.net - treba sa najskôr samozrejme registrovať :) Veľa šťastia :)

Uzivatel1234

Davajte si pozor na portal be2.sk . Bez zaplatenia tam nemozete robit takmer nic. Ja som si vybral jeden mesiac za cca 5 euro, co som si vsak pri plateni nevsimol, malymi pismenkami dole bolo, ze po mesiaci sa mi predplatne automaticky predlzi na dalsie 3 mesiace ale pozor za 60 euro!!!!!!
Takze jeden mesiac za 5 a 3 mesiace za 60? Nekake praktiky. Cennik samozrejme nemaju, cenu sa dozviete az pri platbe. Vypovedat clenstvo tiez nie je vobec jednoduche, chcu podpisany a naskenovany dokumrnt a preveruju fax.

Lineto

Amanda: K tomu, že každý hneď pýtal fotku - netreba to brať príliš osobne ale pozrieť sa na to pragmaticky. S tou osobou by chcel človek prežiť svoj život. Bude to prvá osoba, ktorú ráno po zobudení uvidí a posledná predtým, než zaspí. Ak by nebola sympatická, ťažko sa do nej človek zamiluje (a tým nemyslím nejakú "romantickú lásku" ale čisto biologickú) a teda ťažšie by sa sebaobetoval. Nikto nie je tak nad vecou, že by mohol povedať, že na vzhľade nezáleží. Zároveň nikto netvrdí, že vzhľad je jediné kritérium, ktoré je dôležité. Je to jednoducho nutná podmienka, nie však dostačujúca. Čiže fotka v podstate šetrí čas. Písať si s niekým mesiac a potom zistiť, že mi nie je vizuálne sympatický - v tom lepšom prípade to skončí kamarátstvom, v horšom prípade sa druhá strana už neozve.